Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(6663 @ 2007 11 15, 06:06)
Shonkauliukai, kepti orkaitej:



Skanaus 4u.gif


Fantastiškai atrodo thumbup.gif
O šonkauliukai tik tuom ir marinuoti: druska, česnaku ir pipirais?
Atsakyti
Kokio karštumo orkaitėj šonkauliukus kepti? Labai skaniai atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
Turiu viena beda - niekur nerandu tokio irankio pirkti, o patiekalas taip skaniai atrodo verysad.gif Gal zinot kur galeciau ji nusipirkti? buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gija23: 15 lapkričio 2007 - 11:27
QUOTE(gija23 @ 2007 11 15, 11:25)
Sveikos,
Turiu viena beda - niekur nerandu tokio irankio pirkti, o patiekalas taip skaniai atrodo  verysad.gif Gal zinot kur galeciau ji nusipirkti? buciau labai dekinga  4u.gif



labai sekmingai su mazu saukstelius tos bulves issikapstuoja,nebent nori butent tokiu suktinuku -bulviuku po to kepti
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2007 11 13, 09:42)
o as gaminu stai tokias salotas:
Rudytos vistienos krutinele ar slaunele
spalvoti makaronai,
paprka,
pomidorai
agurkai
zirneliai
svogunu laiskai
knorr krapinis padazas wink.gif


dariau vakar ax.gif labai skanu tongue.gif tik aš valgiau su tuo krapiniu užpilu, o MB valgė su majonezu, sakė jam taip lietuviškiau hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurita* @ 2007 11 15, 11:36)
dariau vakar  ax.gif labai skanu  tongue.gif tik aš valgiau su tuo krapiniu užpilu, o MB valgė su majonezu, sakė jam taip lietuviškiau  hihihi.gif



pas mus tas pats....
Atsakyti
QUOTE(egleegle @ 2007 11 15, 11:53)
Befstogenas


Turėjo būt befstrogenas biggrin.gif aš užvakar irgi dariau jį,labai skanu buvo,tik nedėjau grybų,kitą kartą reiks pamėgint,bet skonis liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2007 11 15, 13:25)
Turėjo būt befstrogenas biggrin.gif  aš užvakar irgi dariau jį,labai skanu buvo,tik nedėjau grybų,kitą kartą reiks pamėgint,bet skonis liuks thumbup.gif


Kalta tongue.gif

Tai negi niekas nežino, ar mikrobangė su griliumi gali atstoti orkaitę???
Atsakyti
QUOTE(egleegle @ 2007 11 15, 14:19)
Kalta  tongue.gif

Tai negi niekas nežino, ar mikrobangė su griliumi gali atstoti orkaitę???



manau kad gali , mano drauge turi , kepa ten viska.....
Atsakyti
Dar vienas receptas:

Salotos "Pavasaris"

reikės saliero stiebo, obuolio, graikiškų riešutų, majonezo, pipirų, druskos, kitų prieskonių.

Taigi, dviem žmonėms užteks kelių šakelių nuo saliero stiebo, obuolio, šiek tiek graikiškų riešutų. Salierą ir obuolį supjaustome, susmulkiname riešutus, viską išmaišome su majonezu ir prieskoniais. Labai skanu ir gaivu. Skonis originalus. Salotos daug kartu išbandytos - vienos mėgstamiausių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gija23 @ 2007 11 15, 12:25)
Sveikos,
Turiu viena beda - niekur nerandu tokio irankio pirkti, o patiekalas taip skaniai atrodo  verysad.gif Gal zinot kur galeciau ji nusipirkti? buciau labai dekinga  4u.gif

as isskobiu su bulviu skustuku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(žiemužė @ 2007 11 14, 18:49)

drinks_cheers.gif
Atsakyti