Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(aaajurga @ 2007 10 30, 12:03)
aha.....jau susitarem su vienu vyruku  ax.gif ...bet dar matysim ar jis mums patiks...... 4u.gif reik tiketis kasd bus  thumbup.gif


o tu pati is marijampolės? ax.gif
Atsakyti
ne mes abudu kybartieciai...... 4u.gif
Atsakyti
rolleyes.gif
blush2.gif
ir gyvenat Kybartuose?
ka jau susiplanave, turit fotografa, filmuotoja,kurioj baznycioj galvojat tuoktis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nervita @ 2007 10 27, 15:35)
Mes vakar uzsisakem Knyzu pirti ax.gif ........nebrangu, labai patogi vieta..... nors ir mieste, bet ne miesto aplinka biggrin.gif
Papildyta:
kaip ten su maistu?  rolleyes.gif


kokios kainos pas juos? man tai nepatinka ten tie laiptai i antra auksta, sventem ten du kartus ir abu kartus nusirisdavo nuo ju kas nors.
dar klausima ne i tema turiu ax.gif gal ka nors girdejot apie knyziukus kaip muzikantus? kokia kainyte?
Atsakyti
smile.gif+2007 10 30, 16:21-->
QUOTE(curly smile.gif @ 2007 10 30, 16:21)
kokios kainos pas juos?  man tai nepatinka ten tie laiptai i antra auksta, sventem ten du kartus ir abu kartus nusirisdavo nuo ju kas nors.
dar klausima ne i tema turiu  ax.gif  gal ka nors girdejot apie knyziukus kaip muzikantus? kokia kainyte?


1000 lt. kitai vasarai, o tie laiptai tai mane ir gazdino, tikiuosi bus viskas gerai, be traumu doh.gif

Grojo jie per musu isleistuviu vakara,nelabai ka ir bepamenu, nors niekada nieko blogo negirdejus apie juo. Kainos tikrai nezinau
Atsakyti
na gyvenam mes tai Kaune, tai anglijoj ax.gif
o siaip dar daug ka mums reik susiziureti...kol kas tik sodyba ir muzikanta turim....kazkaip mes nusprendem kad mums tie dalykai vieni is svarbesniu....ir su jais dazniausiai ir buna didziausios problemos g.gif
Atsakyti
QUOTE(aaajurga @ 2007 10 30, 16:47)
na gyvenam mes tai Kaune, tai anglijoj ax.gif
o siaip dar daug ka mums reik susiziureti...kol kas tik sodyba ir muzikanta turim....kazkaip mes nusprendem kad mums tie dalykai vieni is svarbesniu....ir su jais dazniausiai ir buna didziausios problemos  g.gif


o kas muzikuos, jei nepaslaptis ax.gif
Atsakyti
Mindaugas is MArijampoles...jis grojo musu klases susitikime, keleto draugu vestuvese, tai tikrai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aaajurga @ 2007 10 30, 17:49)
Mindaugas is MArijampoles...jis grojo musu klases susitikime, keleto draugu vestuvese, tai tikrai  thumbup.gif


o pavardes nepameni? 4u.gif
Atsakyti
na kad zinok pavardes tai as tikrai nezinau schmoll.gif jei reiketu numeriuko galeciau atsiust i az 4u.gif
Atsakyti
Jis groja vienas ir kokio amziaus apytiksliai turetu buti?
..........atsiusk 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nervita: 30 spalio 2007 - 16:12
Labukas,

Mes tik vakar pareiskimus nunesem ax.gif , tai sodybos pradesim ieskotis jau kita savaite, nes ziuriu kad jau man nelabai kas ir liks unsure.gif

Musu sutuoktuviu data 2008-08-16 wub.gif
P.S Tikiuosi siai datai dar P. Arbatauskienes sodyba dar neuzsakyta cool.gif
Atsakyti