Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mokinate savo darželinuką eilėraštukų?

Apklausa: Ar mokinate savo darželinuką eilėraštukų? (176 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Ir kodel taip manote?

Padiskutuokime smile.gif
Atsakyti
As dirbu vaiku darzely Amerikoj(lietuviskame) ir mes mokom vaikus eilerastuku atmintinai.Siaip tikrai idomia tema pasiulei, nes pvz.kaimyniniame darzely eilerasciu ir nieko kito atmintinai "nekala"...(amerikoniskame, beje...).As neabejoju, kad mokymasis atmintinai lavina vaiku atminti, vaikai susikaupia.....o kas dar?.....O kaip tu pati manai, ar to reikia ir kodel?
Atsakyti
O mano pusšeštų metų mergučė patinkančius eilėraštukus jau mokosi pati. Taip ji išmoko eilėraštuką Kalėdų Seneliui (aš didelėmis raidėmis jį iš SM atspausdinau). Turi labai patinkančią A. Matučio eilių knygelę, kurioje trumpi vaikiški eilėraštukai. Kai būna nuotaika ir noras, pati juos ir mokinasi, o mums atėjusi padeklamuoja.
Atsakyti
Savo sūnaitėlį mokinu ,nes jis darželyje su kitais vaikais nesusikaupia ir neišmoksta.Manau kad tai gerina atmintį, juk visi kalba kad kartojimas mokslų motina, tai puiki pradžia,nors maniškis nelabai mėgsta ir visaip išsisukinėja.Tačiau rezultatas toks kad moka tik tuos eilėraštukus ir daineles kurias pati išmokinau. rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif Labai tikiuosi kad su laiku pradės ir pats mokytis. ax.gif
Atsakyti
O aš nemokinu ax.gif Kažkiek jų išmoksta darželyje, daugiau ir neverčiu "kalti". Nepatinka mano vaikui tai, kodėl turėčiau kaip šunytį dresiruoti? Atminčiai lavinti yra ir kitų būdų- turim tam ir specialią knygutę. Man atrodo, kad daug geresnių rezultatų duoda veikla, miela ir vaikui ir mamai. O mokinti, kad galėtų svečiams padeklamuoti (matot koks mano vaikas supermama.gif ) tai iš vis apsurdas...
Atsakyti
Mokyti vaikus eilerasciu buvo labai populiaru mano vaikysteje, t.y tarybiniais laikais, nors as, kiek atsimetu save, tai tik kelis mokejau.... g.gif

Savo vyresniojo eil. nemokiau, nes jis tuo visai nesidomejo, o jega versti "kalti" nenorejau. Buvau isitikinus, kad jei vaikas pats nenori, tai ir nereikia. Jis iki mokyklos nemokejo isvis jokiu eil. mintinai, o dabar kratosi bet kokio "kalimo". Bet kai reikia- ismoksta. smile.gif
Dabar susimasciau, ar gerai tada dariau, ir ar uzsiimti eilerastuku mokymusi su dukra... g.gif
Atsakyti
Perskaičius klausimus, neradau sau tinkamo, į kurį galėčiau atsakyti. Aš savo vaiko nemokau specialiai eilėraščių, tiesiog dažnai skaitau įvairias eilėraščių knygeles, ir dukrelė savaime išmoksta mintinai jai patinkančius, žinoma, prašydama juos perskaityti po šimtą kartų.
Atsakyti
Niekad specialiai nemokinau jokio eilerascio-bet moka ju visa kruva atmintinai-pora kart perskaitai, ir jau ziurek isimena..
Darze tai visada ismoksta ne tik savo "partija", bet ir visu kitu vaiku blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Puiku, kai vaikas turi gera atminti, jam eilerasciai yra idomus ir jis ju pats, savo iniciatyva, be ypatingu pastangu, be kalimo, ismoksta. To galima tik pavydeti. Taciau, ka daryti jei savaime nieko neiseina? Mokyti specialiai? Ar nemokyti is viso?
O gal svarbu rasti tokiu eil. knygute, kuri vaika "uzkabintu", sujaudintu ir sudomintu g.gif
Atsakyti

O gal svarbu rasti tokiu eil. knygute, kuri vaika "uzkabintu", sujaudintu ir sudomintu g.gif
[/quote]

Čia labai gera mintis!
Atsakyti
O maniski tai labiau "uzkabina" eilerastukai daineliu forma thumbup.gif Du gaidelius pats ismoko, net nezinau kaip doh.gif Tik pradzioje vis dainuodavau ir dainuodavau, kol viena diena pats eme ir uzdainavo blink.gif biggrin.gif
Dabar dainuoja bare ponas katineli, tupi zvirblis kamine, muse is telebimbam ir greitu laiku jauciu uzdainuos pilna repertuara is Mango disko Raskila doh.gif biggrin.gif

Supratau tik viena-kai nemokai per prievarta, o visa tai paverti zaidimu su vaidybos elementais, tai vaikuciai geranoriskai patys ismoksta mirksiukas.gif
Atsakyti


Supratau tik viena-kai nemokai per prievarta, o visa tai paverti zaidimu su vaidybos elementais, tai vaikuciai geranoriskai patys ismoksta mirksiukas.gif
[/quote]

[COLOR=red]Tai aišku![COLOR=red]
Atsakyti