Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Sveikos visos būsimos nuotakos ir jau esamos žmonelės smile.gif Norėčiau paprašyti Jūsų pagalbos. Kitą vasarą planuojam daryti vestuves ir aš labai norėčiau, kad vestuvių pokylis būtų Birštone, man ten nepaprastai gražu. Iš visų apžiūrėtų vietų tinkamiausias pasirodė "Sonatos" viešbutis. Administracija kalba labai gražiai ir aplinka graži, bet internete pilna nusiskundimų apie prastą maistą ir t.t. Gal kas darėte ten vestuves ar dalyvavote kaip svečias ir galite pasidalinti įspūdžiais. O gal šventėte kitoje vietoje Birštone.? Būkit geros padėkit.!!! verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rožūnė: 24 spalio 2009 - 12:46

Mes irgi žiūrėjome Sonatos viešbutį. Ir mums pasirodė graži vietelė, taigi dabar renkamės iš dviejų vietų ir nežinome ką pasirinkti. Todėl kažkokie atsiliepimai ir mums laaaabai praverstų smile.gif
Rožūne, o iš kokio jūs miesto ?
Atsakyti
Aš lygiai prieš metus dalyvavau kaip svečias vestuvėse viešbutyje Sonata 4u.gif man tikrai labai patiko, jokių nusiskundimų nei dėl vietos, nei dėl aptarnavimo, nei dėl maisto neturiu smile.gif kambariai taip pat labai patiko: tvarkingi ir patogūs. Vienu žodžiu Liux mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulute85: 28 spalio 2009 - 11:08
QUOTE(saulute85 @ 2009 10 28, 10:07)
Aš lygiai prieš metus dalyvavau kaip svečias vestuvėse viešbutyje Sonata  4u.gif  man tikrai labai patiko, jokių nusiskundimų nei dėl vietos, nei dėl aptarnavimo, nei dėl maisto neturiu smile.gif kambariai taip pat labai patiko: tvarkingi ir patogūs. Vienu žodžiu Liux  mirksiukas.gif


Nors vienas atsiliepimas geras 4u.gif
Ačiū Tau 4u.gif
Atsakyti
Aplinka graži, bet kiek esu girdėjusi kad kainos ir maisto kiekio santykis nelabai atitinka, bet skanu ax.gif
Esu gimusi ir augusi Birštone tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2009 10 28, 18:09)
Aplinka graži, bet kiek esu girdėjusi kad kainos ir maisto kiekio santykis nelabai atitinka, bet skanu  ax.gif
Esu gimusi ir augusi Birštone  tongue.gif


Kadangi esi iš Birštono, tai dar pasiklausiu vieno dalykėlio smile.gif Kadangi viešbutis "Sonata" yra prie tokios lomos, kur suprantu vyksta Birštono renginiai (bent jau vienam tikrai esu ten buvus), tai norėjau pasiteirauti, ar daug jų vasarą būna. Kokie ir kada maždaug ?smile.gif Balionų šventė ? Ar kažkas pan. ?
Nes nesinorėtų, kad būtų mūsų vestuvės, o už lango kažkokia šventė su garsia muzika ir krūva žmonių blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute85 @ 2009 10 28, 12:07)
Aš lygiai prieš metus dalyvavau kaip svečias vestuvėse viešbutyje Sonata  4u.gif  man tikrai labai patiko, jokių nusiskundimų nei dėl vietos, nei dėl aptarnavimo, nei dėl maisto neturiu smile.gif kambariai taip pat labai patiko: tvarkingi ir patogūs. Vienu žodžiu Liux  mirksiukas.gif


Ačiū, šiek tiek ramiau pasidarė mirksiukas.gif Tik dar norėčiau paklausti kiek maždaug svečių buvo.? Nes kitas dalykas, kuris šiek tiek neramina ar tilps visi žmonės..nu tilpti tai tilps, (šeimininkė sakė apie 90 žmonių sutilptų), bet ar jie jausis smagiai, nesusigrūdę, nes žmonių tikriausiai bus plius/minus 70. Na bet čia manau tą tik per patį pobūvį teišsiaiškinsim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rožūnė @ 2009 10 30, 10:21)
Ačiū, šiek tiek ramiau pasidarė mirksiukas.gif Tik dar norėčiau paklausti kiek maždaug svečių buvo.? Nes kitas dalykas, kuris šiek tiek neramina ar tilps visi žmonės..nu tilpti tai tilps, (šeimininkė sakė apie 90 žmonių sutilptų), bet ar jie jausis smagiai, nesusigrūdę, nes žmonių tikriausiai bus plius/minus 70. Na bet čia manau tą tik per patį pobūvį teišsiaiškinsim  biggrin.gif


Mes tik 30 žmonių planuojam ir tai man ten vietos pasirodo ne marios mirksiukas.gif Kolonos dar yra tam restorane, tiesą sakant nelabai įsivaizduoju kaip galėtų sutilpti 70 žmonių. Na pavalgyti tai gal, bet su šokiais ... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmandr @ 2009 10 28, 10:55)
Mes irgi žiūrėjome Sonatos viešbutį. Ir mums pasirodė graži vietelė, taigi dabar renkamės iš dviejų vietų ir nežinome ką pasirinkti. Todėl kažkokie atsiliepimai ir mums laaaabai praverstų  smile.gif
Rožūne, o iš kokio jūs miesto ?


Aš pati esu iš Klaipėdos, o mano būsimas vyrelis iš Suvalkijos tai kažkaip nutarėm ir vestuves Suvalkijoj daryti. Birštone nebuvau buvusi, bet kai nuvažiavom apžiūrėti pobūviui vietų tai tiesiok buvau pakerėta Birštono ramybės ir grožio bigsmile.gif Beje dėl kokios vietos dar mąstai, jei nepaslaptis.? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(vilmandr @ 2009 10 30, 12:33)
Mes tik 30 žmonių planuojam ir tai man ten vietos pasirodo ne marios  mirksiukas.gif Kolonos dar yra tam restorane, tiesą sakant nelabai įsivaizduoju kaip galėtų sutilpti 70 žmonių. Na pavalgyti tai gal, bet su šokiais ... schmoll.gif


Nu ta salė tai tikrai nėra didelė, bet dar yra gan didelė terasa, tai galvoju, kad visi žmonės vienu metu tikrai nešoks, kiti rūkys, šnekučiuosis ar gers alų terasoje tai gal sutilps g.gif be to šeimininkė sakė, kad gali padaryti saldų stalą šalia salės esančioje banketinėje salėje, kad būtų daugiau vietos pagrindinėje salėje..na žodžiu - nebežinau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rožūnė @ 2009 10 30, 11:00)
Beje dėl kokios vietos dar mąstai, jei nepaslaptis.? blush2.gif
Papildyta:
Nu ta salė tai tikrai nėra didelė, bet dar yra gan didelė terasa, tai galvoju, kad visi žmonės vienu metu tikrai nešoks, kiti rūkys, šnekučiuosis ar gers alų terasoje tai gal sutilps  g.gif be to šeimininkė sakė, kad gali padaryti saldų stalą šalia salės esančioje banketinėje salėje, kad būtų daugiau vietos pagrindinėje salėje..na žodžiu - nebežinau  verysad.gif


Tikra teisybė, kad Birštonas dvelkia ramybe ir kad ten gražu 4u.gif Mes esam iš Kauno, dar mąstome apie Roko sodybą (Kaišiadorių raj.). Tik ji gal mums truputį per didelė, bet man ten labai patinka verysad.gif Labai graži ir aplinka, ir salė.
Sonatoje mums parodė tik vieną salę, na ten kur restoranas, tai ten ir vyktų šventė. Net nežinojau, kad yra dar kažkokia salė schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmandr @ 2009 10 30, 14:13)
Tikra teisybė, kad Birštonas dvelkia ramybe ir kad ten gražu  4u.gif Mes esam iš Kauno, dar mąstome apie Roko sodybą (Kaišiadorių raj.). Tik ji gal mums truputį per didelė, bet man ten labai patinka  verysad.gif Labai graži ir aplinka, ir salė.
Sonatoje mums parodė tik vieną salę, na ten kur restoranas, tai ten ir vyktų šventė. Net nežinojau, kad yra dar kažkokia salė  schmoll.gif


Roko sodyba ir aš žinau, žiūrėjau internete, bet ji mums per toli..O dėl Sonatos tai ten ties įėjimu į restorano salę dešinėje pusėje yra žymiai mažesnė banketinė saliukė, tai va ten ir sakė, kad gali saldųjį stalą padaryti g.gif dabar tikrai esu pasimetusi, reiks klausti šeimininkės kaip ten sutilpo 90 žmonių.. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rožūnė @ 2009 10 30, 13:01)
Roko sodyba ir aš žinau, žiūrėjau internete, bet ji mums per toli..O dėl Sonatos tai ten ties įėjimu į restorano salę dešinėje pusėje yra žymiai mažesnė banketinė saliukė, tai va ten ir sakė, kad gali saldųjį stalą padaryti  g.gif  dabar tikrai esu pasimetusi, reiks klausti šeimininkės kaip ten sutilpo 90 žmonių.. blink.gif


Aš nuoširdžiai sakau savo nuomone, kad , mano galva, ten 90 žmonių netilps arba tilps bet bus susigrūdę verysad.gif Bet aišku jūs pasiklauskite kas ir kaip ...
O jūs su pačia šeimininke kalbėjote ar su administratore ? Mums buvo administratorė, tai man įdomu kaip šeimininkė, ar geranoriška ir pan. smile.gif
Atsakyti