Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos melodijos telefonams

QUOTE(marka100 @ 2009 04 26, 12:21)
Ikeliau vakar mamai Solitare,jar failu,ir jis nepasileidzia,tada klausia ar leistis jungtis i tinkla,ir kad neranda java,ar kazkaip panasiai,kas tai gali  but?

1. Tikrai įkėlei JAR, o ne JAD?
2. Kiek kilobaitų tas failas užima?
Atsakyti
1.tiksliai zianau kad jar
2.1KB
Papildyta:
Pati turiu NOKIA 6300.jar failais visada ikeldineju,nenusimanau Sony Ericsson telefonuose,gal jam netinka jar?
Atsakyti
QUOTE(marka100 @ 2009 04 26, 13:59)
1.tiksliai zianau kad jar
2.1KB
Papildyta:
Pati turiu NOKIA 6300.jar failais visada ikeldineju,nenusimanau Sony Ericsson telefonuose,gal jam netinka jar?

1KB yra JAD failas, ieškok JAR failo.
Arba gali su notepad atsidaryt tą failą, viduje yra JAR failo atsisiuntimo nuoroda.

Bet, jei tiksliai žinai, kad JAR, o jis 1KB nelabai gali būt, tai gal kokį brokuotą atsisiuntei. Šiaip būtų gerai, jei duotum nuorodą, iš kur siunteisi.
Atsakyti
Is cia
Atsakyti
QUOTE(marka100 @ 2009 04 26, 14:15)

Bent jau nuoroda tiksli būtų, o ir šiaip registruoti ten neplanuoju.
Štai keletas nuorodų, kur pilna veikiančių žaidimų be jokių nesąmonių:
http://gameteam.ru/files/cat8.html
http://mobai.lt/news.php
Atsakyti
Man labai reikia Cardigans polifoninių skambėjimo tonų, bet dabar niekaip nepavyksta rasti to, ko man reikia. O radau juos per wap'ą adresu wap.wab.ru bet jau nerandu polifoninių melodijų, dabar ten mp3 formato daina kaip ir. Gal galėtų kas padėti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2009 04 27, 12:52)
Man labai reikia Cardigans polifoninių skambėjimo tonų, bet dabar niekaip nepavyksta rasti to, ko man reikia. O radau juos per wap'ą adresu wap.wab.ru bet jau nerandu polifoninių melodijų, dabar ten mp3 formato daina kaip ir. Gal galėtų kas padėti? g.gif

Atsakyti
Ir ką daryti, jei noriu prisijungti prie ežio klubo, ir esu ten užsiregistravusi, bet pamiršau visus prisijungimo duomenis? Kaip vėl prisijungti?
Atsakyti
www.mobai.lt uzeikit ten tai rasit ir pofeliniu visokiu thumbup.gif cool.gif sunglasses2.gif vacation1.gif bicycle.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad paprasčiausias variantas telefas su mp3. O, tada internetas + laidas į kompą ( ar bluetooth). Tada jau galima "prifarširuoti" aparačiuką , ko širdis geidžia. thumbup.gif
Atsakyti
Norėjau paklaust, ar yra kokių saitų, iš kurių būtų galima parsisiųsti muzikos, bet ji būtų ne mp3 formatu, o aac ax.gif
Atsakyti
masyaka.ru mirksiukas.gif
Atsakyti