Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip nuvaryti vyrą nuo kompo?

manau , kad niekaip..
nors.. yra vienas budas.. ax.gif
Atsakyti
Yra keletas slaptu budu: sudominkite nauju sexy drabuzeliu,pakuzdekite ka nors i ausi,suveikite bilietus i koki filma,sugalvokite kuo daugiau veiklos kartu.Arba kitas variantas,o jus skaitykite knyga,uzsiimkite jums patinkancia veikla.
Atsakyti
mb zaizdia dar baisiau nei anksciau...mes 4metai kartu, pirmus nezaide, veliau prasidejo...pradzioj warcraft, veliau lineage, dabar aion, ir zinau, kad nenustos zaisti. Vis ras nauja idomu zaidima, tik cia jau mano beda ka daryt- ar taikytis su tuo ar iseit...
Atsakyti
Nuosirdziai is patirties galiu pasakyti, jei zaide tai zais irr toliau, tik bus kiti zaidimai... verysad.gif Pati toki pati namuose turiu... Tik pas mane daug opesne problema.. jis zaidzia visa nakti, o dienomis miega... Nedirba, todel gali leisti sau tokia prabanga... O jau viena diena sntykiams atejus iki liepto galo, pazadejo, kad baigs zaisti ir baige, taciau dabar ziuri filmus, bet be kompo negali ne dienos... namuose as esu vienintelis ramstis.. ariu kaip juodas jautis ir dar einu ir prarinkineju paskui ji, o ko bepaprasyciau nepadaro nieko, tik zada... Tai va kaip as sakau - kompas tai meiluze ne kitaip... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ssju @ 2010 01 20, 21:21)
Nuosirdziai is patirties galiu pasakyti, jei zaide tai zais irr toliau, tik bus kiti zaidimai... verysad.gif  Pati toki pati namuose turiu... Tik pas mane daug opesne problema.. jis zaidzia visa nakti, o dienomis miega... Nedirba, todel gali leisti sau tokia prabanga... O jau viena diena sntykiams atejus iki liepto galo, pazadejo, kad baigs zaisti ir baige, taciau dabar ziuri filmus, bet be kompo negali ne dienos... namuose as esu vienintelis ramstis.. ariu kaip juodas jautis ir dar einu ir prarinkineju paskui ji, o ko bepaprasyciau nepadaro nieko, tik zada... Tai va kaip as sakau - kompas tai meiluze ne kitaip... verysad.gif

Labai uzjauciu verysad.gif bet ar verta tau sitaip kankintis su tokiu vyru?
Atsakyti
QUOTE(Ssju @ 2010 01 20, 22:21)
Nuosirdziai is patirties galiu pasakyti, jei zaide tai zais irr toliau, tik bus kiti zaidimai... verysad.gif  Pati toki pati namuose turiu... Tik pas mane daug opesne problema.. jis zaidzia visa nakti, o dienomis miega... Nedirba, todel gali leisti sau tokia prabanga... O jau viena diena sntykiams atejus iki liepto galo, pazadejo, kad baigs zaisti ir baige, taciau dabar ziuri filmus, bet be kompo negali ne dienos... namuose as esu vienintelis ramstis.. ariu kaip juodas jautis ir dar einu ir prarinkineju paskui ji, o ko bepaprasyciau nepadaro nieko, tik zada... Tai va kaip as sakau - kompas tai meiluze ne kitaip... verysad.gif

Tai jau tada reikia imtis tokiu priemoniu, kaip su mazu vaiku. I DIENA PO 2 VALANDAS IR VISKAS. thumbup.gif Nu, arba po viena filma....
Papildyta:
QUOTE(swingteveliai @ 2010 01 11, 21:02)
Yra keletas slaptu budu: sudominkite nauju sexy drabuzeliu,pakuzdekite ka nors i ausi,suveikite bilietus i koki filma,sugalvokite kuo daugiau veiklos kartu.Arba kitas variantas,o jus skaitykite knyga,uzsiimkite jums patinkancia veikla.

Taip, taip- vyras zaidzia, zmona knyga skaito, o vaikas alkanas baubia ir namai kaip po karo? lotuliukas.gif Vyras dar tik dziaugsis, kad niekas netrukdo.
Papildyta:
[quote=munda,2009 12 27, 19:43]
Galiausiai - visi zaidimai anksciau ar veliau ima ir atsibosta. Standartinis ligos laikas - apie puse metu. Tai leiskit gi pazaisti, atsibos ir mes. Tada galesit rasyt i temas apie storus/nieko neveikiancius/geriancius ir t.t. vyrus.
[/quote]
vyras jau 10 metu diena is dienos, zmoniu nereikia tik kompiuterio. manau man laikas pasitraukti, daugiau taip nebegaliu verysad.gif
[/quote]
Priklausomybe nuo kompo yra tokia pati liga, kaip ir rukymas, alkocholizmas, azartiniai zaidimai ar narkotikai. Reikia gydytis.
Atsakyti
QUOTE(Ssju @ 2010 01 20, 23:21)
Nuosirdziai is patirties galiu pasakyti, jei zaide tai zais irr toliau, tik bus kiti zaidimai... verysad.gif

ne kompiuteryje esmė čia - tiesiog jūsų vyras tingi kažką daryti, gal net gyventi (bent jau šeimoje) tingi. O prie kompo jis sėdi, ar teliką žiūri, ar tiesiog pro langą į horizontą žiūri, nosį krapštydamas - čia jau ne esmė.
Ką daryt? Geras klausimas, ane?
Nežinau, nuoširdžiai. Bet gal iš dalies čia priklauso nuo jo amžiaus ir nuo jūsų bendro gyvenimo laiko. Jeigu jis jau nebe dvidešimtsuvirš-metis ir/arba jūs taip gyvenate jau N metų... vargu ar kas bepasikeis. Na, o jeigu ne - gal dar yra tikimybė išrauti tą tingėjimą su šaknimis
Atsakyti
QUOTE(Ssju @ 2010 01 20, 21:21)
jis zaidzia visa nakti, o dienomis miega... Nedirba, todel gali leisti sau tokia prabanga...

namuose as esu vienintelis ramstis.. ariu kaip juodas jautis ir dar einu ir prarinkineju paskui ji, o ko bepaprasyciau nepadaro nieko, tik zada...

Jus nedirba, o jus ji islaikote? Ir namie nieko nepadeda...
Ar jis jums toks reikalingas? Jei taip, tai kam?
Atsakyti
QUOTE(munda @ 2009 12 27, 19:43)
vyras jau  10 metu diena is dienos, zmoniu nereikia tik kompiuterio. manau man laikas pasitraukti, daugiau taip nebegaliu  verysad.gif

doh.gif
tai ir pati susirkit geiminimu...
as va sm forume sedziu MB geimina, ir tragedijos nematau... kartais abu geiminam per tinkla ir velgi tragedijos nera... cia jo hobis,pomegis...maniskis detektyvus skaityti atsipalaidavimui arba anime(japonu animacija) ir jis kartu paziuri...


Ssju nu ir kantrybe jusu,jei jis toks smikis, tai jau siulau smurtauti... maniskis nor ir megejas zaisti su kompu, bet padeda namuose, laiko randa ir seimai visada.(jis dirba su kompu, grizes irgi prie kompo megsta sedet)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reika: 23 sausio 2010 - 23:04
mes irgi labai pykomes del kompo doh.gif Tik grizdavo is darbo ir iskart tai filma ziuri, tai zaidimus zaidzia doh.gif bet kazkaip isgyvendinom sita smile.gif aisku, buna jis prie to kompo, bet tikrai ne visa laika lotuliukas.gif
Atsakyti
g.gif nei žaidžia žaidimų , nei po internetą naršo.........nu bet kai atsisėda doh.gif tai po kompo vidurius ten , po visas programas ir nustatimus tiek duodas kad aš paskui neatpažįstu kompo atsisėdus , nežinau kur viskas dingo blink.gif reikia ieškot visko iš naujo , visur reikalauja vėl slaptažodžių ..........o kai paklausiu -ką čia pridirbai ?
blink.gif aš prie tavo nelindau unsure.gif, aš sutvarkiau tik......
kartais noriu pasmaugt
kartais užtvot su lenta
........bet .......nu ką jau čia padarysi , bambu , bambu .....bet ir myliu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ssju @ 2010 01 20, 22:21)
Nuosirdziai is patirties galiu pasakyti, jei zaide tai zais irr toliau, tik bus kiti zaidimai... verysad.gif  Pati toki pati namuose turiu... Tik pas mane daug opesne problema.. jis zaidzia visa nakti, o dienomis miega... Nedirba, todel gali leisti sau tokia prabanga... O jau viena diena sntykiams atejus iki liepto galo, pazadejo, kad baigs zaisti ir baige, taciau dabar ziuri filmus, bet be kompo negali ne dienos... namuose as esu vienintelis ramstis.. ariu kaip juodas jautis ir dar einu ir prarinkineju paskui ji, o ko bepaprasyciau nepadaro nieko, tik zada... Tai va kaip as sakau - kompas tai meiluze ne kitaip... verysad.gif

drinks_cheers.gif Turiu ir as toki pat namie.3metai kaip nieko nebereikia.Ir nereikia patarimu kaip galeciau pakeisti.Isbandyta viskas,0 emociju verysad.gif
Atsakyti