Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių vaikai sulaužė mūsų žaisliukus :(

Noreciau jusu patarimo, gal kam irgi taip nutinka?

Vakar i svecius uzsuko draugai su dviem vaikais (vienam 2, kitam 3 metai), sie jau kaip ir gudrus yra, taciau pasieme zaislus - sulauze, kaip ir suprantama vaikai juk. Taciau mano mazei dar tik 6men ir tuo zaislu ji labai zavejosi, tikiu kad dar koki pusmeti butu zaidus, tokia grojanti lelyte. Dabar kai nebegroja maze ja judina ir verkia. be to tai atsiusta dovana is Italijos.
Tai va kaip elgtis, ar pasakyti tiems tevams kas nutiko, ar nutyleti? Manau as ju vietoj bent jau panasia pasistengciau atpirkti, bet gal tai labai nekorektiska?

Kaip darot jus tokiis atvejais, ar gal reikia sveciam atejus geresnius zaislus paslepti, nes as stengiuos pirkti gerus zaislus, nekinietiskus (nors ir tokiu pridovanoja)?

tai tokia truputi liudnoka tema siulau, bet siandien labai pikta jauciuos mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif
Atsakyti
pas mus irgi taip būdavo, vaikų tėvams nedrįsdavau nieko pasakyt, o jei netiesiogiai prasitardavau, tie suprasdavo kaip kažkokį priekaištą ir lyg užsiraukdavo, o susitikimo tikslas gi ne toks wink.gif .Kiekvienąkart visko neslėpsi ir nesuslėpsi, užklius jei ne tas, tai tas...mes tai stengiamės kuo dažniau išeiti patys į svečius ir kuo rečiau kviestis pas save, kitos išeities paprasčiausiai nėra-atsibodo bardakas ir žaislų luženos, gi visą dieną reikia po to išsijuosus liuobtis, ot malonumas blink.gif , o žodžiia lieka žodžiias, draugai supras , kad nėra pas jus pageidaujami, arba , kad esat kokie pedantai rolleyes.gif
Atsakyti
Pas mus irgi panaši situacija buvo. Tėvams mes nieko nesakėm, bet nuo tada vaikų mylimus žaislus suslepiam, kai tie draugai ateina. Gal ir nelabai gražu, bet savo vaiko irgi gi gaila unsure.gif
Atsakyti
manau, kad verta pasakyti.
Atsakyti



suprantu tave ,man irgi pyktis imtu.aisku pasakyk jiems pasakyk apie savijauta tavo leliaus ,paprasyk kad panasia nupirktu , tikrai netilek,jeigugeri draugai tai pabandys atitaisyti klaida .
Atsakyti
Draugams gyvenimo nereguliuociau - tegul jie savo vaikus aukleja kaip nori. Tik ne mano vaiku saskaita. Todel kita karta butinai paslepciau visus gerus zaislus. Jeigu tevai ne nemate reikalo atsiprasineti, paaukleti savu atzalu, tai tegul zinosi.

Man nesuprantamas toks ultra liberalus auklejimas. Juk musu vaikai gyvens tarp kitu zmoniu, reikia juos mokyti elementariu gero elgesio taisykliu.
Atsakyti
QUOTE (happymather @ 2004 01 12, 13:46)
suprantu tave ,man irgi pyktis imtu.aisku pasakyk jiems pasakyk apie savijauta tavo leliaus ,paprasyk kad panasia nupirktu , tikrai netilek,jeigugeri draugai tai pabandys atitaisyti klaida .

Na draugai geri, vyro brolis su seima, mes juos i krikstatevius planuojam kviest, tai net nezinau, manau kad gali supykti, bet leles tai laaaabai gaila mad.gif
Atsakyti
QUOTE (norge @ 2004 01 12, 13:50)
Draugams gyvenimo nereguliuociau - tegul jie savo vaikus aukleja kaip nori. Tik ne mano vaiku saskaita. Todel kita karta butinai paslepciau visus gerus zaislus. Jeigu tevai ne nemate reikalo atsiprasineti, paaukleti savu atzalu, tai tegul zinosi.

Man nesuprantamas toks ultra liberalus auklejimas. Juk musu vaikai gyvens tarp kitu zmoniu, reikia juos mokyti elementariu gero elgesio taisykliu.

Matai jie tikrai nemate, nes ta lele prisukama buvo , grojo, ja paprasciausiai persuko, dabar nebegroja, as pati tik siandien pamaciau, kai mazei padaviau
Atsakyti
Nu nežinau...manau, kad jei jau iškarto nepasakei, tai geriau ir nesakyk. Gal jei būtum iš karto nutvėrus kai gadino ir tuo metu pasakius-dabar juk neįrodysi, kas ir kada tą žaislą sulaužė. Neverta prarast draugus dėl kažkokio žaislo, nesvarbu koks ten jis krūtas bebūtų. Tebūnie tai pamoka , kad brangesnius žaislus , atėjus mažamečiams vaikams, geriau laikinai paslėpti. Mažiau bėdos bus...ir daugiau draugų wink.gif
Atsakyti
Na nzn - jei butu galima Lietuvoj toki zaisliuka nupirkt, ko gero, pati nupirkciau. Nes visgi rizika yra, kad pasakiusi, liksi ne taip suprasta. Na o siuo atveju... Nelabai klaida atitaisysi, tik draugams reiktu duoti zinoti, kad savuosius labiau priziuretu. O jei pastebeciau iskart - iskart ir pakelciau triuksma: vajei, musu lelyte suluzo. Vaikai, kuris pasidarbavot? Jei nekvaili draugai, suprastu.
Atsakyti
Aš žinau tikrai, kad nepasakyčiau, tokia jau esu visose gyvenimo situacijose sad.gif
Bet kaip gaila tavo mažylėlės, kad verkia dėl lėlytės - atrodo toks pipiriukas, o jau tiek daug supranta
Atsakyti
QUOTE (Ingule @ 2004 01 12, 13:53)
Matai jie tikrai nemate, nes ta lele prisukama buvo , grojo, ja paprasciausiai persuko, dabar nebegroja, as pati tik siandien pamaciau, kai mazei padaviau

Gal ta lėlytę galima dar pataisyti? Mano vyras dažnai paėmęs atsuktuvą tokius žaislus išsiardo ir kartais dar pavyksta sutaisyti smile.gif
Atsakyti