Įkraunama...
Įkraunama...

Bakterijos, ir kitos zarazos

QUOTE(milduxe @ 2009 01 29, 11:27)
Hm.. tai tau net ne tepinelis o dar kazkaip, siaip krauja galvojau ims... na bet ka padarysi, reiks tada ta tepineli paisdaryti. O tau gydytoja mokamai dare?
4u.gif


Taip, siais laikais viskas mokama smile.gif
As palikau apie 150-160 lt uz siuos 3 tyrimus...
Atsakyti
Sveikos,
Proteju nuo nuolat besikartojancios pienliges wacko.gif macmiror nebepadeda, clotrimazolis irgi nelabai...net juoda arbata isbandziau(skalaut)...bet ir ta padejo tik pirma kart...kazkokia nesamone, jei pastoviai geriu vitaminus, zuvu taukus, tai kaip ir nebuna, nu tik nustoju gert ir vel doh.gif velniava kaip pavargau verysad.gif
Gal kas kokiu patarimu turit? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Ir dar paklusti vielnieciu norejau 4u.gif Kur geriausia Vilnuij darytsi MSL, chlamidiju ir panasius tyrimus?Mane i Vytenio gatve nusiunte...gal kas buvot?kaip ten su kokybe, kaina ir t.t. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ruth24 @ 2009 02 14, 16:21)
Ir dar paklusti vielnieciu norejau 4u.gif Kur geriausia Vilnuij darytsi MSL, chlamidiju ir panasius tyrimus?Mane i Vytenio gatve nusiunte...gal kas buvot?kaip ten su kokybe, kaina ir t.t. rolleyes.gif

Merginos Vilniuje dazniausiai tyrimus darosi Aids centre - pigiausia... kokybe - kiek dariausi viskas lyg ir normaliai buvo... aplinka - nu kaip ir valstybinej istaigoj... personalas - man pasirode, kad daaaug malonesnis nei poliklinikoj (bent jau tie darbuotojai, kurie eme tyrimams tepinelius, atsakymus komentavo ir pan)... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ruth24 @ 2009 02 14, 13:57)
Sveikos,
Proteju nuo nuolat besikartojancios pienliges wacko.gif macmiror nebepadeda, clotrimazolis irgi nelabai...net juoda arbata isbandziau(skalaut)...bet ir ta padejo tik pirma kart...kazkokia nesamone, jei pastoviai geriu vitaminus, zuvu taukus, tai kaip ir nebuna, nu tik nustoju gert ir vel doh.gif velniava kaip pavargau verysad.gif
Gal kas kokiu patarimu turit? blush2.gif  4u.gif


Kai turėjau šitą problemėlę, gyd. parašė Unidox Solutab, Sumamed (čia antibai) ir Lomexin žvakutės (tikrai labai geros), plius dar Tantum Rosa miltelius (reikia skiesti su vandeniu) makšties plovimui. Man labai padėjo. Kiek girdėjau tos žvakutės dayg kam padėjo, tik nžn ar jos bereceptinės g.gif
Atsakyti
esu bandzius lomexin, nepadejo... verysad.gif paskutini kart geriau viena tablete, paskui po savaites, pakartojau, tai kaip ir praejo, bet nieks nezino, ar ilgam...kita sav eisiu pas gydytoja, gal parasys koki antibiotika...noretusi, kad nebesikartotu sita kankyne verysad.gif
Atsakyti
Turiu toki nelabai protinga klausimeli... Pridaviau tepineli chlamidiju, mikroplazmu ir ureplazmu tyrimams, Bet neramina tai, kad is vakaro su vyru gaudem ovuliacija... blush2.gif
Tai va dabar ir galvoju, gal ten bus netikslus ta atsakymas... vis tike prasiskiede lotuliukas.gif Nebe vien isskyros.. Na jum ka nors sake, apie tai, "ko"negalima daryti pries priduodant tepineli??? rolleyes.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(milduxe @ 2009 03 11, 17:26)
Turiu toki nelabai protinga klausimeli... Pridaviau tepineli chlamidiju, mikroplazmu ir ureplazmu tyrimams, Bet neramina tai, kad is vakaro su vyru gaudem ovuliacija...  blush2.gif
Tai va dabar ir galvoju, gal ten bus netikslus ta atsakymas... vis tike prasiskiede  lotuliukas.gif  Nebe vien isskyros.. Na jum ka nors sake, apie tai, "ko"negalima daryti pries priduodant tepineli???  rolleyes.gif  doh.gif


Na, man tai nieko gydytoja neminejo, ar galima ND daryti pries siuos tyrimus, ar ne...
Manau, kad gydytojai perspetu ir manau, kad tavo tyrimai bus tikslus smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos)))
Karts nuo karto skaitau forumą, tačiau nebuvo kaip ir pasireikšt.
O štai prieš darant gimdos nuotrauką, dariausi tyrimus, visi puikus išskyrus viena, u.urealyticum + 10 5 verysad.gif dabar aubudu su vyru turime gydytis sad.gif doksiciklinu + Fluconazol Nycomed. Norėjau paklaust, ar po gydymo kurso reiks atlikti tik u.urealyticum ar visus vėl iš eilės? biški kainuoja gi tai sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dronge: 14 kovo 2009 - 16:19
QUOTE(Dronge @ 2009 03 14, 17:19)
Sveikos merginos)))

O štai prieš darant gimdos nuotrauką, dariausi tyrimus, visi puikus išskyrus viena, u.urealyticum + 10 5 verysad.gif  dabar aubudu su vyru turime gydytis sad.gif doksiciklinu + Fluconazol Nycomed. Norėjau paklaust, ar po gydymo kurso reiks atlikti tik u.urealyticum ar visus vėl iš eilės? biški kainuoja gi tai sad.gif

reiks pakartoti tik rastos bakterijos tyrimuka, kad patikrinti, ar padejo gydymas ir ji isnyko blush2.gif
Atsakyti
o, ačiukas už atsakymą, o tai Miežėnienė savo greitakalbe kaip pasakė, kad reiks iš naujo tyrimus kartot, tai net nespėjau sureaguot ar viena ar visus, juk būtų nesamonė visus kartoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dronge: 14 kovo 2009 - 16:44
sveikutės...
iš po tyrimų rezultatų gavau ir aš gerą šoką doh.gif rado clamidijų...požymių nejaučiau jokių, nors įtariu, kad šitos zarazos labai įsisenėjusios g.gif Tai gydytojas išrašė Azitrox abiems su vyru, ir dar patarė pasidaryti diagnostinę laparoskopiją - nes jo teigimu, šitos zarazos yra linkę užkimšti kiaušintakius g.gif

aš kai skaičiau šitą temą,labai ieškojau informacijos, ar daugumai užtenka vieno antibijotikų kurso? nes tie pora mėnesių labai jau prailgsta ax.gif
Atsakyti