Įkraunama...
Įkraunama...

Mamos-paauglės

Ką manote apie jaunu mamu neštuma? PVZ: 13, 14, 15, 16, 17, 18 ????? Man atrodo kad jo dar per jaunos gymdyti o jū ką manote?
Atsakyti
Manau, kad tikrai dar per jaunos doh.gif
Atsakyti
na 13-16 tai jo blink.gif blink.gif blink.gif bet 18 drasiai......pazystu daug tokiu kurios 17-pastojo 18-pagimde ir yra puikios mamos.. smile.gif
Atsakyti
Na tikrai per jaunos, na bet jei jau taip nutiko, tai gimdyti turėtų, nes išvalymas labiau pakenkia nei gimdymas tiek fizine, tike psichologine prasme g.gif Mano giminaite pastojo būdama 14 blink.gif bet išnešiojo, pagimdė, dabar yra jauna, graži moteris ( vaikui jau 7 metukai ), labai laiminga, gera ir mylinti mama thumbup.gif ir labai fainas jos sūnelis thumbup.gif Ir ji nė kiek nesigaili, kad gimdė, o yra labai dėkinga savo tėvams, kurie jos neapleido, patarė gimdyti, nes tokio amžiaus dar nelabai gali galvoti ar pati apsispręsti unsure.gif na o seneliai taip pat labai myli savo anūką ir juo džiaugiasi ax.gif
Atsakyti
As uz jaunas mamas,kad joms reikia padeti; o jei taip atsitinka netycia, bet kokiu atveju jokiems isvalymams grieztai nepritariu.
Atsakyti
na 13-17 tikrai dar per jaunos but mamomis....nors ko tik nebuna... bet 18 nemanyciau kad jau labai per jauna. nors kartais nuo zmogaus priklauso. as pati pagimdziau budama 19 ir visai nesigailiu, turiu nuostabu vaika ir nuostabu vyra thumbup.gif dabar laukiam vel seimos pagausejimo nestuke.gif mano manymu yra ir zymiai vyresniu zmoniu kurie nepasirenge,nesubrende vaiko atejimui
Atsakyti
Kalbant apie planuojama vaikeli - iki 18m ankstoka tureti, cia dar beveik vaikyste, reikia del saves pagyvent, pakvailiot. Bet, jeigu jau pastojo, nesvarbu keliolikos metu, reikia paaugle visokeriopai palaikyti, kad gimdytu, itikinti, kad isaugins, kad bus pagalba is tevu, artimuju ir pan.
Atsakyti
ir 18 - grynas vargas.. nei profesijos, nei studiju, nei pajamu.. Kiek teko matyti - arba seneliai augina anuka, o mama studijuoja, tik savaitgaliais su vaikeliu matosi, arba taip ir lieka - namu seiminike, ar koki juoda darbeli dirba uz mazus pinigelius..
Studentu seimos dar kazkaip sukasi, bet irgi dazniausiai mama-tete islaiko vaikus ir anukus arba tenka vienam aukot mokslus del seimos.
Atsakyti
Aš irgi sutinku su *KICE* - reikia pradžiai dėl savęs pagyventi, baigti mokslus, įgyti profesiją, darbą ir tada jau gimdyti vaikučius mirksiukas.gif Vaikučiui irgi ne kas, kai mamytės ir tėvelio ištisai nemato, trūksta pinigėlių pragyvenimui ir t.t verysad.gif Manau, kad tikrai nereikia skubėti g.gif O be to, kaip gi visokie vakarėliai, diskotekos mastau.gif Jaunimui be to ni ni ni schmoll.gif Vaikutis ką, namie lauks? unsure.gif Aš ir pati neskubėjau labai jauna šeimos kurti, ir kitiems nepatariu wub.gif Ir tame matau daug daugiau pliusų, nei minusų mirksiukas.gif
Atsakyti
Zmogus zmogui pagal amziu nelygus. Visgi manyciau, kad pirmiausia reiktu pabaigti mokykla. Tada jau kiekvienas renkasi pats, kas svarbiau-kiti nenori toliau mokytis. Kitiem uztenka 'tusu' 4 kartus i metus. O kiti siekia karjeros, negali vietoj nusedet. Svarbiausia, zinoti ka darai, kuo rizikuoji ir pagalvot, ar ta rizika apsimoka.
Atsakyti
jau buvo daug temų šiuo klausimu cool.gif
Atsakyti
gal daug ir buvo, bet mano nuomonė nepasikeitė: as stengiuosi nevertinti jauna-ne per jauna.... ne mes renkamės, kada vaikams ateiti, jie patys mus susiranda, tad manau TAI konkrečiai paauglei gyvenimas pakrypsta butent tada, kada reikia.
Juk kitos 13 metes nesisaugodamos neužkimba, o kitos iš pirmo karto nestuke.gif . Vadinasi ne nuo mūsų priklauso smile.gif

o jei truputi rimčiau- aišku, kai kurioms tikriausiai sunku. Gal ir nėra gerai, kai mergina pati nesusikūrė savo gyvenimo.... bet po galais, juk mes kalbam ne apie kokia girtuoklystę, o apie gyvybės atėjima, nesvarbu kokiom aplinkybėm ("buvo kvaila" , "Prisidirbo", "išprievartavo"...) TAI įvyko ir tai yra ne nuodėmė kažkokia, o stebuklas, tad merginas reikia palaikyti dėl naujos gyvybės išsaugojimo. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti