Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mokinate savo darželinuką eilėraštukų?

Apklausa: Ar mokinate savo darželinuką eilėraštukų? (176 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Ryžulia @ 2005 03 02, 12:14)
Mamleta, pasakyk, ka daryti su tokiu vaiku, kuris visai nenori nieko mokytis?


Tokių vaikų nėra mirksiukas.gif

Visi vaikai gimsta su didžiuliu didžiuliu mokymosi potencialu thumbup.gif . Ir mūsų, suaugusiųjų pareiga jų nesugadinti tongue.gif

O specialiai mokyti eilėraščių g.gif Nežinau ar verta g.gif Juos juk vaikai išmoksta savaime, išgirdę vos porą kartų. Tai kam eikvoti savo ir vaiko jėgas g.gif
Jų gyvenime dar tiek neišmoktų, nepažintų dalykų rolleyes.gif O atminčiai lavinti yra daug kitų būdų (ir tikrai įdomesnių mirksiukas.gif )
Atsakyti
zinoma,kad mokau savo panelyte eilerastuku,todel,kad jai tai patinka,ji manes pati praso pamokyti tongue.gif pvz.verdu vakariene,ji ateina ir sako:nu mama sakom zuikis juokes,arba koki kita eilerastuka ir turiu kartu su ja deklamuoti doh.gif ir darzely aukletojos pamokina.manu,tai labai svarbu vaiko ugdymui.
Atsakyti
Viskas nebemokinu .Daržely pats išmoko žaidimą dainelę ,baigia ausis išūžti.O išmokytų eilėraštukų taip nekartoja nors kai prašau pasako, vadinasi atsimena.Ir visai nesigailiu , kad išmokinau gal kada prireiks ax.gif
Atsakyti
Sveikos. Mano vaikinas reikalauja skaityti knygutes, kai kurias perskaitai ir vėl reikalauja nuo pradžių. Rezultatas - 2,5 metų eiliuotą knygutę "Dešimt ačiū" Kalėdoms pasakė atmintinai. 25 stulpelius... Ir nieko mes jo prievarta nemokinom, žodžių nekalėlėm, tiesiog nuolatos ją skitėm Vaikų atmintis stulbinanti smile.gif
Atsakyti
Nemokinu. Ta daro darzelyje aukletojos. Kol nelankem darzelio irgi nemokinau, bet mylimiausias knygeles ismokdavo mintinai (zodis zodin) tiesiog beklausydamas (net ir proza). O puikuotis pries kitus, kad mano vaikas moka eilerastuka ir verst ta vaika pasakyt kitiems suaugusiesiems man yra zema ir slykstu. As pati atsimenu kaip manes, kai buvau maza prasydavo padeklamuot ir ka tuo laiku jauciau sirdy... Jei vaikas pats nori, lai deklamuoja, bet jei nera to noro pasirodyt- net neprasau.
Atsakyti
O aš manau, kad vaiku būtina didžiuotis ir patį vaiką skatinti tai, ką išmano, drąsiai rodyti kitiems. Nes vaikui neturi būti gėda dėl savo pasiekimų. Tavo vaikystės nuoskaudos nebūtinai turi būti tavo vaiko nuoskaudos, juk ir vaikai šias laikais auga kitokioje aplinkoje nei augome mes, ane? smile.gif Protingi tėvai jau seniai neverčia daryti vaikų tai, kas jiems nepatinka, bet kiekvienoj situacijoj išlenda tėvų, deja, kompleksai, t.y. aš to nemėgau, tai ir mano vaikas to nedarys. O kodėl??Galbūt tavo vaikas puikus oratorius, tik tu nepadedi jam to suprasti? Oi, Lialka, užsiundysi tu mane pelėmis, kad ginčijuosi su tavimi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inra @ 2005 07 20, 23:10)
O aš manau, kad  vaiku būtina didžiuotis ir patį vaiką skatinti   tai, ką išmano, drąsiai rodyti kitiems. Nes vaikui neturi būti gėda dėl savo pasiekimų. Tavo vaikystės nuoskaudos nebūtinai turi būti tavo vaiko nuoskaudos, juk ir vaikai šias laikais auga kitokioje aplinkoje nei augome mes, ane? smile.gif  Protingi tėvai jau seniai neverčia daryti vaikų tai, kas jiems nepatinka, bet kiekvienoj situacijoj išlenda tėvų, deja, kompleksai, t.y. aš to nemėgau, tai ir mano vaikas to nedarys. O kodėl??Galbūt tavo vaikas puikus oratorius, tik tu nepadedi jam to suprasti? Oi, Lialka, užsiundysi tu mane pelėmis, kad ginčijuosi su tavimi  biggrin.gif

biggrin.gif Ech, gera minti apie peles pakisai! thumbup.gif Ir kaip pati nesugalvojau ? g.gif biggrin.gif wink.gif
O jei rimtai, tai savo vaika pazistu, todel nereikalauju is jo deklamuot visems. Bet ir nedraudziu, jei pats dukdamas uzsimano ka uzdainuot ar padeklamuot uzmirses, kad vis klauso... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lialka: 21 liepos 2005 - 09:53
Mums dveji metukai su truputuku ir mes taip pat mokomes visokiausiu eilerastuku ir daineliu, tik viskas vyksta zaidimo formoje. Arba gaminant pietus ar valgant apie kokia nors darzove, einant pasivaikscioti apie gyvunelius ar masinas, apie gamta. deklamuojame juos garsiai nepriklausomai nuo to kur esame ar lauke, ar parke, ar miske, ar gatveje. Manau , kad tai lavina vaiko artminti. Mes ir sokame, ir vartomes po zole. o eilerascius ar daineles dainuojame dvejomis kalbomis.
Atsakyti
mano dukryte mokinasi darzely,kai pareina namo ir mane ismokina biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
As ir balsuociau ,bet neina.Nesuprantu kodel.Mano vaikas ketveriu ir jis labai megsta ka nors mokytis.Jis jau moka visus skaicius,raides.Dabar jau baigia ismokt kelio zenklus.As jo visai nespaudziu ,jis ka sugalvoja ta ir mokosi.Kiek pasaku skaitom pries miega tai jis moka mintinai.Nesistengiu jo mokyti jis pats mane spaudzia. Kaip prilimpa su savo klausymais ,tai kartais ir atsibosta.Speju jei ka noreciau ismokyti savo nuoziura, tai reiktu gerai pasistenkti,nes yra labai isdykes ir prigalvotu visokiu nesamoniu.
Atsakyti
QUOTE(Incė @ 2005 10 18, 08:52)
mano dukryte mokinasi darzely,kai pareina namo ir mane ismokina biggrin.gif  thumbup.gif


Pas mus taip pat! Visus darželio eilėraščius iš Smiltės išmokau thumbup.gif
Atsakyti
Aš taip pat mokinuosi iš savo dukrytės, nes jei ji jau išmoksta, tai ir kartoja po kelias dešimt kartų, o mūsų su vyru prašo, kad jai tik plotume tongue.gif
Atsakyti