Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas

Cia jau buvau skaicius ,bet vis tiek aciu 4u.gif .Man idomu konkreciai kaip oda veikia ar jaucias kas, ar nieko ?
Atsakyti
QUOTE(edicike @ 2007 10 25, 13:27)
as turiu ta lempa,pati sau naudojau kai buvau nescia ir mane berdavo.bet kokia as ziopla ,visai per tuos nervus buvau pamirsusi ,kad ja turiu blush2.gif .siandien pat isbandysiu,o dar mazius sloga pasigavo ,tai zinau kad labai gerai padeda sloguojant smile.gif Aciu kad priminei 4u.gif

labas. norejau paklausti ar bandei vaikeli gydyt su ta lempa? maniske vel pabere tai jau nezinau nei ka daryt, uz ko kabintis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisvika @ 2007 11 08, 13:41)
labas. norejau paklausti ar bandei vaikeli gydyt su ta lempa? maniske vel pabere tai jau nezinau nei ka daryt, uz ko kabintis 4u.gif

bandau po truputi,dar gerai nesuprantu ar padeda g.gif ,nes nelabai jis duodasi veideli sildytis,juda kruta ,ciumpa uz lempos,tai dabar isigudrinau tik tik uzmigusiam pasvitinti ax.gif
zinok as siandien irgi nevilty,veidas raudonas kaip burokas verysad.gif ir ant rankyciu pirstuku aptikau paberimu : ohmy.gif be to dar serga,tai jau 5 dienas nemaudau doh.gif
ohmy.gif As turbut
mega_shok.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edicike: 08 lapkričio 2007 - 13:31
QUOTE(edicike @ 2007 11 08, 14:31)
bandau po truputi,dar gerai nesuprantu ar padeda g.gif ,nes nelabai jis duodasi veideli sildytis,juda kruta ,ciumpa uz lempos,tai dabar isigudrinau tik tik uzmigusiam pasvitinti ax.gif
zinok as siandien irgi nevilty,veidas raudonas kaip  burokas verysad.gif  ir ant rankyciu pirstuku aptikau paberimu : ohmy.gif be to dar serga,tai jau 5 dienas nemaudau doh.gif
ohmy.gif As turbut
mega_shok.gif

na mes siandien kaip ir nieko atodom. bijau ka ir sakyt. man atrodo buvo pabere nuo kalakutienos, nes pabandziau duot. zodziu valgyti teks kaip ir anksciau tik kiauliena. suprantu tave pilnai kaip skaudu i vaika ziureti. as atsimenu kiekviena ryta bijodavau paziuret i veiduka, kaip atrodom siandien doh.gif iki puses metuku mes atrodydavom tikrai labai nekaip. o paskui kazkaip vis maziau lyg. aisku esam pabertos na bet tikrai ne taip, net bijau prisiminti verysad.gif tai va dar kai ir kitos lios vaika kankina tai visai doh.gif greiciau sveikit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisvika @ 2007 11 09, 16:36)
na mes siandien kaip ir nieko atodom. bijau ka ir sakyt. man atrodo buvo pabere nuo kalakutienos, nes pabandziau duot. zodziu valgyti teks kaip ir anksciau tik kiauliena. suprantu tave pilnai kaip skaudu i vaika ziureti. as atsimenu kiekviena ryta bijodavau paziuret i veiduka,  kaip atrodom siandien doh.gif iki puses metuku mes atrodydavom tikrai labai nekaip. o paskui kazkaip vis maziau lyg. aisku esam pabertos na bet tikrai ne taip, net bijau prisiminti verysad.gif tai va dar kai ir kitos lios vaika kankina tai visai doh.gif greiciau sveikit 4u.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kremis @ 2007 11 07, 00:17)
O pas koki homeopata gydetes Klaipedoje??
<es irgi gydomes jau antras menuo pas Misi. Tikrai labai sudetingas tas gydymas, konsultuoja telefonu, bet niekad nekelia ragelio, pasako uzbegti, kad pakoreguotu gydyma, bet kartais tenka laukt po pusvalandi ir daugiau (o su mazu vaiku tai tikrai sudetinga). Tikrai, vaistu, kuriuos paskyre jis nepamena, reikia nestis sarasa ir pasakot kiekviena karta viska nuo pradziu. Zodziu nezinau jau ka ir daryti. Pas mus rezultatai kolkas nekokie, siuo metu baisu paumejima turim (tiesiog tragiska), tai laukiu kada pageres, tiek atkenteje, tai bijau nutraukt, kad viskas suniui ant uodegos nenueitu. Buvom dar ir pas paangiske Andzela, ji folio metodu dirba, tai nustate visiskai kitokius vaistus. Dabar net gailiuosi, kad taip metausi, tai nebezinau ka daryt, kurio klausyt. Gal kas pas ja lanketes ir yra kam padejusi??????


mes vilnieciai ir gydomes pas gyd Gema Galvydyte. yra pagerejimas, jis atsirado iskart, vos pradejus gydyma. bet kaip sustojo gereti, taip sustojo. esam vienam taske jau puse metu. neseniai sirgo labai, gere daug kitokiu vaistu, tai zirniukus buvau nutraukusi. iskart pablogejo. musu situacija nera tokia jau tragiska, daugiau bedos mum daro adenoidai. beje, zadejo ir juos zirniukais isgydyt. bet ne tik kad neisgyde, bet jie dar labiau suveseje, vaikas vos prakvepuoja, istisai issiziojes. i darzeli nueina 2 dienas - ir beveik menesi gydom pasekmes.
bet as pasiryzusi net i klaipeda vaziuot, jei tas misius toks stebukladarys butu....
Atsakyti
QUOTE(Saran @ 2007 11 11, 15:52)
mes vilnieciai ir gydomes pas gyd Gema Galvydyte. yra pagerejimas, jis atsirado iskart, vos pradejus gydyma. bet kaip sustojo gereti, taip sustojo. esam vienam taske jau puse metu. neseniai sirgo labai, gere daug kitokiu vaistu, tai zirniukus buvau nutraukusi. iskart pablogejo. musu situacija nera tokia jau tragiska, daugiau bedos mum daro adenoidai. beje, zadejo ir juos zirniukais isgydyt. bet ne tik kad neisgyde, bet jie dar labiau suveseje, vaikas vos prakvepuoja, istisai issiziojes. i darzeli nueina 2 dienas - ir beveik menesi gydom pasekmes.
bet as pasiryzusi net i klaipeda vaziuot, jei tas misius toks stebukladarys butu....


Nei joks jis ne stebukladarys schmoll.gif Cia manau, sekmes dalykas kas issigydo ligas homeopatija. Paprasciausiai, turi labai tiklsiai atitaikyti zirniukus, jei to nebus, liga nedings verysad.gif
Atsakyti
sveikos mamytės
norėčiau ir aš papasakoti savo istoriją gal kam bus naudinga
bėrė nuo 2 mėn. nuvažiavom pas prof. G. Balevičienę į privačią odos kliniką paskyrė fucikort antibijotikus maišyti su bepantenu padėjo tuoj pat ji nedramatizavo augs išaugs alergiją kai pablogėjimas tai patepti ir viskas dar kartais klotrimazoliu kad grybas nesiveistų ant pažeistos odos taip ir gyvenom bet nuo metukų po rotavirusinės infekcijos prasidėjo kažkoks košmaras, ligoninės, lašelinės dėl dehidratacijos, visas baltas, limfmazgiai išsiplėtę, tuštinosi retai kietai, naktį blaškosi siaubingai prakaituoja, ypač kojos per keliukus, kvėpavimas gilus nenormalus, prasidėjo tyrimai gastroenerologas Doc Urbonas, genetikas doc. Utkus, endokrinologas prof. Kazanavičius echoskopijos galvos, visų vidaus organų-tyrimai galima sakyti geri nukrypimų yra visai nereikšmingų trumpai tariant nėra prie ko prisikabinti viena gydytoja pasiūlė man gydytis nes neva aš hipochondrikė ir galiausiai gydomės ir kol kas patenkinti pas alergologę prof. Dubakienę. Pasirodo tie antibijotikai valydami odelę pakenkė dar labiau viskas "sulindo "į vidų dabar guldys į alergologijos kliniką išsamiems tyrimams pirminiai tyrimai parodė kad alergiškas kiaušiniui, kviečiams, morkai, sojai ir kt
Mums įtarė diabetą po to hipoglikemiją nes pasirodo esant alergijai gliukozė "šokinėja" be to dažnai jaučiasi acetono kvapas po to skydlaiukės ligas nes dehitratacija, po to kepenų ligas, taip pat medžaigų apykaitos sutrikimą, tuberkuliozę nes prakaituoja,ir jau net neprisimenu gal ir dar daugiau, o dabar greičiausiai mums yra tulžies latakų užakimas tai tiesiogiai susiję su alergija mes visą tą laiką nesilaikėme dietų nes bėrė tik vos vos net į galvą nešovė kad čia kalta alergija
čia iš kitos operos, anksčiau rašiusi mamytė stebėjosi kad alergiją išgydė Vermoksu o pasirodo kad labai alergizuoja kirmėlės žarnyne alergologai rekomenduoja kas trys mėn daryti išmatų tyrimą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gulbė: 14 lapkričio 2007 - 21:35
QUOTE(gulbė @ 2007 11 14, 22:29)
sveikos mamytės
norėčiau ir aš papasakoti savo istoriją gal kam bus naudinga

Oho kaip jums cia sudetingai viskas doh.gif Sveikit 4u.gif
Atsakyti
Kiek skaiciau, tas tyrimas ne iskarto gali parodyti, kad yra kirmeliu, tai gali reiketi kelis kart daryti.

Musu reikalai irgi nekokie. Vis nesibaigia tas pablogejimas, jau antras menuo gydomes pas homeopata Misi, nemazai zirniuku pakeitem, bet viskas vietoj... buna pagerejimo viena diena ir vel viskas i savo vietas gryzta... atrodo gyvenime tas kosmaras nesibaigs, bet bandysim dar kentet, nes kuo daugiau gydyti vaika nebezinau.
Atsakyti
QUOTE(gulbė @ 2007 11 14, 22:29)
ir galiausiai gydomės ir kol kas patenkinti pas alergologę prof. Dubakienę.

čia iš kitos operos, anksčiau rašiusi mamytė stebėjosi kad alergiją išgydė Vermoksu o pasirodo kad labai alergizuoja kirmėlės žarnyne alergologai rekomenduoja  kas trys mėn daryti išmatų  tyrimą


Dubakiene buvo pirmoji gydytoja pas kuria mes kreipemes. Ji mano metu vaikui liepe tepti stipriais hormonais ir tiek. Idomu gydyti alergija jai nepasirode, kol mes dasivarem iki ligonines. labai tikiuosi jumis ji uzsiims kitaip 4u.gif

Cia mes taip issigydem antraji alergijos etapa, kuris mums atsinaujino irgi po roto viruso 4u.gif
O tyrimai kirminuku is tiesu yra nelabai efektyvus, deja. Todel gal profilaktiskai galima pabandyti suduoti vaistuku g.gif Arba prie visu homeopatiniu vartoti homeopatinius zirniukus - CINA (je neklystu).
Dar zinokit kirminuku buna ir kraujyje, kas irgi gali alergizuoti. Jei neklystu reikia pasiprasyti specialaus kraujuko tyrimo. Bandykit mamytes viska 4u.gif
Papildyta:
Beje, kad vaikas turi kirminuku paciai labai sunku itarti, nebent vaikis jau taip pradetu draskyti uzpakali, kaip kad musu atveju. O siaip jus ju nepamatysite - NIEKUR. net geriant vaistukus, nezinau kur jie pasidejo, bet puodukyje mes ju nepamateme, tik labai atidziai stebint prie isanges. O jei leliukas mazesnis, jis nepasakys, kad ten niezti ar pan. Todel stebekit ar nesitrina i kilima ar pan. Tiesiog man kol kas tas isgijimas stebuklas. Tik vistiek keista, kirminukai atsirado lyg ir pradejus lankyti darzeli rugseji, o bere tai nuo kovo men. g.gif Tai gal mes juos tiek laiko nesiojomes doh.gif Nu zodziu visi galai nesueina - BET FAKTAS VIENAS - ALERGIJA ISEJO. Bent kol kas. Tpiu tpiu tpiu
Atsakyti
Ir man ta Dubakienė pasirodė truputį abejinga įtariu kad ji labiau mumis domisi savo moksliniais tyrinėjimo tikslais nes atvejis neeilinis, ną matysim, o dėl kirmėliukų tai literatūroje rekomenduojama tris kartus iš eilės daryti išmatų tyrimą (per valandą po pasituštinimo) jeigu jau neras tai greičiausiai ne kirmėliukai, o dėl homeopatų tai aš kartais pagalvoju ar tik tas stebuklingas išgijimas nebus tai kad vaikučiai tiesiog alergiją išauga.
Atsakyti