Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana (vaikui/suaugusiam) gyvenantiems užsienyje

Iskilo klausimas, ka galima padovanoti mergytems gyvenancioms ne LT ir turincioms viska....Beje dovana bus siunciama oro pastu is LT i Vokietija. Nuo Kaledu senelio beje 4u.gif
Atsakyti
6 metu mergaitei siulyciau zaidima yra toks "Pazink Lietuva" berods,na tikslaus pavadinimo nezinau,bet tikrai idomus ir naudingas,pazintinis,ypac gyvenant ne Lietuvoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 22 spalio 2007 - 14:46
O aš siūlyčiau rankų darbo angeliukus (yra čia pas mus mamyčių auksarankių), tikrai miela dovana Kalėdų proga. thumbup.gif Aš galvoju tokius užsakyti vieniems mieliems vaikams, gyvenantiems irgi ne LT. 4u.gif
Atsakyti
man dar tos veltos boružės - plaukų gumytės atrodo gera dovana blush2.gif
Atsakyti
Labai gera mintis su rankomis darytais angeliukais thumbup.gif
Taciau yra dar viena auksaranke SM, kuri daro labai grazias leles namu interjerui. Bet jos nuostabios! Tik siek tiek brangiau kainuoja nei angeliukai. Bet jei yra pinigeliu, tai tokios leles tikrai pradziugintu abi mergaites smile.gif
Atsakyti
pagal save zinau ko noreciau savo vaikui: tai pasaku knygeliu, lietuvisku daineliu CD, vilnoniu kojinciu blush2.gif as to prasiausi kaledom ir krikstynom dovanu blush2.gif
Atsakyti
Naaaa, tikrai gera dovana būtų lietuviška pasakų knyga. Gal CD su lietuviškai įgarsintomis pasakomis, dainomis (a la Telebimbam), lopšinėmis.
Teisingai parašė - vilnonės kojinės.
Atsakyti
QUOTE(*gidryte* @ 2007 11 27, 10:22)
pagal save zinau ko noreciau savo vaikui: tai pasaku knygeliu, lietuvisku daineliu CD, vilnoniu kojinciu  blush2.gif  as to prasiausi kaledom ir krikstynom dovanu  blush2.gif

dekui uz mintis - padariau taip - visoms bendrai 2008 metu kalendoriu su ju visu ir mano sunelio nuotrauka, kai vasara grize buvo, mergytems mazosioms po angeliuka, o didesnei veltinio papuosaliukus... mirksiukas.gif o kitmam mano pusbroliui uzsienyje gime mergyte tai issiunciau sveikinima+vilnonius batukus+angeliuka is veltinio...Dekui mamos uz idejas...Reiks gal dar kompakta ir vieniems ir kitiems uzfundyti smile.gif ax.gif
Atsakyti
o tos mergaitės lietuvės?
Atsakyti
QUOTE(*gidryte* @ 2007 11 27, 11:22)
pagal save zinau ko noreciau savo vaikui: tai pasaku knygeliu, lietuvisku daineliu CD, vilnoniu kojinciu  blush2.gif  as to prasiausi kaledom ir krikstynom dovanu  blush2.gif


Super idejos! Gyvenant svecioj saly tikrai smagu isgirsti lietuviska pasaka ar lopsine smile.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 11 27, 13:48)
o tos mergaitės lietuvės?

taip lietuves....vienos Vokietijoje gyvena-mano pusseseres dukrytes, kita Liuksemburge, mano pusbrolio naujagime.... 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turi patirties ir žino kaip reikia siųsti siuntinius į Ameriką, kokie reikalavimai, ką galima, o ko ne? Norim nusiųsti Kalėdinių lauktuvių savo artimiesiems 4u.gif
Atsakyti