Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas

QUOTE(Renciuke @ 2008 01 10, 13:18)
liepe madynems naudot sebamed muiliuka ir balmandolio alieju,

nebeiškenčiau doh.gif ,
na nekenčiu tokių gydytojų reklamuotojų, už ką babkes gauna, tą ir pataria, o kenčia KŪDIKIAI blink.gif verysad.gif
nenaudokit jokio muilo, kam muilas kūdikiui? jis tik dar labiau sausina odą. puikiai viskas nusiplauna tiesiog vandenuku. ir dėl tų aliejų, balmandol ok, pagamintas augaliniu pagrindu, bet jame vis tiek yra ir pagalbinių, ir aromatinių medžiagų, t.y. chemijos, ko irgi visiškai nereikia kūdikiui.
apie jonson's produkciją iš viso tyliu, net suaugusiajam jos nerekomenduočiau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(zioga @ 2008 01 11, 00:06)
Pas mane irgi sarasas ant saldytuvo biggrin.gif .
Vietoj Balmadolio galima bandyti ir linolio alieju vaikas nebus toks slidus. Arba geros kokybes pilstoma alyvu alieju tik priestai pakaitinus, bet pertekliu reikia nusausinti. (daktare patare, bet pati kol kas nebandziau)
Man sunkiausia kvieciu atsisakyti visos barankos, balta duona ir makaronai. Beje dar negalima jokiu vaistu sirupo pavidalu. Nezinau kaip jums bet man nuo tos dietos svoris krenta. Tiek mazai dar nesu sverusi tongue.gif

Sveikute, aha, man irgi lb sunku kvieciu ir dar pieno produktu atsisakyt, as tiesiog negaliu gyventi be saldumynu, o dabar net varskes surelio negaliu valgyti doh.gif . O del svorio tai ir as dar tiek mazai nesu sverusi, visi jau sako, kad visai isnykau ir liepia valgyt kuo daugiau biggrin.gif

QUOTE(yuki @ 2008 01 11, 13:26)
nebeiškenčiau doh.gif ,
na nekenčiu tokių gydytojų reklamuotojų, už ką babkes gauna, tą ir pataria, o kenčia KŪDIKIAI blink.gif  verysad.gif
nenaudokit jokio muilo, kam muilas kūdikiui? jis tik dar labiau sausina odą. puikiai viskas nusiplauna tiesiog vandenuku. ir dėl tų aliejų, balmandol ok, pagamintas augaliniu pagrindu, bet jame vis tiek yra ir pagalbinių, ir aromatinių medžiagų, t.y. chemijos, ko irgi visiškai nereikia kūdikiui.
apie jonson's produkciją iš viso tyliu, net suaugusiajam jos nerekomenduočiau cool.gif

Na gal tu ir teisi del muiliuko... g.gif .O ka patartum vietoj balmandolio naudot?
Atsakyti
visiskai sutinku,kad balmandol netinka,o visos gydytojos kaip susitarusios ji kisa g.gif
Bent jau mum tinka a-derma aliejus i vonele,o po to dar su a-derma exomega istepu kuneli.Bet gal cia kiekvienam individualiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2008 01 11, 13:26)
nebeiškenčiau doh.gif ,
na nekenčiu tokių gydytojų reklamuotojų, už ką babkes gauna, tą ir pataria, o kenčia KŪDIKIAI blink.gif  verysad.gif
nenaudokit jokio muilo, kam muilas kūdikiui? jis tik dar labiau sausina odą. puikiai viskas nusiplauna tiesiog vandenuku. ir dėl tų aliejų, balmandol ok, pagamintas augaliniu pagrindu, bet jame vis tiek yra ir pagalbinių, ir aromatinių medžiagų, t.y. chemijos, ko irgi visiškai nereikia kūdikiui.
apie jonson's produkciją iš viso tyliu, net suaugusiajam jos nerekomenduočiau cool.gif

labutis. na nezinau aliejuku nenaudojam jokiu, nes mums jie ir netinka. o kas liecia sebamed muiliuka, naudojam jau tikrai seniai. ir jis mums labai gerai. ji mums rekomendavo ir doc. Kudzyte ir vilniuj kai gulejom ligoninej Kuzminskiene ir dar turim sava labai gera vaistininke kuri labai gerai nusimano apie alergijas. na nezinau gal kiekvienam vaikui individualiai, bet jis tikrai mums nesausina odos. kas liecia kitus vaikiskus muiliukus ir sake, kad negalima.
Atsakyti
QUOTE(Renciuke @ 2008 01 11, 15:06)
O ka patartum vietoj balmandolio naudot?

dabar sakysit, kad aš kažką reklamuoju biggrin.gif , na pasidomėk pati natūraliom priemonėm, yra juk tų firmų nemažai, weleda, linola...

QUOTE(kriisvika @ 2008 01 11, 20:14)
o kas liecia sebamed muiliuka, naudojam jau tikrai seniai.

o naudos jis jums duoda? ar tik šiaip naudojat, kad naudot. juk sakau, nereikia tiems kūdikiams muilo, vanduo yra vaistas nuo visų ligų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yuki: 12 sausio 2008 - 14:57
As jau nebezinau ka ir galima valgyti, nes vaikas vis pabertas ir pabertas. Mums jau greit penki menesiai, AD turim nuo pirmo menesio, speju nuo antibiotiku, kuriu gavom is kart po gimimo. Hipoalergine dieta nieko nepadeda, neatsirenku nuo ko vaika beria. O apie alergologus negaliu pasakyti nieko gero, nes kai nuvaziavom su menesio kudikiu, tai nieko normaliai ir nepasake (tik kokius klausimus pateikiau i tuos ir atsake,o daugiau nieko), viska ka suzinojau, tai tik is SM.

Musu irgi laukia primaitinimas ir nezinau nuo ko pradeti, galvojau nuo bulves, bet kitos raso, kad nuo avizines koses pradejo g.gif

O nuo kokio amziaus daro tuos tyrimus, kur nustato kam vaikas alergiskas. Cia alergologas galejo papasakoti, bet nesivargino, tai dabar reikia paciai galva sukti.
Ir nuo kokio amziaus kreipetes i homeopatus?
Atsakyti
QUOTE(uogyte3 @ 2008 01 13, 02:30)
Musu irgi laukia primaitinimas ir nezinau nuo ko pradeti, galvojau nuo bulves, bet kitos raso, kad nuo avizines koses pradejo  g.gif



As pradejau savo mazyli maitinti nuo bulves. Po to dejau ziedinio kopusto arba cukinijos pakaitom. Dabar jau ir kiaulienos bandem smile.gif . Tik bulves nuskutus ir supjauscius reikia valandai i vandeni pamerkti po to perplauti ir virti, taip isbega krakmolas deja ir vitaminai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zioga @ 2008 01 13, 23:09)
As pradejau savo mazyli maitinti nuo bulves. Po to dejau ziedinio kopusto arba cukinijos pakaitom. Dabar jau ir kiaulienos bandem  smile.gif . Tik bulves nuskutus ir supjauscius reikia valandai i vandeni pamerkti po to perplauti ir virti, taip isbega krakmolas deja ir vitaminai  unsure.gif

4u.gif O kodel jus pradejote nuo kiaulienos? Gal nuo versienos reikejo pradeti ax.gif Man atrodo, kad versiena, jautiena arba kokia kalakutiena yra sveikiau, o ypac tokiam maziukui g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Renciuke @ 2008 01 11, 16:06)
Sveikute, aha, man irgi lb sunku kvieciu ir dar pieno produktu atsisakyt, as tiesiog negaliu gyventi be saldumynu, o dabar net varskes surelio negaliu valgyti doh.gif . O del svorio tai ir as dar tiek mazai nesu sverusi, visi jau sako, kad visai isnykau ir liepia valgyt kuo daugiau biggrin.gif
Na gal tu ir teisi del muiliuko... g.gif .O ka patartum vietoj balmandolio naudot?



Kam metyt pinigus visokiems aliejukams brangiems, kurie tipo naturalus, nors prikisti kvapu ir cheminiu medziagu? doh.gif Jau esu rasiu sitoj temoj, jei norit minkstint vandenuka maudynems ir vaikelio odelei, tai ir naudokit naturalius aliejus, tinka ir alyvuogiu aliejaus lasa ipilt, tinka ir linu semenu klijukai. Pastarieji ypac gerai sausai odelei thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jukka @ 2008 01 14, 04:22)
4u.gif O kodel jus pradejote nuo kiaulienos? Gal nuo versienos reikejo pradeti ax.gif Man atrodo, kad versiena, jautiena arba kokia kalakutiena yra sveikiau, o ypac tokiam maziukui  g.gif  mirksiukas.gif


Mudu laikomes hipoalergines dietos. Taigi versiena netinka. Gal kalakutiena ir sveikiau nezinau, o jautiena man kazkaip atrodo lygiaverte kiaulienai. Be to emiau liesa kiaulienos mesyte. O nuo kokios jus mesytes pradejote?
Atsakyti
QUOTE(Agnieska111 @ 2008 01 14, 12:09)
Kam metyt pinigus visokiems aliejukams brangiems, kurie tipo naturalus, nors prikisti kvapu ir cheminiu medziagu? doh.gif Jau esu rasiu sitoj temoj, jei norit minkstint vandenuka maudynems ir vaikelio odelei, tai ir naudokit naturalius aliejus, tinka ir alyvuogiu aliejaus lasa ipilt, tinka ir linu semenu klijukai. Pastarieji ypac gerai sausai odelei thumbup.gif

Aciu uz patarimus 4u.gif

O sakykit gal zinot ar skiepija vaika tavegili geriant?
Atsakyti
QUOTE(zioga @ 2008 01 14, 11:10)
Mudu laikomes hipoalergines dietos. Taigi versiena netinka. Gal kalakutiena ir sveikiau nezinau, o jautiena man kazkaip atrodo lygiaverte kiaulienai. Be to emiau liesa kiaulienos mesyte. O nuo kokios jus mesytes pradejote?

as pradejau nuo triusienos ,bet labai isbere verysad.gif po to daviau jautienos ir iki siol valgom ,nes tinka.dar bandziau sviezios stirnienos ,deja.. verysad.gif Kaiulienos dar nebande schmoll.gif
Atsakyti