Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas

QUOTE(Viduliukas @ 2008 02 07, 12:23)
Mums alergologe israse Elidel tepala, sake jei nepades ir berimas plis, skirs pagerti Zyrtec. Suzinojau, kad Elidel'is yra kompensuojamas, bet alergologe sake, kad tik tada kai berimas isplites, o pas mus tik zandukai ir riesai.
Noriu paklausti, ar kas nors susiduret su tokia problema, ar tikrai vaistus kompensuoja tik tiems, kuriu liga jau pazengusi?
Tik nepagalvokit, kad man vaikui gaila pinigu, as jau nupirkau vaistus su paprastu receptu, tiesiog butu idomu zinoti kokia dabar tvarka. g.gif

na, mano maziukui vakar odos gyd.israse Zyrtec sirupa, po 5 ml (1 arbatinis saukstelis) 1 k.per diena, vartoti 7 dienas. Sis vaistas euro ir Litfarma vaistinese kainuoja 12.50 Lt (tai nekompensuojamas vaistas, bet tik su receptu parduodamas). mano maziukui isberti kumstukai, raudonos demeles vietose, kur sulenkimai (alkuniu, keliuku) ir raudonos demeles ant kojyciu zemiau keliu.
Maudynem naudojam Balmandol aliejuka (jo kaina_Litfarma vaistinej su IKI nuolaidu kortele apie 24 Lt) ir pirkom gyd.israsyta receptu Advanced tepaliuka (jis kompensuojamas 100%, tad primokejau tik apie 2 Lt su centais).
Atsakyti
O mums alergologe sake, kad sirupiniu vaistu nevartotume, atseit jie irgi gali alergizuoti, jei reiks teks trupinti zyrtec tabletes...
Atsakyti
QUOTE(Viduliukas @ 2008 02 07, 14:10)
O mums alergologe sake, kad sirupiniu vaistu nevartotume, atseit jie irgi gali alergizuoti, jei reiks teks trupinti zyrtec tabletes...

Mums lygiai tą patį sakę. Sinupret netiko, Brontex nealergizavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dautan: 07 vasario 2008 - 16:33
QUOTE(Daddygirl @ 2008 02 06, 17:41)
Pabandyk pasiziureti tose 'sveikuoliu' parduotuvese (health food stores).

Papildyta:
Pas mus irgi viskas panasiai. Tik ant kuno berimas daugiau juntamas nei matomas (braukiant ranka jauciu spuogelius). Musu gydytojas irgi israse panasu steroidini (1%) krema. Bet juo dar netepiau (isskyrus kelis kartus kakla pacioj pradzioj, kol dar nezinojau, kad tas tepalas steroidinis!). Gali buti, kad ateity prireiks, aisku  verysad.gif
Nu bet jau jusu GP tai superinis  thumbup.gif Cia visi Airijoj tokie ar tik jums pasiseke?  biggrin.gif As jau kelis GP pakeiciau - beviltiski!


Pas mus kiekviena karta gali papulti pas skirtinga GP priklausomai nuo to pas ka gauni apoitmenta registruojantis. Pradzioj kaip kreipiausi israse gydytojas, dabar kai zinau kokiu reikia kremu tai israso registraturoje recepta. Bent pas mus health centre nera problemu kad del brangumo nenoretu israsyti kokiu vaistu, kokiu paprasai tokiu ir israso mirksiukas.gif Saket penktadieni eisit pas gydytoja, gal ir jums pavyks gauti recepta kremui kuriam norit.
Siandien ieskojau shea butter, tai neradau dar i kelias nespejau, tai kita karta pasiziuresiu, tik radau kokoso sviesto krema ax.gif
Mano vaikuciui ir kolkas neniezti nes nepastebejau kad kasinetusi, nors tiek gerai tai dar sunkaiu butu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(*Zuika* @ 2008 02 07, 18:49)
Pas mus kiekviena karta gali papulti pas skirtinga GP priklausomai nuo to pas ka gauni apoitmenta registruojantis. Pradzioj kaip kreipiausi israse gydytojas, dabar kai zinau kokiu reikia kremu tai israso registraturoje recepta. Bent pas mus health centre nera problemu kad del brangumo nenoretu israsyti kokiu vaistu, kokiu paprasai tokiu ir israso mirksiukas.gif Saket penktadieni eisit pas gydytoja, gal ir jums pavyks gauti recepta kremui kuriam norit.
Siandien ieskojau shea butter, tai neradau dar i kelias nespejau, tai kita karta pasiziuresiu, tik radau kokoso sviesto krema  ax.gif
Mano vaikuciui ir kolkas neniezti nes nepastebejau kad kasinetusi, nors tiek gerai tai dar sunkaiu butu  blink.gif


Aha, rytoj pas seimos gydytoja (GP). Turiu jam prasymu ax.gif
Bet, kaip turbut jau sakiau, vilciu dideliu nededu. Jis gi vis kartoja, kad ta egzema nuo Anglijos klimato fool.gif ir kad aplamai ner ko pergyvent - visi vaikai cia ja turi blink.gif
Parasysiu, kaip mums sekes mirksiukas.gif
Nors tiesa sakant as jau pradejau ieskoti homeopato. Angliskam mamu forume susidariau ispudi, kad jei kas issigyde, tai homeopatu pagalba... arba isaugo.

Oi kaip gerai, kad tavo maziukui neniezti.. as su baime galvoju, gal tas nieztejimas atsiranda vaikui augant.. unsure.gif O gal cia Aveeno kremas padeda biggrin.gif

Beje, kokoso alieju ir kakavos sviesta (cacao butter) irgi deda i kremus, skirtus dermatitui/egzemai.
Atsakyti
Labas rytas, mamytės.
Aš vis blaškausi ir niekaip negaliu apsispresti. Ar eiti pas homeopatą ar ne. Čia tiek daug yra rašyta, kad homeopatas padėjo vieniems ar kitiems vaikams.
O kodėl jus neeinat pas homeopatus gydytis? Gal turite apie juos kokios blogos informacijos? g.gif Gal aš kažko nesuprantu? Ir dar, kop jus manote, ar galima eiti pas homeopatą su 2 mėn vaikeliu?
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2008 02 04, 20:31)
sveikos. mano vaikui jau 3 metai. jam nuo 2 menesių buvo baisi alerginė reakcija pasireiškusi ištiso mėnesio viduriavimu ir netgi nustatė, kad su kraujuku viduriavo. Bet tuomet jis valgė tik MP. O kai pradėjau primaitinti, tai buvo bėrimas nuo visko pradedant ryžiais ir baigiant kukurūzais, pradedant morkomis ir baigiant kopūstais ir bulvėmis. Grėsė visiškai niūri ateitis: odos bėrimai, rinitas, galbūt astma kaip dažnai būna. O blogiausia, kad nebuvo nei vieno vienintelio produkto, kurį mano vaikas galėtų valgyti. Aš iš nevilties klausdavau "ką man vaikui duoti valgyti", bet jokio atsakymo iš jokio gydytojo alergologo ar pediatro neišgirdau apart tokio, kad negalima duoti to, nuo ko beria. Gal bent paguoda buvo ta, kad 5 mėnesių nebebėrė nuo MP.
Bet mes susigydėme alergiją maistui tik homeopatinių žirniukų dėka. Nuėjome pas homeopatą 6 mėnesių, o 9 mėnesyje jau sėkmingai išbandėme SIMILAC mišinuką (net ne hypoalerginį). Toliau viskas buvo dar geriau: 10 mėnesių varškytė, jogurtai, kiaušiniai. Nuo metukų ir pieną pradėjome gerti. O paskui įsidrąsinę net apelsiną, žuvį, riešutų paragavome. Ir įdomiausia, kad homeopatas pasakė, jog galime duoti viską vaikui, ką norime ir odos tepimai čia nelabai padės. Nebent jeigu niežti. Tai buvo viena iš didesnių pergalių, kurią pasiekėme.
Gydymas užtruko apie metus. Kai bandydavome nutraukti anksčiau - išslįsdavo vėl bėrimai. O kainavo jis viso labo tik 170Lt. su vaistais ir gydytojo konsultacijomis paėmus.
Linkiu ir visiems sėkmės.
Dėl hormoninių tepalų - aš tikrai jų netepčiau nei lašo. Jie gali įtakoti vaiko raidą arba kitas daug vėliau atsirasiančias problemas.
Aš žinojau, jog alergijas mūsų medicina gydo visiškai nesėkmingai, todėl ilgai ieškojau ir prisirinkau visokių liaudiškų  metodų, bet neprireikė, nes atsakymą radau, jog alergijas tikrai gali sėkmingai gydyti homeopatija.

Labai prašau, parašykite, pas kokį homeopatą lanketės?
Jeigu galite, nurodykite ir jo kontaktinius duomenys.
Ačiu iš anksto.
Atsakyti
Mes buvome pas alergologę - situacija raciono atžvilgiu vis dar lieka panaši kaip dabar iki 2 metų (t.y. neduoti pieno produktų, kiaušinių, citrusų, šololadų, braškių, pomidorų ir t.t. visų tų alergizuojančių). Bandyti vėl tik sukėlusius bėrimus (praėjo pusė metų) ir kt. labiau neutralius.
Nuėjome pas homeopatę tiesiog žvalgybai, nes dar neapsisprendę ar taip gydytis. Ji pasiūlė vaistų (žirniukų), patikino, kad blogiau nei yra nebus, gydytis gali tekti ilgai, nes AD lėtinė liga. O naudot galima viską (tepalus, vaistus) išskyrus hormoninius. Vilties davė tai, jog jeigu pagerės bus gali žymiai praplėsti racioną.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasa23: 08 vasario 2008 - 23:02
QUOTE(rasa23 @ 2008 02 08, 23:59)
Mes buvome pas alergologę - situacija raciono atžvilgiu vis dar lieka panaši kaip dabar iki 2 metų (t.y. neduoti pieno produktų, kiaušinių, citrusų, šololadų, braškių, pomidorų ir t.t. visų tų alergizuojančių). Bandyti vėl tik sukėlusius bėrimus (praėjo pusė metų) ir kt. labiau neutralius.
Nuėjome pas homeopatę tiesiog žvalgybai, nes dar neapsisprendę ar taip gydytis. Ji pasiūlė vaistų (žirniukų), patikino, kad blogiau nei yra nebus, gydytis gali tekti ilgai, nes AD lėtinė liga. O naudot galima viską (tepalus, vaistus) išskyrus hormoninius. Vilties davė tai, jog jeigu pagerės bus gali žymiai praplėsti racioną.

labas, idomus tie daktarai. patys neigia 100%, kad hormoniniai tepalai_blogai vaikui, net kazkodel visi juos israso?
Atsakyti
QUOTE(simulka @ 2008 02 09, 14:53)
labas, idomus tie daktarai. patys neigia 100%, kad hormoniniai tepalai_blogai vaikui, net kazkodel visi juos israso?


Man atrodo taip ax.gif
Alergija - sudetinga liga, ir vaistu nelabai jai surasta iki siol. Dar kebliau tai, kad kiekvienas atvejis unikalus - sunku rasti, kam kiekvienas vaikas alergiskas ir kas jam padeda... O dar dauguma ja isauga! Tai medikai nelabai linke 'gilintis'. Ieskos ieskos priezasciu, o vaikas per ta laika isaugs smile.gif arba tu priezasciu vistiek neras .. O hormoniniai tepalai - garantuotas problemos sprendimas. Aisku, su neigiamu poveikiu. Bet is esmes juk visi vaistai su salutiniu poveikiu.
Sutinku, kad toks 'medicininis' poziuris mamoms nelabai priimtinas .. uztai gi ir ieskom gydymo budu savais keliais mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(*Zuika* @ 2008 02 07, 18:49)
Pas mus kiekviena karta gali papulti pas skirtinga GP priklausomai nuo to pas ka gauni apoitmenta registruojantis. Pradzioj kaip kreipiausi israse gydytojas, dabar kai zinau kokiu reikia kremu tai israso registraturoje recepta. Bent pas mus health centre nera problemu kad del brangumo nenoretu israsyti kokiu vaistu, kokiu paprasai tokiu ir israso mirksiukas.gif Saket penktadieni eisit pas gydytoja, gal ir jums pavyks gauti recepta kremui kuriam norit.
Siandien ieskojau shea butter, tai neradau dar i kelias nespejau, tai kita karta pasiziuresiu, tik radau kokoso sviesto krema  ax.gif
Mano vaikuciui ir kolkas neniezti nes nepastebejau kad kasinetusi, nors tiek gerai tai dar sunkaiu butu  blink.gif


Vakar buvom pas savo GP (seimos gydytoja) Vel!! biggrin.gif
Man atrodo as jam tiek atsibodau, kad, noredamas mumis atsikratyti, jis prades tenkint mano prasymus lotuliukas.gif
Dave du Aveeno kremus ir Aveeno alieju voniai. Sako, gal dar ko nori?? bigsmile.gif
Jau net sutiko siusti mus pas dermatologa (ko pas mus gyvenime neissiprasysi nebent jau nepadeda stipriausi steroidiniai kremai). Tiesa, paskui persigalvojo bekalbant (nereikejo man tokiu ilgu diskusiju vystyt doh.gif ), nu bet jau ledai pralauzti. Kito vizito metu ziurek ir israsys siuntima biggrin.gif
Odos ir alergijos tyrimu vistik nesutiko daryti unsure.gif Ech, jau tie uzsispyre daktarai..
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2008 02 09, 19:09)
Man atrodo taip  ax.gif
Alergija - sudetinga liga, ir vaistu nelabai jai surasta iki siol. Dar kebliau tai, kad kiekvienas atvejis unikalus - sunku rasti, kam kiekvienas vaikas alergiskas ir kas jam padeda...  O dar dauguma ja isauga! Tai medikai nelabai linke 'gilintis'. Ieskos ieskos priezasciu, o vaikas per ta laika isaugs  smile.gif arba tu priezasciu vistiek neras .. O hormoniniai tepalai - garantuotas problemos sprendimas.  Aisku, su neigiamu poveikiu. Bet is esmes juk visi vaistai su salutiniu poveikiu.
Sutinku, kad toks 'medicininis' poziuris mamoms nelabai priimtinas .. uztai gi ir ieskom gydymo budu savais keliais  mirksiukas.gif
Papildyta:
Vakar buvom pas savo GP (seimos gydytoja) Vel!!  biggrin.gif
Man atrodo as jam tiek atsibodau, kad, noredamas mumis atsikratyti, jis prades tenkint mano prasymus  lotuliukas.gif
Dave du Aveeno kremus ir Aveeno alieju voniai. Sako, gal dar ko nori??  bigsmile.gif
Jau net sutiko siusti mus pas dermatologa (ko pas mus gyvenime neissiprasysi nebent jau nepadeda stipriausi steroidiniai kremai). Tiesa, paskui persigalvojo bekalbant (nereikejo man tokiu ilgu diskusiju vystyt  doh.gif ), nu bet jau ledai pralauzti. Kito vizito metu ziurek ir israsys siuntima  biggrin.gif
Odos ir alergijos tyrimu vistik nesutiko daryti  unsure.gif Ech, jau tie uzsispyre daktarai..

labas vakaras, Dadygirl_taigi taigi, gyd.visada lengviausia kelia renkasi, nes juk svetimi vaikai, ne ju rupestis:(
na, o as savo maziukui kojytes 3 dienas patepiau Advanted tepaliuku (hormoninis, 0,01%) ir raudonos demeles isnyko. Nzn, tik kuriam laikui?
Atsakyti
Daddygirl, smagu, kad ir Jums pasiseke gauti nemokamai Aveeno kremuko ir aliejuko thumbup.gif O gydytoja paaiskino del ko nesutinka daryti jums tyrimu del alergijos? As ir pagalvojau gerai butu ir cia pasidaryti kokius tyrimukus del alergijos, nors dar konkreciai neklausiau apie tai pas gydytoja, bet kazin ar kas gautusi, galetu patys pasiulyti, bet ne renkasi lengviausia kelia kaip cia minejo raso hormoniniu tepaliukus ir viskas verysad.gif gerai po menesio vaziuosim i Lietuva tai butinai vesim privaciai pas alergologe kokius tyrimus bandysim pasidaryt gal ka issiaiskinsim kam vaikutis alergiskas, cia net jokiu misinuku nerandu butent alergiskam vaikuciui verysad.gif
Mamytes, o gal kuri girdejote kad padeda gydant atopini dermatita bioptron lempa, kazin ar istikruju padeda ir yra veiksminga, gal ka apie tai esate girdeje g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Zuika*: 10 vasario 2008 - 02:12