Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(Lietuvos saulele @ 2007 10 15, 19:01)


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
pamačiau ir pakartot užsinorėjau doh.gif reiks įtraukt į artimiausią valgiaraštį
Atsakyti
jau tos sraiges taip skaniai atrodo,net seiles tista essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Lakūdra @ 2007 10 15, 18:08)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
pamačiau ir pakartot užsinorėjau  doh.gif  reiks įtraukt į artimiausią valgiaraštį


niu niu niu nono.gif , už citavimą su nuotraukom, esančiom šalia ax.gif , smarkiai nebarsiu biggrin.gif , nes dar pelių gausiu cool.gif ... Ale kieno lėtas internetas, tai labai apkrauna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvos saulele @ 2007 10 15, 19:33)
niu niu niu nono.gif , už citavimą su nuotraukom, esančiom šalia  ax.gif , smarkiai nebarsiu  biggrin.gif , nes dar pelių gausiu  cool.gif ... Ale kieno lėtas internetas, tai labai apkrauna  smile.gif


čia, kad prieš akis stovint dar labiau užsinorėčiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvos saulele @ 2007 10 15, 19:33)
niu niu niu nono.gif , už citavimą su nuotraukom, esančiom šalia  ax.gif , smarkiai nebarsiu  biggrin.gif , nes dar pelių gausiu  cool.gif ... Ale kieno lėtas internetas, tai labai apkrauna  smile.gif

kiek sraigiu gavosi is kokio kiekio mesos?ir koks cia padazas?
Atsakyti
Lietuvos saulele, niam niam essen.gif reikes ir man kada padaryti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 10 15, 19:00)
kiek sraigiu gavosi is kokio kiekio mesos?ir koks cia padazas?


negaliu pasakyt, kiek tiksliai mėsos buvo g.gif , apie 1 kg. Padariau 6 sraiges. Vyniojau po du gabaliukus, kaip kepsniukus kad keptum. Vaizdas tai apgaulingas jų biggrin.gif , įsimečiau drąsiai į lėkštę dvi, vyrui tris, bet po pirmos visiškai soti buvau blink.gif , juk logiškai mąstant, čia net du įprasti kepsniai, tik akys apgauna tongue.gif doh.gif , sotu tikrai, mes mėgejai pavalgyt blush2.gif , plius dar bulvikės savo daro, net ir vyras sunkiai sukirto viską, tik kad gaila skanėstą palikt buvo atšalt, suplanavęs sportuot buvo, bet po vakarienės persigalvojo biggrin.gif biggrin.gif ...

Padažas paprastas, bet skanus: majonezas, kečupas, grietinė, rauginti agurkai, žalumynai. Praeitoje temoje viskas aprašyta 4u.gif

Receptą rašau drąsiai į superinių patiekalų kategoriją thumbup.gif thumbup.gif , džiaugiuosi, kad Elena pasidalino juo rolleyes.gif rolleyes.gif
Papildyta:

QUOTE(Lalaa @ 2007 10 15, 19:45)
Lietuvos saulele, niam niam  essen.gif reikes ir man kada padaryti  rolleyes.gif


daryk būtinai, labai menkos laiko sąnaudos palyginus su skoniu blink.gif blink.gif ... Ilgiausiai užtrunka nulupt bulves biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ...

pateikus su daržovėm ir t.t., tai čia ir šventiškas patiekalas būtų drinks_cheers.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvos saulele @ 2007 10 15, 20:52)
negaliu pasakyt, kiek tiksliai mėsos buvo  g.gif , apie 1 kg. Padariau 6 sraiges. Vyniojau po du gabaliukus, kaip kepsniukus kad keptum. Vaizdas tai apgaulingas jų  biggrin.gif , įsimečiau drąsiai į lėkštę dvi, vyrui tris, bet po pirmos visiškai soti buvau  blink.gif , juk logiškai mąstant, čia net du įprasti kepsniai, tik akys apgauna  tongue.gif  doh.gif , sotu tikrai, mes mėgejai pavalgyt  blush2.gif , plius dar bulvikės savo daro, net ir vyras sunkiai sukirto viską, tik kad gaila skanėstą palikt buvo atšalt, suplanavęs sportuot buvo, bet po vakarienės persigalvojo  biggrin.gif  biggrin.gif ...

Padažas paprastas, bet skanus: majonezas, kečupas, grietinė, rauginti agurkai, žalumynai. Praeitoje temoje viskas aprašyta  4u.gif

Receptą rašau drąsiai į superinių patiekalų kategoriją  thumbup.gif  thumbup.gif , džiaugiuosi, kad Elena pasidalino juo  rolleyes.gif  rolleyes.gif


o męs iš keturių sraigių tai nepersivalgėm blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintibutė @ 2007 10 15, 17:45)
Nauja tema nauji receptai 4u.gif  thumbup.gif
man tas baravyku kepsnys labai skaniai atrodo ax.gif

aha, ir as bandysiu, labai jau patiko rolleyes.gif be to kur su kava g.gif


QUOTE(Lietuvos saulele @ 2007 10 15, 19:01)
Elena, dėkoju tau už "sraigių" receptą, super skanu buvo, vyras irgi sužavėtas  cool.gif , o darbo tikrai nedaug  thumbup.gif .. Kepiau "sraiges" ant grotelių orkaitėje, o žemiau skardoje bulves...

gavosi taip  ax.gif :

labai graziai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lakūdra @ 2007 10 15, 20:34)
o męs iš keturių sraigių tai nepersivalgėm  blush2.gif


gal nedidukės buvo g.gif , nes savąsias todėl ir kepiau ant grotukių, kad sudėjus į skardą pamačiau, kad bulvėms vietos beveik nerasta schmoll.gif , o jų irgi norėjau... Visgi kilogramas mėsos buvo..
Atsakyti
QUOTE(Lietuvos saulele @ 2007 10 15, 21:44)
gal nedidukės buvo  g.gif , nes savąsias todėl ir kepiau ant grotukių, kad sudėjus į skardą pamačiau, kad bulvėms vietos beveik nerasta  schmoll.gif , o jų irgi norėjau... Visgi kilogramas mėsos buvo..


nu beveik kilogramas ir pas mane buvo, dėjau sumušus po du gabaliukus. g.gif
o sunkiai ir man 4-rios tilpo
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lietuvos saulele @ 2007 10 15, 20:52)
negaliu pasakyt, kiek tiksliai mėsos buvo  g.gif , apie 1 kg. Padariau 6 sraiges. Vyniojau po du gabaliukus, kaip kepsniukus kad keptum. Vaizdas tai apgaulingas jų  biggrin.gif ,

vat tikrai, kad apgaulingai, nes iš kg mėsos atrodo ohohjo kiek padarytum , očia tik 6 sraigės rolleyes.gif
atrodo neblogai, gal kada ir susigundysiu mirksiukas.gif
Atsakyti