Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių vaikai sulaužė mūsų žaisliukus :(

QUOTE (Ingule @ 2004 01 12, 13:51)
Na draugai geri, vyro brolis su seima, mes juos i krikstatevius planuojam kviest, tai net nezinau, manau kad gali supykti, bet leles tai laaaabai gaila mad.gif

Tai jeigu vyro brolis- tai tegul pasako, kokios problemos? Juk brolis broliui. Neprarasit juk brolio del tokiu kalbu, tiesiog zminiskai pasakykit, kad yra mylimiausi dukrytes zaislai, kuriuos jus saugot, todel kita karta atsargiau su jais reikia elgtis, arba visai atideti.
O ta zaisla nunesk laikrodininkui kokiam, pataisys. Jei prisukama mechanine, o ne elektronine kokia, tai tikrai pataisys. Labai geras meistras Akropolyje Aukso centre yra- zmoniskas toks, pakonsultuos, jei pats nepataisys, tai gal ka patars.
Atsakyti
QUOTE (aureja @ 2004 01 12, 13:55)
Aš žinau tikrai, kad nepasakyčiau, tokia jau esu visose gyvenimo situacijose sad.gif
Bet kaip gaila tavo mažylėlės, kad verkia dėl lėlytės - atrodo toks pipiriukas, o jau tiek daug supranta

Nors maza bet supranta tikrai daug, manau, kad jiems nesakysiu nors cia ne pirmas kartas, aisku maze prie jos grojimo ir uzmigdavo daznai.
Kazkada buvom pas juos nuvaziave, tai as prie kedutes toki meskuti pririsus buvau - nu tai aisku vaikai nutrauke ir suplese, o paskui klausineja mazes - "o ka savu zaislu jokiu mama nepaeme"
Tiesiog norejau pasitart ka jus darot, kaip tokiais atvejais elgiates...
Atsakyti
Pritariu Voblai, post factum ka jau cia ir besakysi. Bus pamoka cia ir mums, nes daznai ateina draugai su 2,5 metu vaiku. Nieko jis dar nesulauze, bet jau labai pikta buna, kai atimineja is musiskio zaisliukus, o tas asarom apsipila visada. Nu tai drauge bando auklet, liepia dalintis, bet gi visada buna, kad kai vienas turi ir kitam to paties butinai uzsireikia. O musiskis kadangi mazesnis tai ir lieka nuskriaustas.
Atsakyti
QUOTE (norge @ 2004 01 12, 13:59)
Tai jeigu vyro brolis- tai tegul pasako, kokios problemos? Juk brolis broliui. Neprarasit juk brolio del tokiu kalbu, tiesiog zminiskai pasakykit, kad yra mylimiausi dukrytes zaislai, kuriuos jus saugot, todel kita karta atsargiau su jais reikia elgtis, arba visai atideti.
O ta zaisla nunesk laikrodininkui kokiam, pataisys. Jei prisukama mechanine, o ne elektronine kokia, tai tikrai pataisys. Labai geras meistras Akropolyje Aukso centre yra- zmoniskas toks, pakonsultuos, jei pats nepataisys, tai gal ka patars.

Deja ji neissiardo, ji medziagine, o tas mechanizmas visas pasleptas, tik raktas kyso, jokiu varzteliu nera. Na aisku reik dar gerai isnagrineti, bet manau broliui uzsiminsim, gal tik ne taip tiesiogiai...
Atsakyti
As manau neverta gadinti santykiu del daikto. Mano krikstasunis dauze teliko pulta i zeme ir nieko, igyvenau. Nors labai pikta buvo mad.gif Tiesiog kita karta geresnius zaislus slepkite.
Atsakyti
QUOTE (Libra @ 2004 01 12, 14:07)
As manau neverta gadinti santykiu del daikto. Mano krikstasunis dauze teliko pulta i zeme ir nieko, igyvenau. Nors labai pikta buvo mad.gif Tiesiog kita karta geresnius zaislus slepkite.

Toks ir gadinimas tu santykiu tiesiog as noreciau kad man pasakytu, jei mano vaikas kazka blogo pridirbtu, ir visai del to nepykciau. Ir jeigu galeciau atpirkciau, ar kitaip kompensuociau, pvz nauja zaisla nupirkciau. Tiesiog pati esu mokytoja ir zinau tos per dideles laisves duodamos vaikams pasekmes. Galu gale tegu neperka, bet manau zinoti turi, nes kitaip tie vaikai ir lauzys viska is eiles dry.gif
Atsakyti
net nzn mums kazkaip tokiu problemu nekyla. Aisku mes pas save tokiu sveciu nepriiminejam, nes nelabai ju tokiu yra ( su vaikais). Bet jei vaziuojam kur i svecius, o tuo labiau jei kviesti, tai nelabai i tai kreipiam demesi. Zinojo seimininkai ka kviecia, tai galejo ir paslepti ar auksciau padeti tokius daiktus.
Atsakyti
o as tavo atveju,kai kita karta jie ateis va taip pasakyciau,kad tevai girdetu,nepiktybiskai bet graziai:"na draugeliai,praeita karta man tooookia lelyte sulauzet,ach jus neklauzados,dabar negausit" gal tada ir teveliai truputi susimastys,bent jau susikompromituos.del savo vaiko,galeciau,pasakyt bet ka.
ir suprantu kaip yra pikta,nesvarbu koks tas zaislas brangus bebutu,bet jau jeigu vaikui jis patinka,tai net gaila butu ziuret. mad.gif
Atsakyti
O as tai manau kitaip- kol vaikai mazi, tevai privalo uz juos prisiimti atsakomybe. Galu gale, turi buti pagarba namams, kuriuose sveciuojames. Kai vaikas paauges, samoningas, jis turi buti ismokytas tausoti daiktus, ypac svetimus, gerbti kitu zmoniu namu tvarka.
Negalima juk taip- kad jau uzsikvietet mus i svecius, tai gausit priedo niekieno nevaldoma ir nekontroliuojama uragana.
Tevai turi jausti atsakomybe uz savo vaikus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norge: 12 sausio 2004 - 16:35
QUOTE


Nors maza bet supranta tikrai daug, manau, kad jiems nesakysiu nors cia ne pirmas kartas, aisku maze prie jos grojimo ir uzmigdavo daznai.
Kazkada buvom pas juos nuvaziave, tai as prie kedutes toki meskuti pririsus buvau - nu tai aisku vaikai nutrauke ir suplese, o paskui klausineja mazes - "o ka savu zaislu jokiu mama nepaeme"
Tiesiog norejau pasitart ka jus darot, kaip tokiais atvejais elgiates...


Nu bet ir teroristai tie vaikai..... Tavo vietoj kai matei,kad nutraukia meskuti, supleso ir po to dar "tyciojas" is mazges- pasakyciau garsiai tam vaikui pastaba.,. Juk kaip nekaip gimines esat... nesileisk terorizuojama....
Savo namuose jie tegu nors ir stoga kilnoja..... bet pas tave visai kita tvarka.....
Deja.... del leles sakyt neverta..... post factum.. tikrai gali issaukt nepasitenkinima... O jei dar vyro brolio zmonele be supratimo.... tai lauk bedos.... mad.gif
Atsakyti
Kaskuriam zurnaliuke buvo panasi i tema. Patarimas tevams buvo toks: is anksto geresnius daiktus sudeti taip, kad vaikams nekiltu pagundu juos paimti (kitaip tariant paslepti biggrin.gif ) Cia liecia ir knygas ir vazas ir kitus duztamus bei lengvai gendancius daiktus. Tada ir seimininkai ramus ir teveliams raudonuoti nereikia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Silvute @ 2004 01 12, 23:20)
jei vaziuojam kur i svecius, o tuo labiau jei kviesti, tai nelabai i tai kreipiam demesi. Zinojo seimininkai ka kviecia, tai galejo ir paslepti ar auksciau padeti tokius daiktus.

taip, kita vertus, jei mano vaikai kur nors ką nors sugadintų, irgi tą patį pagalvočiau rolleyes.gif
Atsakyti