Įkraunama...
Įkraunama...

Kursai būsimoms mamytėms Klaipėdoje

QUOTE(spokasz @ 2006 10 13, 23:49)
Apie kursus Zveju g. 2 pakankamai pridiskutavot ir prigyret, tai tik prisidedu prie pagyru  drinks_cheers.gif  thumbup.gif  ir patiklinsu informacija: dabar kaina jau 250 Lt, vyksta 7 uzsiemimai po 2,5 val pora kartu per savaite

O va kita savaite atvaziuoja gyd. Virginija skaityti paskaitos "JOS DIDENYBE NAUJAGIMIS" i Klaipeda:

Klaipėdos "Nėštukių" dėmesiui!
Paskaita "Jo didenybė- naujagimis" atvažiuoja į Klaipėdą 2006.10.19.
Visas susidomėjusias kviečiu 11 val. atvykti į Taikos pr.76 esančią polikliniką -220 kab. (moterų konsultacijoje esanti salė).
Lauksiu Jūsų!
Gyd. Virginija

Patikekit tikrai verta ten nueiti visoms, labai jau geri atsiliepimai apie sita paskaitele  thumbup.gif  Galit pasiskaityti placiau ir SM

P.S. paskaita NEMOKAMA




o pavasarį gal dar bus šita paskaitėlė
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2006 10 20, 11:40)
o pavasarį gal dar bus šita paskaitėlė


Pasiskambink nemokamu telefonu 8-800 44800 arba tel.: 2346353 ir pasiklausk - teiraukis pediatrės Virginijos smile.gif Sėkmės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Duobute @ 2006 10 14, 13:25)
Klaipėdos "Nėštukių" dėmesiui!
Paskaita "Jo didenybė- naujagimis" atvažiuoja į Klaipėdą 2006.10.19.
Visas susidomėjusias kviečiu 11 val. atvykti į Taikos pr.76 esančią III polikliniką -220 kab. (moterų konsultacijoje esanti salė).
Lauksiu Jūsų!
Gyd. Virginija

P.S. paskaita NEMOKAMA



Klaipėdos nėštukių dėmesiui!
Sausio 18d. 12 val kviečiu atvykti į Taikos pr.76 esančią III polikliniką- 220kab. (moterų konsultacija). Skaitysiu paskaitą- "Jo didenybė naujagimis".
Iki pasimatymo!
Gyd. Virginija
Atsakyti
QUOTE(Pediatrė Virginija @ 2007 01 09, 15:54)
Klaipėdos nėštukių dėmesiui!
Sausio 18d. 12 val kviečiu atvykti į Taikos pr.76 esančią III polikliniką- 220kab. (moterų konsultacija). Skaitysiu paskaitą- "Jo didenybė naujagimis".
Iki pasimatymo!
Gyd. Virginija



Kaip smagu smile.gif
Atsakyti
jauciu bus saunus kursai 4u.gif
Atsakyti
Labai sauni paskaita. Didelis aciu gydytojai uz suteikta informacija, kuri tikrai buvo naudinga.
Atsakyti
QUOTE(Renataly @ 2007 01 19, 11:12)
Labai sauni paskaita. Didelis aciu gydytojai uz suteikta informacija, kuri tikrai buvo naudinga.


Gal gali daugiau pasidalinti kas buvo pasakojama paskaitoje?


Atsakyti
Sveikutes!

Turiu tokia poblemele ir nezinau kaip ja isspresti g.gif Labai noriu lankyti tuos kursus Zveju g. 2, SPA centre baseina ir Siauliu g. joga. Bet paskaiciau jusu komentarus, kad baseine ir jogoj reikia lapelio is gydytojos. As paprasiau savo gydytojos, kad man parasytu ir ji atsisake verysad.gif Sako, jei ji man israsys ta leidima pasportuoti, tai ji bus uz mane atsakinga jei man pasidarys bloga ar panasiai... Mano visi tyrimai geri ir pati gerai jauciuosi, todel labai noreciau pasportuot. O idomu is seimos gydytojos lapelis netiktu? 4u.gif Nes mano seimos gydytoja sukalbamesne ir parasytu tuos lapelius ax.gif

Ir dar toks klausimelis, su keliu savaiciu pilvukais pradejote lankytis Zveju g. 2 kursuose? nestuke.gif Tikiuosi ten lapelio nereikia?
Atsakyti
QUOTE(Laukiuosi mergytes @ 2007 02 27, 15:53)
Sveikutes!

Turiu tokia poblemele ir nezinau kaip ja isspresti  g.gif  Labai noriu lankyti tuos kursus Zveju g. 2, SPA centre baseina ir Siauliu g. joga. Bet paskaiciau jusu komentarus, kad baseine ir jogoj reikia lapelio is gydytojos. As paprasiau savo gydytojos, kad man parasytu ir ji atsisake  verysad.gif  Sako, jei ji man israsys ta leidima pasportuoti, tai ji bus uz mane atsakinga jei man pasidarys bloga ar panasiai... Mano visi tyrimai geri ir pati gerai jauciuosi, todel labai noreciau pasportuot. O idomu is seimos gydytojos lapelis netiktu?  4u.gif  Nes mano seimos gydytoja sukalbamesne ir parasytu tuos lapelius  ax.gif

Ir dar toks klausimelis, su keliu savaiciu pilvukais pradejote lankytis Zveju g. 2 kursuose?  nestuke.gif  Tikiuosi ten lapelio nereikia?



labukas
nu tau galiu pasakyti kad lankiau ir tuos kursus zveju gatveje ir lankau baseina tad is patirties galiu pasakyti kad kursai tai tikrai labai geri thumbup.gif nors kaina tikrai nemaza bet apsimoka ten nueiti nes ziniu tikrai daug gauni be to jei eisi i kelias paskaitas su vyru tai ir vyrui bus labai naudinga bent maniskui tai labai patiko biggrin.gif o jiems jokios pazymos is taves nereikia svarbu kad turetum laiko nes kursai trunka apie tris valandas kurios labai greitai prabega smile.gif as ejau budama 29 savaiciu kadangi nedirbu nes rekomenduoja eiti nuo dekretiniu atostogu nes kai kurios paskaitos vyks diena tad kad turetum laiko
o del baseino tai irgi galiu pasakyti kad mano gydytoja lygiai taip pat atsisake man issrasyti ta lapeli apie mano bukle bet nuejus i baseina pakalbejau su trenere ir pasakiau kad as gerai jauciuosi ir noriu sportuoti tad man leido lankyti nes manau kad tu pati turi jausti kada tu gerai jautiesi tada ir eini rolleyes.gif zinok niekas nenori tos atsakomybes prisiimti bet jei tu gerai jauties tai manau turi leisti lankyti juk tu nenoresi sau pati pakenkti tad sekmes ir gal susitiksime baseine 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(martinna @ 2007 02 27, 21:29)
labukas
nu tau galiu pasakyti kad lankiau ir tuos kursus zveju gatveje ir lankau baseina tad is patirties galiu pasakyti kad kursai tai tikrai labai geri  thumbup.gif  nors kaina tikrai nemaza bet apsimoka ten nueiti nes ziniu tikrai daug gauni be to jei eisi i kelias paskaitas su vyru tai ir vyrui bus labai naudinga bent maniskui tai labai patiko  biggrin.gif  o jiems jokios pazymos is taves nereikia svarbu kad turetum laiko nes kursai trunka apie tris valandas kurios labai greitai prabega  smile.gif as ejau budama 29 savaiciu kadangi nedirbu nes rekomenduoja eiti nuo dekretiniu atostogu nes kai kurios paskaitos vyks diena tad kad turetum laiko
o del baseino tai irgi galiu pasakyti kad mano gydytoja lygiai taip pat atsisake man issrasyti ta lapeli apie mano bukle bet nuejus i baseina pakalbejau su trenere ir pasakiau kad as gerai jauciuosi ir noriu sportuoti tad man leido lankyti nes manau kad tu pati turi jausti kada tu gerai jautiesi tada ir eini  rolleyes.gif zinok niekas nenori tos atsakomybes prisiimti bet jei tu gerai jauties tai manau turi leisti lankyti juk tu nenoresi sau pati pakenkti tad sekmes ir gal susitiksime baseine  4u.gif


Aciu labai uz atsakyma 4u.gif pradziuginai mane, butinai mausiu uzsirasyti! As irgi nieko neveikiu, nusibodo sedeti namie ir nieko neveikti. Man 19 savaiciu, tai dar anksti eiti? I baseina manau galiu jau eiti ax.gif O kurioj vietoj yra tas SPA centras, nelabai isivaizduoju g.gif O i kursus Zveju 2, nuo kiek savaiciu eina moterys? Bijau, kad busiu jauniausia ir su maziausiu pilvuku nestuke.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukiuosi mergytes @ 2007 02 27, 22:59)
Aciu labai uz atsakyma  4u.gif  pradziuginai mane, butinai mausiu uzsirasyti! As irgi nieko neveikiu, nusibodo sedeti namie ir nieko neveikti. Man 19 savaiciu, tai dar anksti eiti? I baseina manau galiu jau eiti  ax.gif  O kurioj vietoj yra tas SPA centras, nelabai isivaizduoju  g.gif  O i kursus Zveju 2, nuo kiek savaiciu eina moterys? Bijau, kad busiu jauniausia ir su maziausiu pilvuku  nestuke.gif  blush2.gif


Labai dziagiuosi kad tau praverte mano atsakymas smile.gif
del kursus Zveju gatveje tai siulyciau eiti veliau apie 30 nestumo savaite nes dauguma merginu jau buvo su pilvukais be to pries gimdyma ne taip pamirsi ismoktas paskaitas biggrin.gif bet tu pasiskambink jei gali ir anksciau uzsirezervuok vieta nes kiek girdejau dabar kursai bus organizuojami tik kovo gale tad pasiklausk kada dar jie bus organizuojami nes tai priklauso nuo to ar susirinks merginu doh.gif
o del baseino tai aisku kad gali ji pradeti jau dabar lankyti thumbup.gif nors dauguma i ji eina jau su dideliais pilvukais bet as pati pradejau i ji eiti nuo 20 nestumo savaites nes labai nugara skaudejo tad dabar jau maziau sakuda ir laiminga toliau lankau tad jei finansai leidzia tai gali eiti dabar tik nuspresk kokio tempo nori nes yra tris kartus per savaite (pirmadieniais, treciadieniai, penktadieniais) ir du kartus per savaite (antradieniais, ketvirtadieniais) uzsiemimai per pietus ir vakare, as kadangi einu per pietus du kartus per savaite tai daug merginu nebuna nes kiek zinau vakarais nelabai vietu yra bet tu pasiskambink ir tau daugiau info suteiks pati SPA
o tas centras randasi jei eitumei nuo ONYX baro Vytauto gatve kaire puse tiesiai iki antro keliuko ivaziavimo tai pamatytumei toki melyna pastata ir lengvai rastumei o jei neaiskiai papasakojau tai tada nuo mazvydo alejos nuo arbatos namu reikia eiti i desine i kiemus bet taip man butu daug sunkiau rasti nu tikiuosi kad rasi lengvai pagal mano pasakojimus g.gif
jei turesi kokiu dar kleusimu rasyk kiek galesiu padesiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Duobute @ 2007 01 19, 14:03)
Gal gali daugiau pasidalinti kas buvo pasakojama paskaitoje?


Klaipėdos nėštukių dėmesiui!
Kovo 15d. 11 val kviečiu atvykti į Taikos pr.76 esančią III polikliniką- 220kab. (moterų konsultacija). Skaitysiu paskaitą- "Jo didenybė naujagimis".
Iki pasimatymo!
Gyd. Virginija
Atsakyti