Įkraunama...
Įkraunama...

Pranas, Pranukas

Negrazus schmoll.gif
Atsakyti
Baisus schmoll.gif Prancišekas blink.gif .Tikrai tokiu nepavadinciau
Atsakyti
Man irgi kaip senelio smile.gif
gal kad mano senelio brolis tokiu vardu
Atsakyti
QUOTE(Lijanuska @ 2007 10 18, 14:50)
Sūneliui jau mėnuo, o mes vis dar neapsisprendžiam dėl vardo  doh.gif  Ką manote apie vardą berniukui - Pranas. Man jis iš pradžių atrode, kaip senelio, bet dabar pradėjo patikti. Manau, kad dabar nepopuliarus, dėl to būtų originalus smile.gif


ir visai jis nebaisus... vyriškas ir tvirtas vardas thumbup.gif kuo ilgiau kartoju tuo labiau gražiau skamba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amie @ 2007 10 18, 15:45)
nesupyk, bet man tai baisus vardas. Tas pats kaip koks Bronius... schmoll.gif
O kuo blogas vardas Bronius? blink.gif šiam vardui neigiamą atspalvį davė gerb.durna pele.p. Algis Greitai Ramanauskas savo šou rolleyes.gif visai normalus vardas.... mano ir senelė, ir dėdė tokiais vardais, ir tai yra patys nuostabiausi žmonės, ir man šklykštu, kai šiais laikai išsidirbinėjama, ir vardas Bronius prilygsta kone keiksmažodžiiui. Jei Ramanauskas būtų panaudojęs vardą, pvz Tomas, tai visi Tomai LT jaustųsi durniaus vietoje? rolleyes.gif
QUOTE(Granta @ 2007 10 18, 21:39)
na nežinau.... nejaugi šiais laikais tik tokį vardą tegalima sugalvot  biggrin.gif
na taip taip...šiais laikais mandrumo netrūksta- jau visokių Samantų, babantų, mantų, gantų atsirado..

Pranas- Pranukas- skamba išdidžiai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2007 10 19, 11:09)
O kuo blogas vardas Bronius? blink.gif šiam vardui neigiamą atspalvį davė gerb.durna pele.p. Algis Greitai Ramanauskas savo šou rolleyes.gif visai normalus vardas.... mano ir senelė, ir dėdė tokiais vardais, ir tai yra patys nuostabiausi žmonės, ir man šklykštu, kai šiais laikai išsidirbinėjama, ir vardas Bronius prilygsta kone keiksmažodžiiui. Jei Ramanauskas būtų panaudojęs vardą, pvz Tomas, tai visi Tomai LT jaustųsi durniaus vietoje? rolleyes.gif


nemanau, kad cia apie tai panos kalba.
Man irgi Bronius negrazus vardas vardas ir tiek. Ir 10 metu iki Greitai personazo turbut daug kam jis buvo negrazus.
Genovaites lyg personazo nebuvo, bet man Genovaite lygiai su Broniumi negrazus.
Atsakyti
Lietuvoj yra toks dalykas kaip vardų kartos. jeigu anksčiau buvo normalu ir Pranas, ir Bronius, ir Stasė su Zose, tai dabar mes išsidirbinėjam. O mūsų anūkai taip pat žvengs iš Giedrių, Laurų, Kristinų ir Dovilių.
Atsakyti
Vardas vyriskas ir siais laikais tikrai originalus. O koks broliuko vardas?
Atsakyti
QUOTE(Granta @ 2007 10 18, 21:39)
na nežinau.... nejaugi šiais laikais tik tokį vardą tegalima sugalvot  biggrin.gif


Pranas jau tikrai gražiau už Kevinus, Džnus, Medoksus ir pan.

Atsakyti
As irgi nieko baisaus tame varde nematau smile.gif Tarp visokiu siuolaikiniu imantrybiu tai labai originaliai skamba. senoviskas? nu nzn, mano prosenelis buvo Andrius, ir kazkodel visai nesenoviskas vardas atrodo. Zmogus puosia varda, ne vardas zmogu biggrin.gif Kitavertus, jei senoviskas, tai cia minusas? g.gif
as gal duociau ilgesni vardo varianta - Pranciskus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Siracusa @ 2007 10 19, 15:22)
as gal duociau ilgesni vardo varianta  - Pranciskus wub.gif


Man tai Pranas graziau, kazkaip tvirciau
dar kitas vardas is panasios kategorijos (cia mano tos kategorijos jei ka smile.gif) tai Vincas
tik siuo atveju Vincentas beveik vienodai su Vincu grazu
Atsakyti
Aciu visoms mane palaikiusioms 4u.gif Man irgi atrodo, kad senovinis vardas mums keistas, del to ir ausi kai kam rezia. As kuo daugiau kartoju, tuo man graziau skamba. Dar kai isivaidzuoju savo berniuka linksmai beganti ir tiesianti man rankutes, Pranukas, Pranuliukas man labai grazu.

Nors dauguma manes nepalaiko, del tokio vardo - busiu mazuma smile.gif
Atsakyti