Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu antro...

aš irgi už tai, kad jei abu norit - tai pirmyn mirksiukas.gif
mes jau irgi norim antro mažylio, tai kitamet jau bandysim vykdyt savo norus, blush2.gif ir kažkaip neiškom jokių "o kas jei...", sakoma, kad Dievas duoda vaikuti, duos ir duonos, na išsispręs manau ir visi kiti trugdžiai ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(digi @ 2007 11 03, 00:48)
Dievas duoda vaikuti, duos ir duonos, na išsispręs manau ir visi kiti trugdžiai  ax.gif  smile.gif

Pritariu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(digi @ 2007 11 02, 22:48)
aš irgi už tai, kad jei abu norit - tai pirmyn  mirksiukas.gif
mes  jau irgi norim antro mažylio, tai kitamet jau bandysim vykdyt savo norus, blush2.gif  ir kažkaip neiškom jokių "o kas jei...", sakoma, kad Dievas duoda vaikuti, duos ir duonos, na išsispręs manau ir visi kiti trugdžiai  ax.gif  smile.gif


as ir taip manau drinks_cheers.gif tik kartais sveikata suslubuoja mirksiukas.gif reik ir apie tai pamastyt.Nebent jautiesi puikiai.Nestumas ne siaip sau ant triju pirstu nusispjaut,visko buna. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(snaige @ 2007 11 05, 19:29)
as ir taip manau  drinks_cheers.gif tik kartais sveikata suslubuoja mirksiukas.gif reik ir apie tai pamastyt.Nebent jautiesi puikiai.Nestumas ne siaip sau ant triju pirstu nusispjaut,visko buna. unsure.gif


na siuo metu sveikata nesiskundziam nei vienas... eh,noriu... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Brigita0329 @ 2007 11 07, 00:45)
na siuo metu sveikata nesiskundziam nei vienas... eh,noriu...  wub.gif

tai gerai,kad neslubuoja thumbup.gif ir toliau taip ,ptu ptu ptu 4u.gif
Atsakyti
Pritariu, kad jei norite vaikelio, tai ir pirmyn.
As irgi tos pacios nuomones, kad geriau kai tarp vaiku mazas skirtumas.
Pati galvoju, kad noreciau po metu pastoti. Vyras irgi nieko pries blush2.gif
Mes su broliu irgi pametinukai buvom. Pasipesdavom, bet daug linksmiau augti buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kumpis @ 2007 11 07, 23:52)
Pritariu, kad jei norite vaikelio, tai ir pirmyn.
As irgi tos pacios nuomones, kad geriau kai tarp vaiku mazas skirtumas.
Pati galvoju, kad noreciau po metu pastoti. Vyras irgi nieko pries blush2.gif
Mes su broliu irgi pametinukai buvom. Pasipesdavom, bet daug linksmiau augti buvo thumbup.gif


gerai butu ,kad abu noretumem,o dabar noriu tik as... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brigita0329: 08 lapkričio 2007 - 11:05
g.gif aš niekada nesilioviau žavėjusis nėščia moterimi.. Labai norim antro leliuko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linosska: 09 lapkričio 2007 - 12:02
QUOTE(linosska @ 2007 11 09, 12:01)
g.gif  aš niekada nesilioviau žavėjusis nėščia moterimi.. Labai norim antro leliuko.


jei butu pagal vyro norus,tai as visada nescia buciau,nes jam labai grazi as buvau nescia ir isvis labai patinka nestukes,nes jos zavingiausios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(snaige @ 2007 11 09, 17:10)
jei butu pagal vyro norus,tai as visada nescia buciau,nes jam labai grazi as buvau nescia ir isvis labai patinka nestukes,nes jos zavingiausios  wub.gif

pritariu thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif Mes jau turim du džiaugsmelius, bet jei tik vyras būtų sprendęs tai, po šiai dienai vienas vaikas po namus lakstytų. Jisai nebuvo prieš antrą vaiką, bet buvo visą laik per anksti. Aš ėmiau ir nusprendžiau blush2.gif , kad reikia dabar ax.gif . Neįsivaizduojat koks laimingas dabar, kad ir antrą turi.
Atsakyti
Manau,kad reikia turėti mažiausiai 2 vaikus.
Atsakyti