Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mamytės nujautė, kad bus dvynukai?

biggrin.gif biggrin.gif žiūrek ir prisikalbėsi, aišku ir nepasigailėsi. aš ir dabar labai džiaugiuosi ir netesiogiai maivausi kad turiu dvynius. kita karta net pagalvoju ką veikė kiti vaikai kai augo po vieną, o šie net lauke vaikšto už rankyčių susikibę. tikrai linkiu, kad ir kaip nelengva auginti dvynius, kad tavo svajonės taptu realybe. SĖKMĖS thumbup.gif
Atsakyti
Aciu, nuosirdus linkejimai visada pasiekia tiksla...Ot bus juoko, kai prisisnekesim cia mes! Dar kartuka aciu! 4u.gif
Atsakyti
Žinoma, nieko negaliu pasakyti iš patirties, nes vaikučių dar neturime. Bet mano mama sužinojusi apie dvynius, tikriausiai nualptų 4u.gif jai čia būtų šokų šokas...pusbrolio žmona birželį pagimndys dvynukus, tai jau dabar visa giminė juos užjaučia, tarsi tai būtų nelaimė sad.gif mane tai nervintų.....

taip lemta taip ir turi būti.....suprantu, kad sunku, bet gyvenime nieko nebūna lengva...

Visai norėčiau dvynukų, tik va labiau norėčiau merguytės ir berniuko arba mergytės ir mergytės smile.gif kažkaip berniukų blush2.gif ..... nors vistiek mylėčiau - juk būtų kaip mano vyrelis- jų tėvelis- patys nusotabiausi wub.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif ZINOT MERGAITES, MAN RODOS VISAI NESVARBU, AR DVYNUKAI AR TRINUKAI, AR MERGAITES AR BERNIUKAI, AR PORELE, SVARBIAUSIA SVEIKI. AS IRGI LABAI NOREJAU NORS VIENOS MERGAITES, BET KAI TOKIA VEPLA DAKTARE PASAKE KAD MANO VAIKAI GIMS ISSIGIME... PATIKEKIT, VISOS MINTYS KAS GIMS ISGARAVO. MELDZIAUS KAD TIK BUTU SVEIKI. IR TEGUL NIEKAS NET NEDRISTA CIA REIKSTI UZUOJAUTU KAD BUS DVYNIAI. BYVO IR MAN TOKIU GIMINAICIU PASITAIKE, O DABAR ATSIDZIAUGT NEGALI. NU AR JIEMS REIKS AUGINT. SUNKU BUS, NIEKO NESAKAU, BET KAIP SAKOMA PER KANCIAS I ZVAIGZDES thumbup.gif
Atsakyti
Kokios gali but uzuojautos, gi patys netureje dvieju dziaugsmeliu is karto! As tai irgi tokias snekas akimirksniu uzbaigciau!
O ka, Dovile38, rimtai, taip su tavim daktares pasielge! Tai kas ten ju per ismanymas? Kokiu pagrindu taip sake, gi is lempos tai tokius dalykus sakyt proto reik neturet! As tai kai jautresniu nervu, tai stogas butu nuciuozes...Kaip reikia psichologiskai pasiruosti tokiem isbandymam... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbulytis @ 2005 04 10, 14:35)
Kokios gali but uzuojautos, gi patys netureje dvieju dziaugsmeliu is karto! As tai irgi tokias snekas akimirksniu uzbaigciau!
O ka, Dovile38, rimtai, taip su tavim daktares pasielge! Tai kas ten ju per ismanymas? Kokiu pagrindu taip sake, gi is lempos tai tokius dalykus sakyt proto reik neturet! As tai kai jautresniu nervu, tai stogas butu nuciuozes...Kaip reikia psichologiskai pasiruosti tokiem isbandymam... doh.gif

blush2.gif tai taip. DAKTARAI PAZIUREJE NUTARE KAD VAIKUCIU PAGAL LAIKA GALVYTES DIDESNES IR SIUNTE TIRTIS KMAK. O TEN EILES, TAI KAD BUTU GREICIAU SUSIRADAU GYDYTOJA KURI TIESIOGIAI PAZISTA DOCENTA. TA GYDYTOJA MANE IR PRISTATE, KAD ATEIS NESCIOJI SU DVIEM ISSIGIMUSIAIS VAIKAIS. TIE ZODZIAI DAR DABAR AUSYSE SKAMBA. TA KARTA GALVOJAU KAD PAGIMDYSIU VIETOJ. TODEL DABAR VISOM IR LINKIU KAD VAIKUCIAI BUTU SVEIKI, NORS KAD IR LABAI SKAUDU YRA TAS DZIAUGSMAS NE VISAS MUS APLANKO. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(AGFA @ 2005 04 10, 14:06)
mirksiukas.gif ZINOT MERGAITES, MAN RODOS VISAI NESVARBU, AR DVYNUKAI AR TRINUKAI, AR MERGAITES AR BERNIUKAI, AR PORELE, SVARBIAUSIA SVEIKI. AS IRGI LABAI NOREJAU NORS VIENOS MERGAITES, BET KAI TOKIA VEPLA DAKTARE PASAKE KAD MANO VAIKAI GIMS ISSIGIME... PATIKEKIT, VISOS MINTYS KAS GIMS ISGARAVO. MELDZIAUS KAD TIK BUTU SVEIKI. IR TEGUL NIEKAS NET NEDRISTA CIA REIKSTI UZUOJAUTU KAD BUS DVYNIAI. BYVO IR MAN TOKIU GIMINAICIU PASITAIKE, O DABAR ATSIDZIAUGT NEGALI. NU AR JIEMS REIKS AUGINT. SUNKU BUS, NIEKO NESAKAU, BET KAIP SAKOMA PER KANCIAS I ZVAIGZDES thumbup.gif

ir man kvaila, kai bobutės gatvėj užkalbina maniškius, paskui pasigėri kokie gražūs ir aišku užjaučia.būta čia ko!čia pavydėt tokio dalyko reikia!
o mes trečio laukiam ir 18d jau einu exoskopijon, labai įdomu keik jų ten, vis neapleidžia mintis, kad vėl du.ot būtų tada!
Atsakyti
Nu pasireikšiu ir aš čia. Kad turėsiu dvynius sužinojau 8 sav. Anksčiau žinoma apie tai net svajot nesvajojau, tuo labiau, kad namie jau ir taip 4 "baby" 4u.gif . Mano dvynukai - netyčiukai. Gėriau KT pusę metų, kažkaip nelabai gerai nuo jų jaučiaus, todėl nusprendžiau mėnesiuką pailsėt. O čia tau - bac, ir yra blink.gif blink.gif Šokas, nes mažiausiam buvo tik 1m 4mėn. O kai sužinojau, kad du - blink.gif cry.gif
Na bet viskas jau praeity. Šiandien mano kleckai sveiki, gyvi visų pamylėti mirksiukas.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jėga: 15 balandžio 2005 - 18:17
QUOTE(ruste @ 2005 04 15, 18:50)
ir man kvaila, kai bobutės gatvėj užkalbina maniškius, paskui pasigėri kokie gražūs ir aišku užjaučia.būta čia ko!čia pavydėt tokio dalyko reikia!
o mes trečio laukiam ir 18d jau einu exoskopijon, labai įdomu keik jų ten, vis neapleidžia mintis, kad vėl du.ot būtų tada!

thumbup.gif Nu kaip fain, šaunuoliai. Linkiu sėkmės. O jei jie ten du, tai dvigubos sėkmės. Lauksim žinių, laikysim kumščius. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas visoms ax.gif as tai tik retkarciais pagalvodavau, kad gali buti dvynukai. Nes is vyro puses buvo taip: Dvynukus pagimde jo pussesere, bet deja jie numire verysad.gif antra karta irgi jai gime dvyniai thumbup.gif Kita pussesere irgi dvynuku susilauke. Nu ir pusbrolis turi dvynukus. A, svarbiausia pamirsau- Mano vyras turi dvyni broli thumbup.gif Genai...

O del tu kurie gailisi motinu, kurios turi dvynukus. Labai klysta! Sunku, aisku, bet tai dviguba laime matyti savo augancias atzaleles. 4u.gif
Atsakyti
Man tai nė minties tokios nebuvo, kad bus dvynukai schmoll.gif Buvo be galo didelė staigmena. Giminėj nėra dvynių, bent iš artimiausių, kuriuos žinom. Na, bet būsim pirmieji thumbup.gif Savo jaunesnę sesę dabar vis erzinu, kad ir pas ją bus dvynukai biggrin.gif Tai ji labai susinervija, nes nenori dviejų, nors nesuprantu, kodėl - aš tai labai laiminga wub.gif
Atsakyti
Kaip smagu kad jus savaisiais dziaugiates. As tai turbut mamka netikele. As nuo pat mazens svajojau tureti viena vieninteli suneli, kuri popinsiu, lepinsiu ir tiesiog dievinsiu. Apie jokius kitus vaikus ne galvot negalvojau. Sakydavau, jei turesiu mergaite, vyra is namu isvarysiu sad.gif O kaip gavosi. Kai pastojau, t.y. testas parode, is karto kalbejomes su vyru kaip cia kas bus. Ir taip nei is sio nei is to leptelejome, kad neduok dieve dvynukai butu. Ir ka jus sau manot po keliu savaiciu, echoskope as svarsciau kaip cia tai pranesti savo vyrui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lile: 03 gegužės 2005 - 10:31