Įkraunama...
Įkraunama...

Patarimai jaunamartėms

pas muvo ir vyro tevai, ir krikstateviai, ir seneliai- visi mums brangiausi zmones ax.gif
Atsakyti
bet juk cia tik jaunosios pasiimimas
Atsakyti
QUOTE(GRAIKIJA @ 2005 03 07, 10:20)
tiesa, niekaip su jaunikiu nesusikalbam. kaip daryti? Pas mane ateis pamerges, bus tevai.. tada atvaziuos jaunikis su pabroliais, aties pirsliai ir tt.. o kur juanikio tevai? jie irgi pas mane atvažiuos su jaunikiu? o ka daryti su seserim jo? viena jaunesne zymiai, kita is uzsienio atvaziuos be vyro, nei pamerges jos. tai ir pas mane priimti? o dar jo krikstateviai is kito miesto, pas tevus jo nakvos, tai ir paimti pas mane islydetuvem? ar palikt juos namie vienus? niekaip nesugalvojam sad.gif

tai tegu atvazuoja taves islydeti, jei nenori, kad namie vieni sedetu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAIKIJA @ 2005 03 07, 11:00)
bet juk cia tik jaunosios pasiimimas

Cia bus jūsų islydėjimas is namų, tai artimiausi zmonės dazniausiai namuose pas jaunąją ir susirenka, islydės jus, paskui gali jie atvaziouti į baznycią, o vėliau vakare jau į balių drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAIKIJA @ 2005 03 07, 10:20)
tiesa, niekaip su jaunikiu nesusikalbam. kaip daryti? Pas mane ateis pamerges, bus tevai.. tada atvaziuos jaunikis su pabroliais, aties pirsliai ir tt.. o kur juanikio tevai? jie irgi pas mane atvažiuos su jaunikiu? o ka daryti su seserim jo? viena jaunesne zymiai, kita is uzsienio atvaziuos be vyro, nei pamerges jos. tai ir pas mane priimti? o dar jo krikstateviai is kito miesto, pas tevus jo nakvos, tai ir paimti pas mane islydetuvem? ar palikt juos namie vienus? niekaip nesugalvojam sad.gif


Jaunikio tevai turetu ateiti anksciau, bet jei kitaip neiseina tai gali ateiti kartu su jaunikiu, dideles bedos nera. Sesuo bei krikstateviai jei yra vietos masinuose gali vazinetis kartu, aisku jei jus to norite, jei ne, jie gali nuvaziuoti i baznycia paziureti,o paskui atvykti tiesiai i baliu. Pas mus dalis sveciu, augesne gimine atvykjo i baznycia pabuti, o paskui atvaziavo tiesiai i baliu.
Atsakyti
GERAI, TEVAI ATEINA ANKSCIAU, O KADA MAN ASUSIRUOSTI? begios su triusikeliais prie jo tevu seneliu krikstateviu seseru.. niekaip nesuprantu, kodel jaunojituri but tokia apkrauta. okad jau tiek daug ateina pas mane tai ir vaises turi buti ane? ir kiek laiko toks pasisedejimas uztrunka?
Atsakyti
o tai kam tau tiek apsikrauti g.gif nesuprantu,
jaunikio tevai ir gimines ji issydi is jo namu (ar tevu), o pas tave atvaziuoja tik jaunikis su pabroliais ir pirsiu, pas tave tik tavo tevai ir tavo artimesni gimines ir pamerges su svocia (pirsliene) ar draugai, na kas ateitis taves islydeti is tau artimu zmoniu, ir viskas ... mano manymu, nereik kad visa vyro gimine pas tave vaziuotu, jie tegu vaziuoja prie baznycios ir ten jau jusu laukia ...na bent jau pas mus taip buvo ...
Jauniki islydi jo seima - Jaunaja islydi jos seima ....
Atsakyti
oi pagaliau ir man kazkas pritaria bu jau vos ne depresija. as ir lygiai taip galvoju. ir taip jau daug zmoniu, o taip iseitu apie 20 kad suguzetu. o dar mano brangusis sako koks cia vrgas, sumustinukus jo mama padarys. juokinga. vargas vien cia , kad pas mane i namus atvaziuos pirma kart tai sokinek aplink. arba sakau, tegu jaunikis mane pas save nusiveza. bu jo puses 13 o mano 7 tik butu..
Atsakyti
QUOTE(GRAIKIJA @ 2005 03 08, 08:29)
GERAI, TEVAI ATEINA ANKSCIAU, O KADA MAN ASUSIRUOSTI? begios su triusikeliais prie jo tevu seneliu krikstateviu seseru.. niekaip nesuprantu, kodel jaunojituri but tokia apkrauta. okad jau tiek daug ateina pas mane tai ir vaises turi buti ane? ir kiek laiko toks pasisedejimas uztrunka?



Tos vaises neturetu būti su karštais patiekalais, bet šiokie tokie šalti užkandžiai reikalingi (bent jau dėl vaizdo) nes šiaip visi būna susijaudinę tai nelabai ir išalkę biggrin.gif . Pasisedėjimas irgi neturi trukti valandų valandas, čia priklausomai viskas pagal jūsų dienotvarkę, jei anksti zaksas ar bažnyčia, tai reikia greitai suktis.
Man irgi iš namų išvažiavimas buvo didėlė problema, bet dabar kai pagalvoju, jog nieko baisaus.
Atsakyti
Graikija, pabandyk itikinti savo vaikinuka, kad tikrai nereikia kad visi pas tave vaziuotu, jums ir taip rupesciu kalnas, jo mama tegu stala paruosia saviems, o tavo mama paruos satala pas tave (ir tai turetu buti kazkas panasaus i svediska stala, o kad ne visi sestu aplinkui)... nes tavo mamai dar reiks suruosti jums maistelio (sumustiaku) i gamta jei jus ten vaziuosit, nes tikrai isalksite ....
O per ta diena nors ir kokie laimingi bebutumet pavargsite .... man graziausios akimirkos yra like nuo keliones i baznycia iki prisedimo vakare prie stalo ... vakare as jauciausi nors ir laiminga bet pavargusi 4u.gif
Atsakyti
mes metrikacijoj 2 turim buti. tai kada siulot jiem susirinkti? o kada as pasidazysiu susisukuosiu ir dar apsiregnsiu? zadu kirpeja i namus imti, bu ir mama ir sesuo nori pas ja irgi.. tai 6 ryto jau makiaza darytis?sad.gif
o ka kalba cia susirinke? man tai pyktis uzverda pagalvojus, kad tiek zmoniu suguzes tik del to, kad mane paimtu ir mamai kalba pirsliene pasakytu ar kaip ten..
Atsakyti
vat blogiausia tai, kad jis ne nenori girdet apie islydejim manes vienos! sako nors jo tevai jau butinai turi atvaziuot. o dar sesuo is uzsienio, tada kaip kita paliksi, o kadangi, as neisivaizduoju savo islydetuviu be mociutes, bu su mama abi mane augino , tai dar prikisa lygybe ir jo seneliai kuo prasetesni, nors pas juos nueina tik del pareigos.
Atsakyti