Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas

QUOTE(ajb @ 2007 10 15, 18:59)
Nu zinokit sutapimas, ar kas, bet sunui pavasari atsinaujinusi alergija isejo su ...gydymu Veromox tabletemis nuo kirmeliuku...Tiesiog eme, ir praejo  g.gif Ir baisus koju linkiai, pilvas, nugara, veidukas...Vel esam svaruciai  wub.gif Nu ir ka cia zmogus gali suprasti  doh.gif


Ot ir aš dabar turiu viltį. Būtent tą vaistą daviau savo dukrytei. Pati savaitgalį pastebėjau kad sergu (išlindo askaridė).

O dėl bėrimų paskutiniu metu nuolat lankydavomės KLP pas homeopatą. Negaliu sakyti kad visiškai padėjo, bet rezultatas akivaizdus. Dar būklė kiek pagerėjo kai apsilankėme pas gastro ir skyrė žarnyno valymą (microlax žvakutes, forlax ir Bifolac). Vaikui daug lengviau pasišalindavo pilve susikaupusios dujos, prieš miegutį ir po, mažiau erzindavo ir mažiau kasėsi. Jau taokį metodą taikom antras mėn. todėl vėl ruošiamės konsultacijai.
Atsakyti
QUOTE(Natali @ 2007 10 16, 23:48)

Kažkas rašėte apie šviesos terapiją. Ar tai buvo atliekama Bioptronu?  g.gif

Mes pasiraseme sutarti ir pirksime biprtron lempa, kadangi vaiko bukle tokia, kad nebezinau ka ir bedaryti, tai pasikonsultavus su daktarais, griebiuosi siaudo. Gal kas yra naudojes sia lempa ar siaip kanors girdeje apie jos poveiki atopinei odelei???
Atsakyti
QUOTE(Kremis @ 2007 10 24, 23:53)
Mes pasiraseme sutarti ir pirksime biprtron lempa, kadangi vaiko bukle tokia, kad nebezinau ka ir bedaryti, tai pasikonsultavus su daktarais, griebiuosi siaudo. Gal kas yra naudojes sia lempa ar siaip kanors girdeje apie jos poveiki atopinei odelei???


Su tokia lempa pas mus alergisku vaiku darzely vaikiukus svitina ax.gif Poveikio nematau. Tipo ji ne tik atopinei odelei, bet ir veidukui profilaktiskai po ligos. Visus vaikiukus, atejusius i darzeli po ligos, pasvitina g.gif

O siaip mes homeopatiskai jau lygiai metus gydomes bet deja verysad.gif
Pirmadieni nuvykom i Kauna, diagnostikos centra. Oberon kompiuterine diagnostika istyre, kad negerai su zarnynu, todel nepakankamai apdoroja maisto, patenka alergenai ir islenda berimai i oda. Israse ivairiu zirniuku, papildu, bakteriju... Ziuresim. Cia jau paskutine musu viltis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kremis @ 2007 10 24, 23:53)
Mes pasiraseme sutarti ir pirksime biprtron lempa, kadangi vaiko bukle tokia, kad nebezinau ka ir bedaryti, tai pasikonsultavus su daktarais, griebiuosi siaudo. Gal kas yra naudojes sia lempa ar siaip kanors girdeje apie jos poveiki atopinei odelei???

as turiu ta lempa,pati sau naudojau kai buvau nescia ir mane berdavo.bet kokia as ziopla ,visai per tuos nervus buvau pamirsusi ,kad ja turiu blush2.gif .siandien pat isbandysiu,o dar mazius sloga pasigavo ,tai zinau kad labai gerai padeda sloguojant smile.gif Aciu kad priminei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnieska111 @ 2007 10 25, 10:03)
Su tokia lempa pas mus alergisku vaiku darzely vaikiukus svitina ax.gif Poveikio nematau. Tipo ji ne tik atopinei odelei, bet ir veidukui profilaktiskai po ligos. Visus vaikiukus, atejusius i darzeli po ligos, pasvitina g.gif

O siaip mes homeopatiskai jau lygiai metus gydomes bet deja verysad.gif
Pirmadieni nuvykom i Kauna, diagnostikos centra. Oberon kompiuterine diagnostika istyre, kad negerai su zarnynu, todel nepakankamai apdoroja maisto, patenka alergenai ir islenda berimai i oda. Israse ivairiu zirniuku, papildu, bakteriju... Ziuresim. Cia jau paskutine musu viltis doh.gif

O kaip ta diagnostika atliekama, kokiu budu ta vaika tiria? Pas ka gydotes homeopatiskai gal galit pasakyt?
Atsakyti
QUOTE(Kremis @ 2007 10 25, 21:29)
O kaip ta diagnostika atliekama, kokiu budu ta vaika tiria? Pas ka gydotes homeopatiskai gal galit pasakyt?


Uzdeda vaikui ausines, atsuka toki aparciuka i ji, ir parenka pagal programa kokius organus jam tikrinti. Daviau jam piesti, kad nenuobodziautu, nes sedeti su ausinem reikia apie valanda. Paskui deda kiekviena rusi homeopatiniu vaistuku i tokia metaline dezute, ir vel kompas atrenka kurie tinka zirniukai, kurie ne. Lygiai taip pat ir vitaminus atrinko. Is viso uztrukome 2 valandas. Na, nezinau ar ten veiksminga ar tikslinga, ateitis parodys g.gif
Dar tik 5 dienos kaip geriam, atrinktus zirniukus, papildus, bakterijas. Parasysiu kai pamatysiu koki nors pagerejima arba pablogejima.
Siaip gydemes pas gyd. Misiu Klaipedoje, taciau mums jis nesugebejo atrinkti tinkamus zirniukus. Beje, buvau nusivezus musu zirniukus, kuriuos naudojome anksciau, tai puse ju pagal ta diagnostika visai neatitiko unsure.gif
Atsakyti
tai va kazkaip labai baisu ir man jau eksperimentuoti verysad.gif kazkaip dabar biski yra geriau tai labai ir neskubam su tais homeopatais. skaiciau kad dar tiek laiko reikia isedeti vaikui, nelabai isivaizduoju kaip priverst 1 metuku dukryte valanda issedet g.gif o mums geriau pasidare nuo tada kai pradejom gerti gerasias bakterijas bifolac. tik va nezinau kiek jas laiko galima gerti schmoll.gif jau menesi geriam.
Atsakyti
Mes ir beveik menesi geriam bifolac,sake 2 menesius tai butinai gerti,o siaip galima ir ilgiau,juk ten tik gerosios bakterijos,nepavojingos.Bent jau taip sake mum alergologe.
Atsakyti
dar norejau paklaust ar geriat miltelius? ir ar visa maiseli iskarto, nes man tas bakterijas pasiule vaistininke o ir grizus pamaciau kad jos iki 2 metu nerekomenduojamos tai duodu tik po puse maiselio g.gif
Atsakyti
milteliais geriam ir visa pakeli is karto,sumaisau su pienuku ir sauksteliu sugirdau,o jau patinka jam 4u.gif
Atsakyti
Iskilo man toks klausimukas ax.gif
Kokiom kaldrytem uzklojate savo alergiskus, AD turincius vaikelius? Vilnones kaldros netinka, atseit veisiasi erkutes doh.gif Sintetines netinka, nes vaikas prakaituoja doh.gif
Tai koks dar variantas lieka? Turejau vatine, bet jau isaugome.
Dabar noriu pirkti didesne kaldra, tik nebezinau kokia g.gif
Atsakyti
noriu paklausti kokias arbateles duodat gerti savo maziukams. mums jau metukai, bet vistiek kai nori atsigerti duodu tik vandens. zinau kad visokios ramuneliu ar siaip vaistazoliu nera gerai. g.gif
Atsakyti