Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip nuvaryti vyrą nuo kompo?

Būna taip, jog parsisiunčia kokį "Šaudom gaudom" žaidimą, tai aplink nieko nemato, tai trunka tol kol pereina visą žaidimą. Jei neranda kito gero žaidimo, neina išvis prie pc biggrin.gif
Atsakyti
O aš mėgstu kartais kokį Travianą ar Lineage palošt. Gerai, kad maniškė tolerantiška ir nelenda į akis kai lošiu.
Atsakyti
QUOTE(grambolys @ 2009 09 24, 16:53)
O aš mėgstu kartais kokį Travianą ar Lineage palošt. Gerai, kad maniškė tolerantiška ir nelenda į akis kai lošiu.

Maniškiui Lineage jau praeitis biggrin.gif Paskutiniu metu buvo GTA sa:mp ir LFS online rolleyes.gif O dabar jis Anglijoj ir visas kompas mano ax.gif cool.gif
Atsakyti
As su savo pirmu vyru turejau tokia pat problema. Jis prie kompo sedejo nuo rito iki vakaro ir no vakaro iki ryto. Tai priklausomybe. Bijau, nieko cia negalima pakeisti, jei pats zmogus nieko keisti nenori. Del to as su vyru issiskyriau. Po skyrybu praejo jau 6 metai. Sutikau puiku vyra, kuriam kompas - tik darbo irankis, o ne gyvenimo budas. Esu laiminga. O mano eks vyras vede antra karta, gyvena su zmonos seima, turi suneli 1 metu , o jis vistiek zaidzia kompu. Cia jau nieko nepakeisi... Man nuosirdziai gaila tokiu moteru, kuriu vyrai zaidzia kompiuterinius zaidimus ir daugiau nieko aplink save nemato.
Atsakyti
o jei ishsirenkit pries vyra? nebandziau nznau, tik seip siulau:) jei jau maisto lekste nesuviloja jo. tai jus nuogutele suviliosit?smile.gif
Atsakyti
fuuu .. galiu atsipust ir paguost save , kad bent ne man vienai si nelaime kompiuterastas atiteko, man irgi kaip kazkuriai mamytei is 5 karto atsako ko paklausiu ,kai zaidzia tai tiek isijaucia, kad net linguoja biggrin.gif istikro jau juokas pro asaras nebezinau ko griebtis .pas mus buvo sugedes kompas tai per ta laika kol pirkosi nauja buvo ramu , nusipirko nauja tai tris paras be perstojo isbandinejo juk sitas sustresnis ;Do is tikro tai jis amn buvo sakes kai turi problemu ir nori atsipalaiduot apie jas negalvot tada zaidzia , ir labai matosi kada padazneja pailgeja zaidimai , atrodo issisnekam ,papasakoja kas ji slegia ,bet vistiek prie kompo lekia.
Papildyta:
QUOTE(Mantila @ 2009 10 08, 23:07)
o jei ishsirenkit pries vyra? nebandziau nznau, tik seip siulau:) jei jau maisto lekste nesuviloja jo. tai jus nuogutele suviliosit?smile.gif

esu bandzius:) mesteli zvilgsni akys nusvinta , bet vistiek sako maze palauk biski gerai?:DDD
Atsakyti
O cia jau sunkus atvejis, kai ipranta sitaip, tai labai sunku juos nuvaryti smile.gif Dziaugiuosi, kad su saviskiu dar visai susitvarkau siuo klausimu, nors buvo bent jau vienas kartas kai del kazkokio zaidimo susipykom biggrin.gif
Atsakyti
Gerai, kad pas mus nėra tokios problemos. Bet pažįstu keletą šeimų kur vyrai yra įnykę į pc žaidimus..
Atsakyti
Jau greičiau kompas nuo mano vyro pabėgs, nei jis nuo kompo gun_bandana.gif
Atsakyti
ir pas mum problema su kompiuteriniais zaidimais, ir piktoju prasau kai galutinai uzknisa, ir geroju g.gif
Papildyta:
QUOTE(Ragana Ūke @ 2009 10 14, 23:00)
Jau greičiau kompas nuo mano vyro pabėgs, nei jis nuo kompo gun_bandana.gif


tai jau tikrai doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Buvo ir pas mus shita problema, kol viena diena man neatlaike kantrybe... Nuo to laiko susitarem - kai tik man pritruksta demesio, tereikia tik pasakyti, ir jis visas bus mano. Na, kol kas (tpfu tpfu tfu) savo duoto zodzio laikosi, kaip bus veliau - neaisku.
Tikiuosi geriausio, bet, deja, laukiu blogiausio doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baruuzhele: 19 spalio 2009 - 18:39
kompiuteris daro itaka ir tai jau negerai,bet jeigu vyras laikosi duoto zodzio tada drinks_cheers.gif
Atsakyti