Įkraunama...
Įkraunama...

Gimnastikos kamuolys

Mes su kamuoliu darom mankštą polikninikos ankstyvosios reabilitacijos centre. Apskritai ant didelio kamuolio galima daryt beveik visus pratimus, kaip ir ant tvirto pagrindo. Labai gerai, jei vaikas dar nenulaiko gerai galvytės, ant pilvuko paguldžius, prispausti šlaunytes ir siūbuot į visas puses.
O man klausimas iškilo, kur jūs tuos didžiuosius kamuolius perkate? Mes namuose turim tik 50cm su ragais, bet norėtume įsigyti ir tą didįjį, tik nežinome kur g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama123 @ 2005 12 13, 14:11)
Mes su kamuoliu darom mankštą polikninikos ankstyvosios reabilitacijos centre. Apskritai ant didelio kamuolio galima daryt beveik visus pratimus, kaip ir ant tvirto pagrindo. Labai gerai, jei vaikas dar nenulaiko gerai galvytės, ant pilvuko paguldžius, prispausti šlaunytes ir siūbuot į visas puses.
O man klausimas iškilo, kur jūs tuos didžiuosius kamuolius perkate? Mes namuose turim tik 50cm su ragais, bet norėtume įsigyti ir tą didįjį, tik nežinome kur g.gif

mes didelį pirkom Akropoly Čipoline. Sporto prekių parduotuvėse irgi mačiau.
Atsakyti
Jau taip labai man reikėjo to kamuolio, kad neiškentus, išsinuomavau porai savaičių. Ir labai gerai padariau thumbup.gif Jis gi vietos užima- pusę kambario doh.gif O dabar jau įgudau ir ant mažesniojo pratimus daryti, ir dar - susisukau tokį nemažą volelį, ir ko negalime padaryti ant kamuolio, arba tiesiog nepatogu, darome ant to volelio thumbup.gif
Atsakyti
Mes tai ant pilvuko atsigulusios siubuojam i visas puses, kad mergina pradetu geriau galva laikyti, bet jai labai nepatinka ir istveria gal kokias 2 minutes verysad.gif Gal turite ideju kaip sudominti vaika, kad neverktu sportuodama? g.gif
Atsakyti
maniskis bijo to kamuolio, nors jam jau beveik 3 metai, nupirkau, sakiau smagiai pasimankstinsim, o se tau.kaip ji sudominti? gal zinot kokius pratimus naudingus?
Atsakyti
Maniškei labai patinka, aš visaip ją vartau- na kaip mokino trenerė aišku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurga @ 2006 01 01, 23:53)
mes didelį pirkom Akropoly Čipoline. Sporto prekių parduotuvėse irgi mačiau.


Man tai masaziste patare pirkti is Senuku, tai taip ir padariau rolleyes.gif Pirmadieni turi ateiti ir pati masaziste pamankstint vaikuti, o kolkas tai patys taip bilekaip supuojames ax.gif
Atsakyti
Atsiprašau, kad gal rašau ne visai į temą blush2.gif , bet norėjau paklausti, gal kas iš jūsų jau išaugote savo Gymnic kamuolį ir ruošietės parduoti? mirksiukas.gif
(Buvau paskelbusi skelbima skelbimų lentoje, bet niekas neatsiliepė... sad.gif )
Atsakyti
mes su vyresniuoju pakankamai ekstremaliai sokinejam. as su kojom prispaudziu kamuoli prie sienos, kad nejudetu i sonus, sunus atsistoja ant jo ir sokineja, o as laikau ji uz ranku. gana auksti suoliukai iseina, vos ne kaip ant batuto, tik aisku, pavojingiau - reikia stipriai kojomis laikyti kamuoli, kad "nepabegtu"
Atsakyti
2007 gruodzio nr Mazylyje yra pratimu su kamuoliu:)
Atsakyti
QUOTE(avietyte33 @ 2008 02 18, 15:06)
2007 gruodzio nr Mazylyje yra pratimu su kamuoliu:)



ačiū, reik ieškot.
Atsakyti
Kai sunui buvo 7 men. i namus ateidavo daktare ir dare jam masaza taip pat ir su kamuoliu mankstindavo i valanda mokejau 50 lt. thumbup.gif
Atsakyti