Įkraunama...
Įkraunama...

Kol vyrui pirštu neparodysi-nepadarys

QUOTE(C10H12N2O @ 2015 04 27, 17:47)
nu dar ko, as nesukciau
' bandyciau padaryt taip, kad tas kojos nebuvimas pradetu trukdyti vyrui , ir prisuktu pats  cool.gif

Tokiu atveju vyras kerštaudamas bandytų padaryti, kad nemezgamos kojinės ir nekepami kotletai pradėtų trukdyti man.
Per didelė rizika.
Atsakyti
Na, nenorėčiau ir aš, kad man vyras imtų pirštu rodyti - va maisto negamini, va nesitvarkai, va nesiuvi, va nemezgi. Ne debilas mano vyras, kad nematytų, ką reikia padaryti - jei nedaro, reiškia jam nereikia, jei man reikia - ne debilė ir aš, ką man reikia moku pati pasidaryt.
Papildyta:
QUOTE(C10H12N2O @ 2015 04 27, 16:47)
nu dar ko, as nesukciau
' bandyciau padaryt taip, kad tas kojos nebuvimas pradetu trukdyti vyrui , ir prisuktu pats  cool.gif

įdomus požiūris - jei tau trukdo kojos nebuvimas, tai karūna nukris, jei prisuksi? Ateitų vyras ir pradėtų man aiškinti, kad indai neplauti. WTF? Jei tau trukdo, tai ir sudėk juos į indaplovę - ar rankos nukris?
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2015 04 29, 19:45)
Na, nenorėčiau ir aš, kad man vyras imtų pirštu rodyti - va maisto negamini, va nesitvarkai, va nesiuvi, va nemezgi. Ne debilas mano vyras, kad nematytų, ką reikia padaryti - jei nedaro, reiškia jam nereikia, jei man reikia - ne debilė ir aš, ką man reikia moku pati pasidaryt.
Papildyta:

įdomus požiūris - jei tau trukdo kojos nebuvimas, tai karūna nukris, jei prisuksi? Ateitų vyras ir pradėtų man aiškinti, kad indai neplauti. WTF? Jei tau trukdo, tai ir sudėk juos į indaplovę - ar rankos nukris?

Prie ko cia debile (man rodos jus irgi butu uz ka taip pavadint)? Visi mes viska mokam, tik ne visi atsakomybe jauciam ar susiprantam. Pvz., rupestis vaiku. Ar numirs vyras isgirdes, kad galetu nuplaut vezimo ratus, kol zmona nurengs vaika ar pan.
Deja, buna ir tokiu, kuriems reikia ir pirstu parodyt. Nepavadinciau debilu, tiesiog supratimo neturi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo open: 29 balandžio 2015 - 18:54
QUOTE(Ciccio @ 2015 04 29, 18:45)
įdomus požiūris - jei tau trukdo kojos nebuvimas, tai karūna nukris, jei prisuksi? Ateitų vyras ir pradėtų man aiškinti, kad indai neplauti. WTF? Jei tau trukdo, tai ir sudėk juos į indaplovę - ar rankos nukris?

Čia vadinas darbų paskirstymas pagal lytį.
Atsakyti
QUOTE(Funkcionierė @ 2015 04 29, 19:54)
Čia vadinas darbų paskirstymas pagal lytį.

biggrin.gif Manau beprasmiska kazka irodinet, debilem isvadins ir bus baigta.
Atsakyti
QUOTE(open @ 2015 04 29, 18:54)
Prie ko cia debile (man rodos jus irgi butu uz ka taip pavadint)?  Visi mes viska mokam, tik ne visi atsakomybe jauciam ar susiprantam. Pvz., rupestis vaiku. Ar numirs vyras isgirdes, kad galetu nuplaut vezimo ratus, kol zmona nurengs vaika ar pan.
Deja, buna ir tokiu, kuriems reikia ir pirstu parodyt. Nepavadinciau debilu, tiesiog supratimo neturi.

tai ir yra supratimas, kad ratų plovimo reikia tau, o ne jam. Jei vyrui atsiras poreikis plauti ratus, jis juo nuplaus ir neprašomas.
Čia kaip keistas mano mamos fetišas - išgėrei kavą leki plaut puodelio. O man netrukdo kavuotas puodelis, kai kitąsyk gersiu kavą išsiplausiu. Iš kur tas keistas noras baksnot pirštais? Jauties svarbesnė tuomet?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ciccio: 29 balandžio 2015 - 19:03
QUOTE(Ciccio @ 2015 04 29, 20:00)
tai ir yra supratimas, kad ratų plovimo reikia tau, o ne jam. Jei vyrui atsiras poreikis plauti ratus, jis juo nuplaus ir neprašomas.
Čia kaip keistas mano mamos fetišas - išgėrei kavą leki plaut puodelio. O man netrukdo kavuotas puodelis, kai kitąsyk gersiu kavą išsiplausiu. Iš kur tas keistas noras baksnot pirštais? Jauties svarbesnė tuomet?

lotuliukas.gif Na prajuokinai. Jei jau pasakai vyrui ko jis pats nesusipranta, tai katastrofa. Mat jis dabar nenori. O gal as nenoriu vaikui duoti papo, tegul parekia, nustos arba pats pasiims.
Atsakyti
QUOTE(open @ 2015 04 29, 19:46)
lotuliukas.gif Na prajuokinai. Jei jau pasakai vyrui ko jis pats nesusipranta, tai katastrofa. Mat jis dabar nenori. O gal as nenoriu vaikui duoti papo, tegul parekia, nustos arba pats pasiims.

nenori - neduok, kame bėda?
Tuo mes ir skiriamės. Aš nebaksnoju pirštu, aš netrepsiu kojele, aš nemanau, kad vyras nesusipranta kažko padaryti, aš suprantu, kad, jei žmogus kažko nedaro, reiškia jam to nereikia. Jei man prireikia iš vyro kažkokių veiksmų, aš jų paprašau, lygiai taip pat, kaip vyras paprašo mano pagalbos. Tu gi savo vyrą laikai kažkokiu puspročiu, kuriam reikia baksnoti ir baksnoti pirštu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ciccio: 29 balandžio 2015 - 19:59
QUOTE(Ciccio @ 2015 04 29, 20:53)
nenori - neduok, kame bėda?
Tuo mes ir skiriamės. Aš nebaksnoju pirštu, aš netrepsiu kojele, aš nemanau, kad vyras nesusipranta kažko padaryti, aš suprantu, kad, jei žmogus kažko nedaro, reiškia jam to nereikia. Jei man prireikia iš vyro kažkokių veiksmų, aš jų paprašau, lygiai taip pat, kaip vyras paprašo mano pagalbos. Tu gi savo vyrą laikai kažkokiu puspročiu, kuriam reikia baksnoti ir baksnoti pirštu.

thumbup.gif Na ir saunu, nematau tikslo gincytis. Svarbu viens kita sutikot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 04 29, 16:20)
Tokiu atveju vyras kerštaudamas bandytų padaryti, kad nemezgamos kojinės ir nekepami kotletai pradėtų trukdyti man.
Per didelė rizika.

jeigu pati turite kalna atideliojamu darbu,tada nevertetu pykti ir priekaistauti vyrui, jog jis kazko nedaro.

QUOTE(Funkcionierė @ 2015 04 29, 19:54)
Čia vadinas darbų paskirstymas pagal lytį.

aciu d. , pas mus tokiu nebuna. vyriskas darbas tik tas, kuris yra man per sunkus fiziskai. visi kiti "belyciai"
Atsakyti
QUOTE(C10H12N2O @ 2015 04 30, 09:16)
jeigu pati turite kalna atideliojamu darbu,tada nevertetu pykti ir priekaistauti vyrui, jog jis kazko nedaro.


O aš ir nerašau, kad pykčiau. Veikiau norėjau pasakyti, kad pas mus namie pirštais nesirodoma ir viens kitam nevadovaujama. Besibadant pirštais galima ir akį išdurt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(C10H12N2O @ 2015 04 30, 08:16)
aciu d. , pas mus tokiu nebuna. vyriskas darbas tik tas, kuris yra man per sunkus fiziskai. visi kiti "belyciai"

Paskaitykit sakinį darkart. Pati sau prieštaraujat. Vyriškų darbų nėra, bet vyriški tie...
Atsakyti