Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvių darbo laikas

Siandien prisireike vienos vaikiskos prekes ir nukulniavom i vaiku parduotuve. Radom uzdaryta. Man ne galvoj, kad ji sekmadieni visai nedirba doh.gif Ilgai negyvenau Lietuvoje ir ipratau savaitgalius skirti apsipirkimams. Savaitgaliais juk geriausias pelnas ir ta galima speti is zmoniu parduotuvese kitoje salyje. Nesu "shoppoholike", bet jei kazko reikia megstam nueiti su seima ir pasitariant issirinkti, o kada ta padaryti jei ne savaitgali? Eidama namo perziurejau visas gretimas parduotuves - visos ju sekmadieni nedirba, o sestadieni dirba tik puse dienos. Butent ta puse, per kuria musu seima siaip jau eina pirkti maisto, o nemazai zmoniu i turgu ir pan.

Man susidare ispudis, kad savininkai nenori uzdarbio g.gif Jei ir laisvalaikio reikmenu parduotuve savaitgali dirba vos menkas sestadienio valandas doh.gif Tad man kilo klausimas, ar ji taip pavadinta del tikro laisvalaikio - pardavejos laisvadieniauja, ar del manojo? Negi turi per darbo valandas siusti vyra paziureti naujos meskeres ar palapines VISAI seimai? Vienu zodziu, man tai primena sovietu laikus kai parduotuves uzsidarydavo pietu pertraukai del dvieju pardaveju patogumo, tuo padarydami nepatogumu visiems 500 savo pirkeju.

Kaip jau supratot, as mielai noreciau, kad parduotuves dirbtu ir savaitgaliais. Netikiu, kad lietuviai ta diena skiria kitiems dalykams. Jei tai butu tiesa tada ir prekybu centrai bei maximos, norfos, savaitgali neprekiautu buities daiktais ir rubais, tik maistu. Nestatytu priziuretoju tuose skyriuose, nes tomis dienomis nebutu apyvartos. Tad as noriu paklausti ar tik man vienai tai kliuva? As nesuprantu ju nedarbo laiko ir kaip pirkejas nes tomis dienomis man patogiausia apsipirkti, ir kaip prekybininkas. Nebent jie gerai isnagrinejo rinka ir tokiu kaip as mazuma, bet ar tikrai g.gif
Atsakyti
žinot, o aš galvoju priešingai. manau kad savaitgaliais turėtų dirbti tik maisto parduotuvės, o kitos ilsėtis (na nebent dar autodetalių). tikrai nemanau kad žaislų ar batų parduotuvės turėtų dirbti sekmadieniais ar per valstybines šventes.
bet pas mus jau per giliai įaugo ta akropolių kultūra. sunkoka bus ją išgyvendint.
Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2007 10 07, 19:55)


Sutinku pilnumoje drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif , man irgi patiktu, jei parduotuves dirbu per laisvadienius. Darbo dienomis neuztenka laiko apsipirkti, o ir buna pirkiniu, kuriuos reikia pirkti su seimos pagalba. Tai darbar lieka tik 6dieniai, per kuriuos nevisada suspeji apsipirkti. blush2.gif
Atsakyti
o aš norėčiau savaitgalinių parduotuvių...
šiandien su MB iškeliavom po senamiestį paplavinėt, turėjom minčių šen ten užsukt, šį tą nusipirkt. kur tau... doh.gif dirba geriausiu atveju suvenyrų parduotuvės ir viena kita centre... o į kokį akropolį lėkt, kur suvažiavę kas netingi, alkūnėm trankytis neturiu jokio noro- noriu ramiai, pasirelaxuodama pabūt.
tuo labiau, kad darbo dienom dirbam, vakare gi namo noris, pabūt su šeima, o ne vargintis dar kokių batų ieškant...
Atsakyti
tai ką -- sekmadienis vienintelė diena batams nusipirkt? netikiu, nors užmušk doh.gif
šiaip tai Dievo įsakymas yra -- švęsk sekmadienį. Biblijoje dar išplėsta yra -- nei vergas, nei gyvulys tą dieną neturi dirbti. (aš ne kokia religinė fanatikė, bet manau kad šitam dalyke racijos yra)
o pasivaikščioti ramiai ar galima tik po parduotuves? negalit į parką nueit ar šiaip miestu pasigrožėt?
Atsakyti
primetam- darbas iki 6 vakaro. grįžti namo- dar valanda. čia gryno važiavimo... grįžti apie septintą-aštuntą. kur ir kada dar važiuoti apsipirkti (kalbam ne apie maistą)? gerai, jei tu gyveni vilniaus centre ir gali sau leisti tokius pasivažinėjimus.
o aš to negaliu. todėl noriu savaitgalį visa tai suderinti- ir pasivaikščiojimus, ir šiokį tokį apsipirkimą.
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2007 10 07, 19:09)
o pasivaikščioti ramiai ar galima tik po parduotuves? negalit į parką nueit ar šiaip miestu pasigrožėt?


As nemegstu "window shopping", einu i parduotuves kai reikia, o galimybes patogiausios kaip ir savaitgali... Ziuriu i tai kaip i patoguma, nemanau zmones prades nebeiti i baznycia ir pan., manau tai nesusije dalykai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltic*girl: 07 spalio 2007 - 19:39
o šeštadienis? nuo senų laikų turgaus diena biggrin.gif netinka? o išeiginės savaitės viduryje? (nežinau koks jūsų darbas, bet pakankamai daug žmonių tokias turi)
žinot, čia kaip su alkoholio prekyba visą parą. kai žinai kad taškas veikia, tai būtina girtam kaip šniūrui naktį baladotis dar atsinešt.
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2007 10 07, 20:25)
o šeštadienis? nuo senų laikų turgaus diena biggrin.gif netinka? o išeiginės savaitės viduryje? (nežinau koks jūsų darbas, bet pakankamai daug žmonių tokias turi)
žinot, čia kaip su alkoholio prekyba visą parą. kai žinai kad taškas veikia, tai būtina girtam kaip šniūrui naktį baladotis dar atsinešt.



Vien 6dieniu nevisada uztenka, o jei ir jis kartais dirbamas, kaip tada. O iseigines viduryje savaites - nevisiems duotos lotuliukas.gif
Atsakyti
vistiek netikiu, kad imsit ir numirsit jei sekmadieniams uždarysim akropolį biggrin.gif
aišku, pradžioj bus nepatogu, bet manau kad tik pradžioj.
yra tekę būtų užsienio šalyse kur parduotuvės šeštadienio popietę užsidaro. ir nepanašu kad ten ekonomika dėl to smuktų, o žmonės patirtų diskomfortą.
Atsakyti
aš, kaip dirbanti, pritariu temos autorei.
paprastom dienom po darbo galiu nebent į maisto prekes užlėkti šio bei to, o ir tai jau 21 val ir reikia suktis kuo greičiau.. o renkantis drabužius ar laisvalaikio prekes - kada jei ne savaitgalį?
Atsakyti
Man "visa laime", kad yra tas visu keikiamas "Akropolis", ten iki 22 val. parduotuves dirba thumbup.gif
Musu seimai tas pats, kaip ir daugumai... pritruksta valandu paroj... as kol kas dar galiu praktiskai bet kuriuo metu i parduotuves nulekt, jei vaikus kam nors isiulau pasaugot (nedirbu, mazus vaikus auginu), bet jei reikia su vyru... o jis iki 18-19 dirba... doh.gif tik beda, kad vaikams jau velokai gaunasi 20-22 tasytis, bet siokia tokia iseitis mirksiukas.gif o su seima i "normalias" parduotuves kada buvom nueje jau nebepamenu... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Dios @ 2007 10 07, 19:35)
vistiek netikiu, kad imsit ir numirsit jei sekmadieniams uždarysim akropolį biggrin.gif
aišku, pradžioj bus nepatogu, bet manau kad tik pradžioj.
yra tekę būtų užsienio šalyse kur parduotuvės šeštadienio popietę užsidaro. ir nepanašu kad ten ekonomika dėl to smuktų, o žmonės patirtų diskomfortą.


O uzsieniuos darbo diena tokia pat kaip Lietuvoj? Kaip su virsvalandziais? Kaip pietus? biggrin.gif Reikia i visuma ziuret 4u.gif
Atsakyti