Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip "nuimti" užkeikimą?

taigi azanovas ta daro
Atsakyti
QUOTE(paslaptis666 @ 2007 10 22, 17:38)
Sveiki,
Kalbu labai rimtai- mane užkeikė vienas žmogus. Kaip sakoma mylintis žmogus gali viską, šitas irgi "myli" ir gali. Jis gyvena užsienyje. Ten susirado patikimą žydę, kuri labai rimtai užsiima Kabala, prašė jos ir pastaroji turėdama mano plaukų sruogą užkeikė taip, kad nesisektų man meilėj, kad ateityje neturėčiau vyro, vaikų.
Klausimas labai realistišks, priešingai nei visa, kas dabar vyksta mano gyvenime, gal žinote kas nuimtų man šitą užkeikimą? Tikrai labai rimtai prašau pagalbos.

Atsakyti
[quote=hanuni,2012 05 22, 16:23]

Labas, perskaiciau tavo kalausima ir noriu pasakyti. Jei tikesi ,kad tave uzkeike tai uzkeikimas veiks, geriausia tiketi,kad tu stipresne ir ju prakeiksmai taves negali paveikti. o dar geriau tikek ,kad prakeikimas i tave tik atsimuse ir pas juos gryzo. man viena karta apakti palinkejo, sakau, gerai bet tik po taves. zinok ,net isbalo ta boba. yra visokiu tu samanu, bet zinok jeigu savo jegom tikesi tai niekam taves prakeikt neiseis. Jei visada galvosi,kasdien, kad tave prakeike tai pati sau liga isivarysi, va tada galvosi , kad prakeike tave. O TU DEMESIO NEKREIPK I JUOS , VA TADA JUOS TU NERVUOSI
Atsakyti
Atvirai pasakysiu - netikiu uzkeikimais ir nuziurejimas. Bet gal tai del to, kad nezinau, kaip jus, tuo tikincios, mastot. Tai gal galit man paaiskinti?
Kas gali uzkeikti ar nuziureti kita zmogu? Tik kazkokia bobule ar ir paprastas zmogus? Jei pasakysiu: prakeikiu tave, tai prakeiksmas ar siaip nesamone? O nuziurejimai? Jie ivyksta tycia? Tipo piktai i kazka paziurejau ir jau jis gali but nuziuretas? Ar dar ir piktai pagalvot kazka reikia? Mintyse ka pikto pasakyt? Ar gal netycia? Va ejau saligatviu, paziurejau i kokia moteri ir ta pasirgo nuo mano nuziurejimo? A?
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2012 05 27, 17:25)
Atvirai pasakysiu - netikiu uzkeikimais ir nuziurejimas. Bet gal tai del to, kad nezinau, kaip jus, tuo tikincios, mastot. Tai gal galit man paaiskinti?
Kas gali uzkeikti ar nuziureti kita zmogu? Tik kazkokia bobule ar ir paprastas zmogus? Jei pasakysiu: prakeikiu tave, tai prakeiksmas ar siaip nesamone? O nuziurejimai? Jie ivyksta tycia? Tipo piktai i kazka paziurejau ir jau jis gali but nuziuretas? Ar dar ir piktai pagalvot kazka reikia? Mintyse ka pikto pasakyt? Ar gal netycia? Va ejau saligatviu, paziurejau i kokia moteri ir ta pasirgo nuo mano nuziurejimo? A?


Nezinau kaip masto "speces" siu reikalu, bet as mastau taip: zvilgsnis, zodis, mintis, emocija turi savo energetine struktura. Atitinkamai jeigu tai neigiama, energetika savo ruoztu tokia pati. Kada tave kas iskaudino ar izeide buna juk nesamoningai galvoji "atsiimsi, atsigriebsi" ir pan. Na ka, o visata veikia be klaidu. Tavo ta skleidziama energetika pasieks adresata. Tai cia smulkmenos. O kada zmogus pavydi, kada net fanatiskai taves nekencia, ta skleidziama energetika yra labai stipri, nes zmogus vien apie tai galvoja, nervuojasi, linki baisiausiu dalyku. Dar baisiau kai atlikineja ritualus. Tada susideda ne tik zodziai, veiksmai, mintys, bet ir stipri intencija (ketinimas). Ir jeigu sakysim esi pazeidziamas, nusimines, nepasitiki Dievu ar galvoji, kad kad yra tau linkinciu blogo ir jie turi tokia galia tau pakenkti, tai visa tai prie taves prilimpa.Kaip jau cia minejo, niekas neatsiranda be priezasties... Pastebekit, kad net kai esate nusimine, ziurek dar kasnors apiburbes ar koks incidentas paprasciausioj eilej ivyks... Kada jus einat laimingas, niekas negali pakenkti. Jus generuojat toki dazni, kuris niekaip nesutaps su negatyvu.
Atsakyti
Kas per problėmos)) Tikiu...netikiu...taip arba ne..po pirmą patikrinti reikia žmogaus biolauką, t.y. jo apvalkalą ir nustatyti ar nėra ten visokių pašalinų prisijungimų, butybių ir tt..Švarų apvalkalą lengvai atskirti nuo nešvaraus, kur ir yra tas užkeikimas arba kaip ten jis vadinasi) Ir viskas..tiki ar netiki..diagnostika viską parodys..na o tada ir nuimti galima jei pats žmogus panirės atsisveikinti su juo). Diagnozuoti ir per nuotrauką galima laisvai..ir nieko čia įpatingo))
Atsakyti
QUOTE(Anri @ 2012 05 30, 20:00)
Kas per problėmos))  Tikiu...netikiu...taip arba ne..po pirmą patikrinti reikia žmogaus biolauką, t.y. jo apvalkalą ir nustatyti ar nėra ten visokių pašalinų prisijungimų, butybių ir tt..Švarų apvalkalą lengvai atskirti nuo nešvaraus, kur ir yra tas užkeikimas arba kaip ten jis vadinasi) Ir viskas..tiki ar netiki..diagnostika viską parodys..na o tada ir nuimti galima jei pats žmogus panirės atsisveikinti su juo). Diagnozuoti ir per nuotrauką galima laisvai..ir nieko čia įpatingo))


Žmogus pats savo prakeikimą susitvarkyti gali, bet kitiems geriau nagų nekišti, jei nenori pamokų gauti...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 05 31, 11:19)
Žmogus pats savo prakeikimą susitvarkyti gali, bet kitiems geriau nagų nekišti, jei nenori pamokų gauti...

siaip, is smalsumo paklausiu. O jus asmeniskai manot, kad kada nors kas nors jus prakeike, uzkeike, kazkokiu burtu pries jus emesi? Jei taip, kaip pati susitvarket?
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2012 05 31, 18:14)
siaip, is smalsumo paklausiu. O jus asmeniskai manot, kad kada nors kas nors jus prakeike, uzkeike, kazkokiu burtu pries jus emesi? Jei taip, kaip pati susitvarket?

Aš ne Vaižgantė, bet atsakysiu. blush2.gif

Tokiu atveju reikėtų skaityti 91 Psalmę (lietuvių k.) arba 90 Psalmę (rusų k.).
Atsakyti
užkeikimą įtariu ir pačiai teks imt,jau nežinau kuo tikėt,tai vat ,tik laukiu delčios,iš vienos bobulkos sužinojau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2012 05 31, 19:06)

turit mintyje, kad jei "itariu", kad kazkas mane nuziurejo ar prakeike, tai reikia skaityti psalme? Ir viskas?
Atsakyti
tipo sako,jei žmogui nesiseka su darbu,ar su žmonėm,nu atrodo-lyg ir viskas gerai,jau ir taip leities ir kitaip gyveni,bet nesiseka ir viskas,tai sako,reikia nusipirkti 0.5 kg jūros druskos-pušų,ar kedro,arb šalavijo,tada vidurnaktį,per delčią,supilti druską į šiltą vonią,pamaišyti prieš laikrodžio rodyklę,ir pasakyti žodžius-mano protėvių,dievo vardu,kviečiu žemės ir vandens jėgas,ateikite ir apvalykite mane nuo svetimo,blogio,atkurkite mano pusiausvyrą ir sveikatą,mūsų bendra valia tebūnie taip-ir įlipus į vonią 10-15min pagulėkit,būtinai reikia ir su visa galvą kelis kart panirt,po to nuplauti visą druską su dušu,na manau jei tikim į dievą,ir keistus atvejus,nuojautas-šitas ritualas nepakenks,vaikus dažnai nužiūri,tai manau panos,nenumirsim mirksiukas.gif bent jau odai druska tikrai padės,ir nervus nuramins
Atsakyti