Įkraunama...
Įkraunama...

Gimnastikos kamuolys

Turime mes didelį gimnastikos kamuolį. Mažiukui labai patinka gulint ant pilvelio suptis. Dar užlipę ant kamuolio "vaikštom". ax.gif

Gal žinot kuri daugiau pratimėlių, kuriuos galėtume daryti su diiiiideliu gimnastikos kamuoliu ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Mes dar darydavom vieną, bet nežinau, kaip čia tiksliau aprašyti. Mažiukas guli ant pilvuko, aš prilaikydavau nugarytč ir kojytę lendavau ir traukdavau keliuką link pažastytės švelniai paspyruokliuodama. Iš pradžių vieną, paskui - kitą. Nežinau, ar suprantamai čia parašiau g.gif
Atsakyti
Prie kokios sofos supuodamiesi galit bandyti su kojytemis pasiekti pagrinda ir atsistoti. Irgi nezinau ar aiskuai pasakiau smile.gif
Atsakyti
Guldom leliu ant kamuolio ant nugaros, laikydami uz kojyciu siubuojam pirmyn atgal ir i sonus . Taip pat ir gulint ant pilvo. Didesnius dar sokdinam, laabai patinka thumbup.gif
Atsakyti
O gal yra kokios nors literatūros apie tokio pobūdžio gimnastiką , su pratimų paveikslėliais . Ar kokiame nors žurnale gal užkliūvo ( tada parašykit prašom metus ir nr. smile.gif ), o gal internete matėte kokius nors aprašymus ar panašiai? Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Malinka @ 2005 06 17, 23:45)
O gal yra kokios nors literatūros apie tokio pobūdžio gimnastiką , su pratimų paveikslėliais . Ar kokiame nors žurnale gal užkliūvo ( tada parašykit prašom metus ir nr. smile.gif ), o gal internete matėte kokius nors aprašymus ar panašiai? Ačiū


čia rusų kalba http://www.7ya.ru/pu...le.aspx?id=1516, o žurnale yra didesniems vaikams, bet kai kuriuos pratimus pritaikyti galima ir mažiukams: "Tavo vaike" 2004 m., Nr.5, 50 p.
Aš irgi ieškojau tokios mankštos, bet tokiam mažiukui kaip tavo, tai labai nedaug tų pratimų ir yra: pasiūbavimai paguldžius ant pilvo, nugaros, paspyruokliavimai. smile.gif
Atsakyti
Yra viena knyga lietuvių kalba apie pratimus ant didžiojo Gymnic kamuolio, tik šiuo metu jos neturiu prie savęs, tai negaliu tiksliai parašyti pavadinimo, bet jei domins, tai parašysiu vėliau 4u.gif O šiaip tai nėra daug pratimų mažiems leliukams, nes ant kamuolio norint daryti pratimus, vaikas jau turi būti pakankamai sąmoningas, kad nenukristų ir nesusižeistų.
Atsakyti
yra tokia knyga " kinezeterapija su kamuoliais".
mes darom gal kokius 7-9 pratimus. Tik gaila , aprasytil abai sunku blush2.gif .geriau butu piesti
Atsakyti
Raidos centruose visus vaikus moko sportuoti ant tokiu kamuoliu. mes irgi vaiksciojom tai uzteko 4 uzsiemimu ir vaiko nepagaut...! siulau visom isbandyt! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arulis @ 2005 07 12, 14:49)
yra tokia knyga " kinezeterapija su kamuoliais".
mes darom gal kokius 7-9 pratimus. Tik gaila , aprasytil abai sunku blush2.gif .geriau butu piesti


Gal pabandyt atskanuoti? Aš irgi tokią knygą turiu, jei reikia, galiu pabandyt.
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2005 08 20, 06:54)
Gal pabandyt atskanuoti? Aš irgi tokią knygą turiu, jei reikia, galiu pabandyt.


pabandyk ir man idomu pasidare g.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2005 08 20, 18:25)
pabandyk ir man idomu pasidare g.gif



Parašyk savo mailą man į až biggrin.gif
Atsakyti