Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mamytės nujautė, kad bus dvynukai?

Mielos Dvynuku Mamytes!
As dar vaikuciu neturiu, bet labai noreciau suzinoti, ar kuri is jusu turejote nujautima, kad ateity turesite dvynukus, ar ka nors sapnavote su tuo susijusi, ar nuojautos issipilde?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džinė: 17 vasario 2007 - 20:12
pirmiausis tai,kad buvau mokykloj labai pasiutusi man ir atnešė dvynukus,manau taip Dievas numatė,kad turėčiau kur energiją dėti ir nešposyčiau.man tik 26 o jau pakeliui 3.
sužinojau kad bus 2 tik 22sav.,bet nuojauta buvo anksčiau,nes buvau labai stora ir judėti pradėjo iškart dvejose vietose
smile.gif smile.gif
Atsakyti
net nepagalvojau apie tai.kai dar mokiausi,mes su drauge kalbejom apie dvynius,as buvau pries.jokiu dvyniu sakiau man nereikia,nes jiem nuo pat pradziu reikia viska dalintis per puse.net tevu meile.sakiau kad noreciau vieno leliuko.o gavosi...
pirma karta nieko lyg ir,tik antra pora kojiniu teko megzti.o antra karta buvo sokas.ne minties tokios neturejau.teko pirkti antra lovyte...
abu kartus apie 11-14 savaite suzinojau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arbuziuke: 03 kovo 2005 - 17:24
QUOTE(arbuziuke @ 2005 03 03, 17:24)
net nepagalvojau apie tai.kai dar mokiausi,mes su drauge kalbejom apie dvynius,as buvau pries.jokiu dvyniu sakiau man nereikia,nes jiem nuo pat pradziu reikia viska dalintis per puse.net tevu meile.sakiau kad noreciau vieno leliuko.o gavosi...
pirma karta nieko lyg ir,tik antra pora kojiniu teko megzti.o antra karta buvo sokas.ne minties tokios neturejau.teko pirkti antra lovyte...
abu kartus apie 11-14 savaite suzinojau.

blink.gif Abu kartus dvynukai blink.gif Tu saunuole... Kaip sekasi susitvarkyti...niu pasaka tiesiog...
Zinai, man butu be galo sunku doh.gif
Atsakyti
Arbuziuke, prajuokinai su antra pora kojiniu tongue.gif Iskart matosi, kad uzsigrudinusi mamyte thumbup.gif

O as kai suzinojau, kad laukiuosi dvyniu (apie 7 sav.) ir pasigyriau tevams, mano mama ispute akis ir paporino tokia istorija: kai man buvo mazdaug ketveri, susidomejau, is kur atsiranda vaikai. Mama ir papasakojo, kad auga pilvelyje, o paskui per skylute pilvo apacioj islenda. Apie skausma nepasakojo, bet as pati pamasciau ir sakau - taigi turetu labai skaudet? Mama sako - "na, tai ir skauda. Labai labai". Paskui as viska apsvarsciau ir syki, mamai besikalbant su draugemis, pareiskiau :"Na, jei jau taip skauda, tai as ne tokia durna - po viena negimdysiu laugh.gif "

Prisisnekejau ax.gif
Atsakyti
Jokiu nuojautu neturejau ir visai dvyniu nenorejau - kazkaip dazniausiai dvynius isivaizduodavau tuos, kur vienodai rengia ir jie visiskai identiski. Ir man visai nepatiko.
Kazkada seniai bureja man bure, kad turesiu tris vaikus - 2 berniukus ir mergaite, as tada atsimenu pagalvojau, kad butu puiku turet tris vaikus, bet labai jau sunku tris gimdyt, augint (tiesa, tada dar visiska paaugle buvau). Jau po to, kai atsirado mano sitie du spingelietai pagalvojau, kad tikrai noresiu trecio. Taigi dabar turiu sunu ir dukra, truksta to trecio berniuko.
Nors, beje, burejomis nelabai tikiu..

O tai, kad bus dvyniai, suzinojau anksciausiai kada imanoma suzinoti. Pirma karta pas ginekologe nulekiau, kai dar apskritai nestumo nerado, tik testas teigiamas. Po savaites jau pamate du. Tai net nezinau - gal kokia 3 savaite
Atsakyti
sveikutes smile.gif apie savo dvynukus suzinojau budama 8 savaiciu........o dar pries tai, mano mama gasdindavo mano vaikina, sakydavo, kad jam nebus lengva, nes turesiu dvynukus ir taip pastoviai kartodavo. kai gulausi i ginekologo kede, gydytoja sako , zinai pas tave gali buti dvynukai, paklausiau kodel, o ji atsake, ka as zinau, ant liezuvio uzkibo zodziai ir pasakiau, tai va po minutes ziuri, ogi tiksliai dvynukai.
o dar pries kokius 5 men skaiciau ant kontraceptiniu vaistu pakelio uzrasa, kad jei ilgai vartoji vaistus, ir po to greit pastoji didele tikimybe , kad bus dvynukai. doh.gif
Tiesa sakant , kai pagalvoju tai pastoviai kazka suzinodavau arba girdedavau apie dvynukus, taciau pati to nesitikejau..............ka padarysi gyvenimas susideda is staigmenu, o argi taip neidomiau gyventi? tongue.gif
Atsakyti
Rimte, geras, man irgi bureja kai man buvo 16metu isbure kad turesiu 4 vaikus! blink.gif Tada tik nusisypsojau ir ispuciau akis! blink.gif O siaip irgi nelabai tikiu burtais,nors buriausi tik ta vieninteli karta.Tiesa gyvenimas pagal ja dabar labai panasus i tai... ax.gif O kad noresiu trecio,tai irgi neabejoju,bet kas zino,gal Dievas duos kaip arbuziukei ir nieko cia nepakeisi,ir butu tie 4... tongue.gif
O siaip tik dabar pagalvojau,kad pirmieji mano dantukai priekiniai buvo uzlipe vienas ant kito..Sako dvyniu zenklas smile.gif O suzinojau tik 20sav., pries tai kokia savaite rasiau draugei laiska,kuriame nuogastavau,kad labai jau stora esu,sakiau gal dvyniai! tongue.gif Busiu prisikarksejusi... biggrin.gif
Atsakyti
kad turesiu dvynukus suzinojau kai nuvaziavau echoskopuotis inkstu. tada ir paprasiau kad parodytu leliuka. parode ir viena ir antra ir issigandusi gydytoja sako, GAL CIA SESELIS. kai po savaites patvirtino gydytoja kad tikrai du, apsiverkiau. ko gero is dziaugsmo. poto prasidejo speliones, kas, mergaites, berniukai, porele. aisku norejau nors vienos mergaites, nes namuose du broliai lauke pagausejimo. bet kai viena daktare pasake kad vaikai issigime, patikekit jausmas buvo nekoks.aisku issisprende viskas i gera puse, bet mintys kas bus kilti nedriso. tada meldziau dieva kad tikrai butu sveiki vaikai. siandien mums jau 3 metukai, augame sveiki ir druti vyrukai. nu ir kas kad keturi. nors sirdies gylumoje labai noreciau mergaites. tai va. biggrin.gif
Atsakyti
as visa laika zinojau, kad turesiu dvynukus. nuo 12 metu vis pagalvodavau, kaip as su dviem tvarkysiuos, kaip juos vienu metu reikes rengti, nesioti, maitinti. Per pirma apziura echoskopu paklausiau gydytojos "kiek?". Ji labai nustebo. Dar labiau nustebo, kai pamate 2 leliukus smile.gif
kiti netiki, kad as visuomet zinojau, kad turesiu dvynukus. bet stai neseniai parase kursioke, su kuria nebendravau gal 6 m.: sveikinu, girdejau dvynukus turi, gavosi kaip norejai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuoj @ 2005 04 08, 08:35)
as visa laika zinojau, kad turesiu dvynukus. nuo 12 metu vis pagalvodavau, kaip as su dviem tvarkysiuos, kaip juos vienu metu reikes rengti, nesioti, maitinti. Per pirma apziura echoskopu paklausiau gydytojos "kiek?". Ji labai nustebo. Dar labiau nustebo, kai pamate 2 leliukus smile.gif
kiti netiki, kad as visuomet zinojau, kad turesiu dvynukus. bet stai neseniai parase kursioke, su kuria nebendravau gal 6 m.: sveikinu, girdejau dvynukus turi, gavosi kaip norejai  smile.gif

Va, kaip buna...As tai tikiu pilnai, nes pati nuo vaikystes tokias nuojautas nesiojuos, matysim, kaip bus man tongue.gif Kaip smagiai Jum, kad abu skirtingi!!!
Atsakyti
Įdomiai čia diskutuojate 4u.gif

Pradinėse klasėse mes turėjome tokias paslapčių knygutes, per visus 4 metus rašėme ten savo mintis, paskui tą sąsiuvinį užklijavome į voką ir atgavome jį iš mokytojos po 12 klasės egzaminų 4u.gif atplėšusi savąjį pamačiau svajonę, kad noriu būti balerina ir turėti dvynukus- mergaitę ir berniuką biggrin.gif taip rašiau kai man buvo 8 metai...

Giminėj yra dvyniu, tuo labiau, kad birželį gimdys pusbrolio žmona- dvynukai, tik lyties nežino dar...

Patys planuojam leliuką gamint 4u.gif rugpjūtį ir man dažnai kirba mintis, kad galbūt du bus....kažkaip ta mintis manęs neapleidžia nors tu ką.... Mintyse būna apie leliukus pagalvoju ir natūraliai gaunasi, kad galvoju ne apie vieną, o du 2.gif 2.gif

pažiūrėsim kaip gausis
Atsakyti