Įkraunama...
Įkraunama...

Patarimai jaunamartėms

Sveikos, cia si skyreli sugalvojau del to, kad noriu daug ko paklausti jau istekejusiu.. apie viska. o ten, ieskoti reikia per visur, ir dar, dauguma visos busimos raso. tai va.

Man klausimas pirmas butu toks: koki vaidmeni atliko pamerges? jos bus pas mane, tai turi ka? puosti jaunuju masina padeti apsirengti, puosti sale... ar nieko? ir atvaziuoti su jaunikiu, ar tik pries jaunikio atvykima?

Antras: kaip vyskta ceremonija ir jos uzsakymas baznycioje? As jos dar neuzsakiau, ir nzn nuo ko pradet. sad.gif

Trecias: ka reikia pasiimti i "povestuvine" kelione? na kai ant tiltu vaziuoji? daug sampano, kaip supratau butelaiti degtineles, poras ir pirslius? o gal dar ka?

Ketvirtas: kada dovanoti dovanas tevams? pirma ar antra diena ? ir kada ryte ar baliuje?

Penktas: kokios dar yra jaunuju pareigos? gal ka pamirsau. seip niekad nebuvus vetuvese, ir nieko nzn.. sad.gif

Tai vat, butu labai malonu, kad kad patartumete.
Atsakyti
Oj man labai tinkama čia temelė! kaip tik ieškojau kur čia galima būtų panašius klausimėlius užduoti. Aš irgi buvus keliose vestuvėse ir tai maža būdama, o mano išrinktasis išvis nė vienose normaliose tradicinėse nebuvęs... schmoll.gif Be to piršliai pas mus bus irgi dar niekad nepiršliavę, tai ir aš jau turinčių patirties norėčiau daug ko paklausti, būkit geros, pasidalinkit išmintim:)

1. Ką turi įsigyti jaunoji prieš vestuves (piršlio juostą, rankšluostį piršliui gelbėti nuo korimo ( o gal ne jaunosios čia reikalas, tada kieno??), ką dar? na kad žinoti, nieko nepamiršti g.gif );

2. Ką tiksliai turi atlikti piršliai be žaidimų ir bajerių organizavimo ir pasirašymo rotušėje? (mūsiškiai pasimetę, vakar jiems mūsų prašymas pabūti piršliais būvo šokiruojantis doh.gif );

3. Kas turi pasirūpinti užkandžiais gamtoje ir saldainiais dalinimui bei šampanu??

4. Gal turite kokių scenarijų vestuvių ar piršliams?? ar žinote kur jų rasti? geriau kad būtų nemokami...

5. pamergių puokštėmis ir mašinų puošimų rūpinasi...kas?smile.gif

6. kas turi turėti žiedus vestuvių dieną, jaunikis ar kas?

Gal kai kurie klausimai ir kartojasi, bet perdaug nebūna:) Aš jaučiu man dar daugiau jų iškils vėliau... biggrin.gif
Atsakyti
Parasysiu kaip buvo mūsų vestuvėse: pamergės atėjo pas mus į namus jau su savo pora, nes poruoti mums nieko beveik nereikėjo, visi ir taip jau poros, kartu gyvenantys ar draugaujantys. Pirslienė pristatė visas poras, pamergės segė gėlytes pabroliams, ojie dovanojo joms mazytes puoksteles( jas pirkau as visoms vienodas), paskui porininkai puosė masinas, o pries tai dieną visi pasipuosėm salę. Baznycioj nueisit pas kunigą ir viską jums paaiskins, mes ėjom į baznycią tartis pries tris mėnesius, kad gautumėm mums patogų laiką rolleyes.gif Į tą vadinamąkelionę pasiėmėm sampano, mazų sumustinukų( jų greit nebelieka, nes besivazinėjant visi praalgsta) essen.gif ir saldainių. Neuzmirskit taurių is ko gersit, servetėlių popierinių.O dėl dovanų tėvams- yra jau uzvesta tokia tema, mes dovanojome rėmelius nuotraukoms smile.gif
Atsakyti
Uzkandziais gamtoje ir sampanu rūpinasi patys jaunieji, pirsliai saldainiais ir stalo ispirkimu( issiperka alkoholiniais gėrimais, netikrais pinigais ir t.t.) pasiūlyk pirsliams kad padarytų vestuvinį laikrastuką, ziedlapiais lai jie pasirūpina, aisku įvairiais zaidimais, tostais ir t.t. gathering.gif mes su vyru vasarą būsim liudininkais tai įvairių staigmenėlių jauniesiems prigalvojom, o ziedus ir pasus pasiima jaunasis biggrin.gif
Atsakyti
mano pirmoji pamerge bus sesuo su draugu, tai jiems viska paskirsiu, ir kad su kitom porom ruostu puosima. pries tai galvojam supazindint. ir tada palikt jau ju valiai viska. tik neisivaizduoju kuriuo momentu puos masina, juk jaunikis atvaziuoja ir tada aps jaunaja vyksta islydejimas ane?
Atsakyti
Tai kai susirenka visi pas jaunąją, kai pirsliai pristato poras, tada pasiūloma jaunimui papuosti masinas, jie papuosę grįzta, tada viskas tęsiasi toliau drinks_cheers.gif o jūs tuo metu pasisnekuciuosit su sveciais, atsigersit sampano, susitikrinsit ar nieko neuzmirsot g.gif
Atsakyti
aa.. jetau kaip bijau kad ko nepamirstume.. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAIKIJA @ 2005 03 02, 09:48)
Sveikos, cia si skyreli sugalvojau del to, kad noriu daug ko paklausti jau istekejusiu.. apie viska. o ten, ieskoti reikia per visur, ir dar, dauguma visos busimos raso. tai va.

Man klausimas pirmas butu toks: koki vaidmeni atliko pamerges? jos bus pas mane, tai turi ka? puosti jaunuju masina padeti apsirengti, puosti sale... ar nieko? ir atvaziuoti su jaunikiu, ar tik pries jaunikio atvykima?

Antras: kaip vyskta ceremonija ir jos uzsakymas baznycioje? As jos dar neuzsakiau, ir nzn nuo ko pradet. sad.gif

Trecias: ka reikia pasiimti i "povestuvine" kelione? na kai ant tiltu vaziuoji? daug sampano, kaip supratau butelaiti degtineles, poras ir pirslius? o gal dar ka?

Ketvirtas: kada dovanoti dovanas tevams? pirma ar antra diena ? ir kada ryte ar baliuje?

Penktas: kokios dar yra jaunuju pareigos? gal ka pamirsau. seip niekad nebuvus vetuvese, ir nieko nzn.. sad.gif

Tai vat, butu labai malonu, kad kad patartumete.



pabandysiu atsakyti (remdamasi taip, kaip bus pas mane):
1.pabroliai renkasi pas jaunaji, pamerges pas jaunaja. isvakarese pamergiu prasysiu padeti papuosti sale. pamergems priklauso papuosti masina, aisku as joms padesiu padaryti dekoracijas.

2. einat i issirinkta baznycia ir sakot, norim tuoktis, kunigas viskas paaiskins.

3. sampanas, taures, geriausiai plastikines, kad neduztu, serveteles, sumustinukai. ir jei bus pageidaujanciuju, kas nors stipresnio smile.gif

4. mes tevams dovanas iteiksim sekanti ryta. dovanosim savo ireminta vestuvine nuotrauka. ryte fotografas atves padarytas nuotraukas sveciams uzsisakyti ir mums tuo paciu isrinks ir iremins dovana tevams.

5. jaunuju pareigos... gera nuotaika ir graziai atrodyti. o viskas kitas jau turetu buti suruosta is anksto smile.gif
Atsakyti
Sveikos visos busimos jaunamartes! friends.gif

As istekejau pereita vasara (07.24), tai galiu pasidalinti ir atsakyti i jusu uzduotus klausimelius (trumpai papasakoti, kaip buvo musu vestuvese).
Su busimu vyru pries vestuves nesimateme visa diena ir nakti, sad.gif. Norejome vienas kita pamatyti tik baznycioje, nes ten pirmiausia ejome. Ir jums patarciau pirmiausia susituokti baznycioje, o tik po to vykti i santuoku rumus, nes tada pirmoji ceremonija labai iskilminga buna (aisku, cia mano nuomone).

Pamerges ir pabroliai pas mane taip ir neatvaziavo is vakaro, nes is kitu miestu buvo, tik I-oji pora isvakarese padejo masina puosti ir pamergems puokstes daryti.

Pirsliu vaidmuo yra linsminti svecius, pasirasyti baznycioje ir metrikacijoje, jie turi tureti saldainiu, kazko stipresnio ir t.t. (Musu pirsliai taip pat buvo jais tik pirma karta, bet as jais labai patenkinta, viska dare ir klause, ko mes noretume). Vestuviu diena visi susirinko pas mane i namus (jaunasis taip pat), pirsliai supazindino poras (ju buvo 10 doh.gif ) ir visi kartu su jaunuoju isvyko i baznycia. Veliau ir as ten isvaziavau su teveliu. Kai as ejau i baznycia visi sveciai jau buvo ten ir jaunasis manes jau lauke prie altoriaus thumbup.gif. O kaip sirdis drebejo, bet buvau labai laiminga clap.gif.
Baznycioje susitareme mes mazdaug pries 3 men, kai jau zinojome valanda metrikacijos biure. Tada reikejo lankyti seimos kursus (4 paskaitos). Ir viskas.

Tevams dovanas dovanojome antros dienos ryte.

Jauniesiems svarbiausia buti labai graziems (taip ir bus), geros nuotaikos ir nepervargti, nes pirma diena pralekia greitai, o antra tesiasi laaaabai ilgai doh.gif.

P.S. Visa svente turite organizuotis taip, kad tai butu didziausias ir graziausias ivykis gyvenime.
Jei reikes kokios nors dar info - rasykite.

Atsakyti
QUOTE(GRAIKIJA @ 2005 03 02, 14:58)
aa.. jetau kaip bijau kad ko nepamirstume.. sad.gif

visu pirma atsipalaiduok mirksiukas.gif cia gi tavo vestuves, vienintele tokia diena tavo gyvenime. o pergyveni, lyg i egzamina eitum schmoll.gif ar tau labai reikia tu pirsliu? jei nezinai, ka jie turi daryti, jei jie patys nejaukiai jauciasi, tai gal ju nereikia? patarimas busimoms nuotakoms- darykit svente sau, o ne kitiems mirksiukas.gif
Atsakyti
va as sau ir darysiu svente tongue.gif siandien isirinkau patiekalus sventei tokius, kokie man patinka valgyti, o ne kam kitam - jei neptiks tai tegu sasyskas valgo - juk svente mano tai nera ko mandravotis, kad nepatinka patiekalai tongue.gif
Atsakyti
tiesa, niekaip su jaunikiu nesusikalbam. kaip daryti? Pas mane ateis pamerges, bus tevai.. tada atvaziuos jaunikis su pabroliais, aties pirsliai ir tt.. o kur juanikio tevai? jie irgi pas mane atvažiuos su jaunikiu? o ka daryti su seserim jo? viena jaunesne zymiai, kita is uzsienio atvaziuos be vyro, nei pamerges jos. tai ir pas mane priimti? o dar jo krikstateviai is kito miesto, pas tevus jo nakvos, tai ir paimti pas mane islydetuvem? ar palikt juos namie vienus? niekaip nesugalvojam sad.gif
Atsakyti