Įkraunama...
Įkraunama...

A.Šančiai: l/d "Čiauškutis"

QUOTE(kamarele @ 2006 02 08, 14:28)
Mano mazasis brolis pries 6 metus lanke sita darzeli ir buvo grupej pas akletoja Irta ( nezinau ar jinai dar dirba  g.gif ). Oj kiek nervu mano tevams ta moteriske suede! Mano broliui per pietu miega pagalve ant galvos dedavo kai jis neuzmigdavo o tiesiog atsimerkes guledavo  blink.gif Netriuksmaudavo o tiesiog guledavo tai tetis mano nuejo pasikalbet kas cia per kalejimo metodai  :blink Dar aukletoja liepdavo viska viska suvalgyti ( nu cia tikriausiai daugumoje darzeliu tokia tvarka ) ir pastoviai mamai skusdavosi kaip mano brolis nevalgo viena karta mama paklause kaip su valgymu ar nebera problemu tai jinai ramiu veidu paaiskino : " va mes su auklyte dabar grieztai liepiam valgyti ir vaikai viska suvalgo nors siandien kose ir buvo prisvilus net mes pacios nevalgem bet ka darysi vaikai gi privalo pavalgyti" nu po tokio pareiskimo kazkaip nesmagu pasidare... blink.gif Ir siaip aukletoja nelabai ziuredavo kaip vaikai po miego apsirengia ar i lauka eidami- suprantu kad vaikai turi patys mokytis bet kai nieko nesako jei vaikas ant megztinio golfa apsirengia arba vaikas ziema slapiom kelnem i lauka eina ( buvo grupej viena mergaite kuri turejo tokia problema ir mama jai kasdien idedavo sausus apatinius ir kelnes atsargines) tai jau kazkaip nelabai gerai...Cia aisku tik musu atvejis  smile.gif

cia gan idomiai radau ax.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif
Gal kas galetu papasakoti apie sio darzelio priesmokyklines grupes?
Kiek zinau yra dvi.kaip aukletojos,kokie vyksta uzsiemimai?Dekui.
Atsakyti
Sveiki,gal galima "šviežių" asiliepimų? 4u.gif
Atsakyti
Nuomonė nepasikeitė vis dar džiaugiuosi, kad vaikas lanko šį darželį smile.gif rudenį ir antrą išleisiu į lopšiuką.
Atsakyti
Ačiū 4u.gif kelinti jūs eilėj,kad jau žinot,jog vesit? ax.gif mes papuolam į trisdešimtuką, tad neturiu supratimo ar gausim vietą nuo rugsėjo g.gif
Atsakyti
Lankom,patiko darzelis labai,ACIU VISIEM DARBUOTOJAMS UZ PASTANGAS IR RUPESTI!
Atsakyti
thumbup.gif smagu skaityti gerus atsiliepimus
Atsakyti
QUOTE(Kshatrija @ 2014 06 20, 22:57)
Ačiū 4u.gif  kelinti jūs eilėj,kad jau žinot,jog vesit?  ax.gif mes papuolam į trisdešimtuką, tad neturiu supratimo ar gausim vietą nuo rugsėjo  g.gif


Na nežinau dar ar patekome, bet tikiuosi, nes broliukas lanko darželį. O šiaip tai yra 3 berods lopšiuko grupės po kokį 15 vaikučių smile.gif
Atsakyti
Kažkaip neaktyviai apie Čiauškutį komentuoja. Pasisakysiu. Mano abu vaikeliukai lanko šį darželį. Vienas - lopšiuką, kita - darželio grupę. Esame labai patenkinti šiuo darželiu. Svarbiausias rodiklis - patys vaikai. Jie į darželį visada eina noriai, o vyresnėlę vakare net sunku būna iš ten iškrapštyti (arba grupėje pilna veiklos, arba lauke ant karstyklių). Kasmet lauke atsiranda vis naujų karstyklių, namelių, šiemes smėlio dėžės. Labai daug visokių renginių. Grupės viena po kitos remontuojamos. Vaikai šoka, piešia, lipdo, mokosi eilėraštukų. trumpai tariant, dėl vaikų esu rami.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LapytesMama: 26 kovo 2015 - 11:55
Laba diena, gaila, mes jau paliksime si darziuka, iskeliaujame i mokykla...Bet kartu ir dziugu, kad mazieji pipirai gaus nuostabias aukletojas! Aciu visam kolektyvui! Tikrai geri zmones cia dirba!
Atsakyti
Manoji irgi palieka si darzeli.laikas i mokykla.labai geros aukletojos.daug veiklos.kita vaika vesciau tik i si darzeli.:-)
Atsakyti
QUOTE(zuza* @ 2013 05 24, 14:16)
Labutis 4u.gif
Gal kas galetu papasakoti apie sio darzelio priesmokyklines grupes?
Kiek zinau yra dvi.kaip aukletojos,kokie vyksta uzsiemimai?Dekui.

Atsakyti