Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

7toji tema

Keliames čia, paliūdėti, pasidžiaugti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zaiziukas @ 2007 10 11, 15:05)
masinos pasikeisti tikrai nieks neleis...cia kompas atseit viska isrenka (nors is tikro tai man ten nelabai aisku kaip is tikro yra)...ieskosiu instruktoriaus kuris uzsiims su manim,dar pavazineti reikia kelis kartus. verysad.gif
Papildyta:
susikirtau todel kad nemoku vaziuoti su tuo opeliu, pastoviai gestu.istisai.neperprantu as tos masinos niekaip...

gal bandyk su Linu ax.gif
tik va neaišku, ar ten yra jau trečias žmogus, ar ne unsure.gif jei kartais jau trečias yra, tai nereikėtų tų papildomų labai ilgai laukti ax.gif
buvau prieš kelias dienas "Zebre", bet pamiršau paklausti doh.gif

bet kaip keista dėl Astros... unsure.gif gal visos jos skirtingos, nes aš pirmą kartą laikydama negesau visai, o antrą kartą per tą pabandymo ratuką vieną kartą sugebėjau užgesti.
šiaip tokios mašinos nenorėčiau, bet jei kas už dyką duotų - jamčiau biggrin.gif

viskas bus gerai, zaiziuk - pamatysi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2007 10 11, 14:27)
gal bandyk su Linu  ax.gif
tik va neaišku, ar ten yra jau trečias žmogus, ar ne unsure.gif jei kartais jau trečias yra, tai nereikėtų tų papildomų labai ilgai laukti ax.gif
buvau prieš kelias dienas "Zebre", bet pamiršau paklausti doh.gif 

bet kaip keista dėl Astros... unsure.gif gal visos jos skirtingos, nes aš pirmą kartą laikydama negesau visai, o antrą kartą per tą pabandymo ratuką vieną kartą sugebėjau užgesti.
šiaip tokios mašinos nenorėčiau, bet jei kas už dyką duotų - jamčiau biggrin.gif



Zebre jau trecias instruktorius yra. Maciau vakar. Visoms taip patinka Linas, o man jis nelabai ax.gif Turejau pas ji tik du vaziavimus, bet Regitros marsrutais net nevaziavom. Visur vaziuodavot tik jo reikalais, o karta ir pusvalanduka jo palaukti teko doh.gif Dabar gailiuosi, kad jam taip nieko ir nepasakiau, nes juk pinigus mokejau ne uz stovejima. Turejau dar tris papildomus vaziavimus pas Stasi. Nu tai jis man nerealiai patiko thumbup.gif Nebijodavau su juo klysti, ismokau drasiau vaziuoti, nebijau dabar persirikiuoti, net kai intensyvus eismas (oi kiek anksciau baimes tai kele biggrin.gif ), ismoke aisktelej padarius klaida pasitaisyti (kazkaip nei Linas, nei pries tai buves instruktorius sito nemoke).

O kai pirma karta egza laikiau, tai ir as Astra gavau. Man, kai vairavusiai tik Polo, tai buvo tragedija doh.gif Net bandydama pavazineti su ja uzgesau kelis kartus. Nu nepavyko man su ja niekaip susikalbeti ir per egzamina. Del tu gesimu ir neislaikiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2007 10 11, 15:27)
gal bandyk su Linu  ax.gif
tik va neaišku, ar ten yra jau trečias žmogus, ar ne unsure.gif jei kartais jau trečias yra, tai nereikėtų tų papildomų labai ilgai laukti ax.gif
buvau prieš kelias dienas "Zebre", bet pamiršau paklausti doh.gif 

bet kaip keista dėl Astros... unsure.gif gal visos jos skirtingos, nes aš pirmą kartą laikydama negesau visai, o antrą kartą per tą pabandymo ratuką vieną kartą sugebėjau užgesti.
šiaip tokios mašinos nenorėčiau, bet jei kas už dyką duotų - jamčiau biggrin.gif

viskas bus gerai, zaiziuk - pamatysi  4u.gif


jo, bandysiu kas apsiims su tuo ir vaziuosiu...jei kas apsiims ax.gif
nu nezinau kaip ten su tom astrom, bet su jom as visada gestu, o su kitom masinom tai tokios problemos pas mane niekada nebuna...ir suprask,kad nori...toks linksmas egzaminuotojas man pasitaike, sako gavai astra, kaip tau astra klausia jis manes, o sakau,kad oj nepatinka man ji...tai tas sako, nieko nepadarysi, cia kompas parinko...vadinasi ne as viena problemu su ta astra turiu...nors tokia paguoda blush2.gif
p.s. matau jau ir temos pavadinima paredagavot tikriausiai del tokiu laikytoju kaip as biggrin.gif
Atsakyti
na, aš su Linu važiavau tik vieną kartą, ir tai jau buvo 17 važiavimas irnesakyk.gif niu tai nežinau - man normaliai, pasisukiojom aikštelėj šiek tiek ir tada į miestą, link regitros ax.gif

Dėl Stasio nežinau, bet kiek teko persimesti keliais žodžiais, tai ir kaip žmogus visai fainas atrodo smile.gif

aš irgi su polo važiavau visus 15 važiavimų, na tiksliau 16 smile.gif tada 17 su Lino Golfu, o dabar vairuoju senieną peugeot 605 doh.gif va su šita tai gesinėdavau iš pradžių blush2.gif dabar, tfu tfu tfu, jau normaliau važiuoju, nors ji man vistiek per ilga doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pandora @ 2007 10 11, 15:45)
Zebre jau trecias instruktorius yra. Maciau vakar. Visoms taip patinka Linas, o man jis nelabai  ax.gif Turejau pas ji tik du vaziavimus, bet Regitros marsrutais net nevaziavom. Visur vaziuodavot tik jo reikalais, o karta ir pusvalanduka jo palaukti teko  doh.gif Dabar gailiuosi, kad jam taip nieko ir nepasakiau, nes juk pinigus mokejau ne uz stovejima. Turejau dar tris papildomus vaziavimus pas Stasi. Nu tai jis man nerealiai patiko  thumbup.gif Nebijodavau su juo klysti, ismokau drasiau vaziuoti, nebijau dabar persirikiuoti, net kai intensyvus eismas (oi kiek anksciau baimes tai kele  biggrin.gif ), ismoke aisktelej padarius klaida pasitaisyti (kazkaip nei Linas, nei pries tai buves instruktorius sito nemoke).

O kai pirma karta egza laikiau, tai ir as Astra gavau. Man, kai vairavusiai tik Polo, tai buvo tragedija  doh.gif  Net bandydama pavazineti su ja uzgesau kelis kartus. Nu nepavyko man su ja niekaip susikalbeti ir per egzamina. Del tu gesimu ir neislaikiau  doh.gif


steigsim nemyletuju astru kluba lotuliukas.gif nes ar irgi kaip ir tu del tos masinos pastoviai susimaunu ax.gif
tai gerai kad atsirado treciasi, didesne tikimybe, kad kas nors apsiims su manim pavazineti dar blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zaiziukas @ 2007 10 11, 16:51)
steigsim nemyletuju astru kluba  lotuliukas.gif  nes ar irgi kaip ir tu del tos masinos pastoviai susimaunu ax.gif
tai gerai kad atsirado treciasi, didesne tikimybe, kad kas nors apsiims su manim pavazineti dar  blush2.gif

as irgi prie ju prisideciau blush2.gif
tiesiog nekenciu tu regitros astru doh.gif

o isandien va,,, ir vel neislaikiau... verysad.gif
tai galvoju daugiau nebelaikyti... schmoll.gif schmoll.gif jau net geda,, kad tokia netikus doh.gif g.gif blush2.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo e770v: 11 spalio 2007 - 15:09
QUOTE(LOCKETS @ 2007 10 11, 14:50)
na, aš su Linu važiavau tik vieną kartą, ir tai jau buvo 17 važiavimas irnesakyk.gif niu tai nežinau - man normaliai, pasisukiojom aikštelėj šiek tiek ir tada į miestą, link regitros ax.gif

Dėl Stasio nežinau, bet kiek teko persimesti keliais žodžiais, tai ir kaip žmogus visai fainas atrodo  smile.gif

aš irgi su polo važiavau visus 15 važiavimų, na tiksliau 16 smile.gif tada 17 su Lino Golfu, o dabar vairuoju senieną peugeot 605  doh.gif va su šita tai gesinėdavau iš pradžių blush2.gif dabar, tfu tfu tfu, jau normaliau važiuoju, nors ji man vistiek per ilga doh.gif



Tada cia man taip nepasiseke. Dar mane labai nervino, kad jis nesnekus. Nepatiko vaziuoti tyloj biggrin.gif Dar anksciau Zebre buvo Juozas. Va su juo tai mes pasnekedavom, tada ir atsipalaiduodavau vairuodama. O Stasys irgi labai fainas zmogelis. Su juo irgi galima pasneketi biggrin.gif Idomiai as cia instruktorius vertinu biggrin.gif
Su Polo vaziavau pirmus desimt vaziavimu. Gesdavau pacioje pradzioje, bet labai retai. Tada turejau du vaziavimus su Lino Gofu, tai gesdavau vos ne visose sankrizose. Nezinau ar del to, kad po dvieju menesiu pertraukos atsisedau prie masinos vairo ir viska uzmirsus buvau ar tik siaip sunkiai sekesi su sankaba susikalbeti biggrin.gif Tada vel trys vaziavimai su Polo. Jokio gesimo. O tada egzas Regitroj su Golfu. Taip bijojau, bet neuzgesau nei karto ax.gif O pries egza, tai mintyse meldziau: "kad tik butu jaunas egzaminuotojas ir kad tik ne su Astra biggrin.gif".
Teses jau beveik kisenej, bet vairuoti masiniuko dar nenusimato. Prasysiu draugo arba brolio, kad duotu kada pavairuoti. Bet turbut i gatve isvaziuoti isdrisiu tik nakti, kai visai masinu nebus biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(zaiziukas @ 2007 10 11, 14:51)
steigsim nemyletuju astru kluba  lotuliukas.gif  nes ar irgi kaip ir tu del tos masinos pastoviai susimaunu ax.gif



Stoju i kluba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(e770v @ 2007 10 11, 16:07)
as irgi prie ju prisideciau  blush2.gif
tiesiog nekenciu tu regitros astru  doh.gif

o isandien va,,, ir vel neislaikiau...  verysad.gif
tai galvoju daugiau nebelaikyti...  schmoll.gif  schmoll.gif  jau net geda,, kad tokia netikus  doh.gif  g.gif  blush2.gif


neliudek, as irgi siandien neislaikiau, jau trecia karta, lygiai tokia pati netikele...o tu kelinta karta laikei? ax.gif

nu kaip smagu kad tiek daug norinciu renkasi i opeliu astru nemyletoju kluba thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zaiziukas @ 2007 10 11, 17:27)
neliudek, as irgi siandien neislaikiau, jau trecia karta, lygiai tokia pati netikele...o tu kelinta karta laikei? ax.gif

nu kaip smagu kad tiek daug norinciu renkasi i opeliu astru nemyletoju kluba  thumbup.gif

jau 4 verysad.gif ir 3 kartus is 4 gavau ta prakeikta astra... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(e770v @ 2007 10 11, 16:32)
jau 4  verysad.gif  ir 3 kartus is 4 gavau ta prakeikta astra...  doh.gif


o varge, gal reik kokiais tai budais sugadinti tas astras, kad jos isnyktu is regitros masinu arsenalo gun_bandana.gif
nes pas mane irgi panasus vaizdelis...3 vaziavimai is ju 2 kartai su astra...ir ka, taip pasaka be galo??? bijau.gif
Atsakyti
QUOTE(zaiziukas @ 2007 10 11, 17:38)
o varge, gal reik kokiais tai budais sugadinti tas astras, kad jos isnyktu is regitros masinu arsenalo  gun_bandana.gif
nes pas mane irgi panasus vaizdelis...3 vaziavimai is ju 2 kartai su astra...ir ka, taip pasaka be galo??? bijau.gif

bus galas bigsmile.gif nugalesim mes tas astras ir ta regitra thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo e770v: 11 spalio 2007 - 15:44