Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip "nuimti" užkeikimą?

QUOTE(Gytarė @ 2014 04 27, 18:57)
Jei manote, kad prieš jus buvo panaudota magija, melskitės šv. Kiprianui.
Malda


O jeigu skaitai ir nelabai supranti apie ka, turbut neveikia ar ne? Nelabai moku rusiskai smile.gif Gal lietuviskas variantas yra? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Heichera @ 2014 04 16, 13:31)
Nieko as sau neisikalbejau. Ir juo labiau nekaltinu kitu. Tokie dalykai yra juntami, jeigu yra pazeista energetika, tam yra priezastis,si tema tam ir skirta.



QUOTE(Terroriste @ 2014 04 16, 13:40)
zinokit, niekaip netikiu, kad pakanka vien kazkieno pavydo, kad del to numirtu zmogus  schmoll.gif





QUOTE(ievoole @ 2014 04 27, 11:37)
O vudu lėlių gaminimas ir panašūs dalykai.. aš žinau koks tas žmogus blogas.. jis man nuolat kartodavo, kad tai kas tobula ilgai nesitesia.. bandė tai griauti tiesiog kardamasi mano vyrui ant kaklo, o kai jis ją atstumė ji pasiuto.. stengėsi man visaip kenkti..



Visi šie atvejai - asmeninės psichologijos problemų atspindžiai. Tiesiog mus valdo mūsų mintys ir, jei jų priežastys aiškios, nėra dėl ko ieškoti užkalbėjimų.
Bet jų išties pasitaiko. Tik ne dėl silpnumo, gailesčio ar pavydo. Greičiau atvirkščiai.
Atsakyti
QUOTE(flexi @ 2014 04 28, 21:32)
O jeigu skaitai ir nelabai supranti apie ka, turbut neveikia ar ne? Nelabai moku rusiskai smile.gif Gal lietuviskas variantas yra? smile.gif


Lietuviskai ieskokit maldu ir psalmiu internete sv. Jurgiui ir archangelui Mykolui. Taip greitai dabat tinkamo nerandu, bet galima ir savais zodziais i juos kreiptis. Nebutina, kad butu malda sudeliota. Aisku, malda stipresnis ritminis kodas, bet geriau nei nemokant bandyti kalbet kita kalba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(flexi @ 2014 04 28, 23:32)
O jeigu skaitai ir nelabai supranti apie ka, turbut neveikia ar ne? Nelabai moku rusiskai smile.gif Gal lietuviskas variantas yra? smile.gif

Nieko tokio, jei nelabai suprantat. Užteks, kad mokat perskaityti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2014 04 29, 18:02)
Nieko tokio, jei nelabai suprantat. Užteks, kad mokat perskaityti. smile.gif

Nu tikrai lotuliukas.gif kam cia suprast, kaitykit kaip abra kadarbra ir tiek. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Taro_kortos @ 2014 04 30, 01:47)
Nu tikrai  lotuliukas.gif  kam cia suprast, kaitykit kaip abra kadarbra ir tiek.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



nu bet pvz mantros. taigi kiek suprantanciu, kas konkreciai ten sakoma tuose keliuose ar viename zodyje? cia Lietuvoj mazoka. Ale jos veikia, paleidi ir eina i pasamone tie kodai, jie tiek pat veiksmingi.

Netgi jei eina telikas namie, kurio niekas neziuri ir nesiklauso specialiai, eina jis fone su visom reklamom ir viskas tas nukeliauja i pasamone. as gi zinau marketinginius triukus. kaip pasakyt, kaip koduot, kad tas ilystu zmogui i galva pries jo paties valia. Nes jeigu i reklama paziuret kritiniu zvilgsniu tai klaikios idiotiskos nesamones (pvz siuolaikinis zmogus turi imt paskola, kuria jam atnes "net is namu neisejus", arba "ner geriau uz calgon", energetiniu gerimu reklamos rodo tiesiogiai narkotini ju poveiki, net i vata nevyniojant. Niekas i tai rimtai neziuri, nes nu tai akivaizdus sh brukimas ir akivaizdzi nesamone, bet jei tai eina fone ir neklausoma specialiai, nuseda kazkur giliau ir zmogus pats nesuvokdamas eina ir ima paskolas, kaip siuolaikinis zmogus skias, ir is visu siulomu analogisku produktu renkasi ta, kuris reklamuojamas agresyviau, vaikai perka energetinius. Tai cia negatyvus ir savanaudiski tikslai. (Sita ne as sugalvojau, cia man pasakojo toks psichoterapeutas pazistamas plius kiek sakau, pati zinau is marketinginiu triuku, kas yra gryna manipuliacija per psichologinius dalykus).
Mantras gali leist fone ir jos tikrai veikia, na, teigiamai.
O del maldu, tai nezinau, man tai irgi atrodo koduotas toks dalykas.
Rusu kalba reik mokytis, tai tokia kalba, kur musu platumose yra reikalinga ir ne tik del maldu.
Nepaisant putinu ir karu ir stalino ir viso kito. Lietuviu kalbos gi neuzmirstam vien del to, kad valdzioj tupi savanaudziai.
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2014 04 30, 09:56)
nu bet pvz mantros. taigi kiek suprantanciu, kas konkreciai ten sakoma tuose keliuose ar viename zodyje? cia Lietuvoj mazoka. Ale jos veikia, paleidi ir eina i pasamone tie kodai, jie tiek pat veiksmingi.

Netgi jei eina telikas namie, kurio niekas neziuri ir nesiklauso specialiai, eina jis fone su visom reklamom ir viskas tas nukeliauja i pasamone. as gi zinau marketinginius triukus. kaip pasakyt, kaip koduot, kad tas ilystu zmogui i galva pries jo paties valia. Nes jeigu i reklama paziuret kritiniu zvilgsniu tai klaikios idiotiskos nesamones (pvz siuolaikinis zmogus turi imt paskola, kuria jam atnes "net is namu neisejus", arba "ner geriau uz calgon", energetiniu gerimu reklamos rodo tiesiogiai narkotini ju poveiki, net i vata nevyniojant. Niekas i tai rimtai neziuri, nes nu tai akivaizdus sh brukimas ir akivaizdzi nesamone, bet jei tai eina fone ir neklausoma specialiai, nuseda kazkur giliau ir zmogus pats nesuvokdamas eina ir ima paskolas, kaip siuolaikinis zmogus skias, ir is visu siulomu analogisku produktu renkasi ta, kuris reklamuojamas agresyviau, vaikai perka energetinius. Tai cia negatyvus ir savanaudiski tikslai. (Sita ne as sugalvojau, cia man pasakojo toks psichoterapeutas pazistamas plius kiek sakau, pati zinau is marketinginiu triuku, kas yra gryna manipuliacija per psichologinius dalykus).
Mantras gali leist fone ir jos tikrai veikia, na, teigiamai.
O del maldu, tai nezinau, man tai irgi atrodo koduotas toks dalykas.
Rusu kalba reik mokytis, tai tokia kalba, kur musu platumose yra reikalinga ir ne tik del maldu.
Nepaisant putinu ir karu ir stalino ir viso kito. Lietuviu kalbos gi neuzmirstam vien del to, kad valdzioj tupi savanaudziai.


Taip, energetinis kodas ir programa uzsides ir suveiks, tik kokio stiprumo? sakyciau jei yra variantas tai skaityti teksta ta, kuri suprantame ir galime samoningai istarti ir suprasti reiksme. Programa veiks zymiai stipriau. Siuo atveju turime puikius lietuviskus atitikmenis valymams, yra archangelas Mykolas ir sv. Jurgis, jei imsim baznytine magija, jos formas. O del paties kodo veikimo, taip, kazkiek suveiks, jei klaidu neprivelsi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Taro_kortos @ 2014 04 30, 15:03)
Taip, energetinis kodas ir programa uzsides ir suveiks, tik kokio stiprumo? sakyciau jei yra variantas tai skaityti teksta ta, kuri suprantame ir galime samoningai istarti ir suprasti reiksme. Programa veiks zymiai stipriau. Siuo atveju turime puikius lietuviskus atitikmenis valymams, yra archangelas Mykolas ir sv. Jurgis, jei imsim baznytine magija, jos formas. O del paties kodo veikimo, taip, kazkiek suveiks, jei klaidu neprivelsi smile.gif



Jei nemoki kalbos, tai klaidu privelt ner kas.
Na o pvz jeigu ima ana malda moteriske, nusinesa pas verteja, jai isvercia, kaip tada? (cia tik maldas turiu minty dabar)
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2014 04 30, 17:18)
Jei nemoki kalbos, tai klaidu privelt ner kas.
Na o pvz jeigu ima ana malda moteriske, nusinesa pas verteja, jai isvercia, kaip tada? (cia tik maldas turiu minty dabar)


Nu... Tada gaus ritmiska makalyne. Staciatikiu viskas labai ritmiskai sudeliota buna, kaip mantras kalbet, ritme ir vibracijose reikalas, todel isvertus gausis misraine arba daryt literaturini vertima, kuriame islaikytu ritma ir teksto dinamika ta pacia. Tokiu atveju jau geriau neversta skaityt pasikonsultavus su verteju ar mokanciu kalba, kad tu klaideliu isvengti. Dar galvojau... Kai raset apie mantras ir ju klausyma, tai kai klausai tave ir veikia butent vibracijos, kitu tariami garsai ir t.t. Jei pats darai, tai mantrose ne tokio ilgio tekstai kaip maldose ar uzkeikimuose, kur kirciai svarbu, ritmai, ju skaitymas, islaikymas ir t.t. Tuo labiau jei ritualas sudetingesnis, malda sudetingesne, tai biesai visi pries kuriuos nukreiptas ritualas taip ir pradeda maisyt. Tai zvakes gesta, tai degtukai nedega, tai liezuvi painiot pradeda. Neleidzia ritualo atlikt ir vsio. Atsimenu karta sedziu ir pradedu ritualo metu kalbet Teve musu ir toliau ne is vietos, neprisimenu ir taskas. Siaip ne taip "pramusau", viska pabaigiu ir eina malda kaip is pypkes. Nu zodziu, paprastus uzkalbejimus ne savo kalba mokomes mintinai su kazkieno pagalba ir teksta geriau suprast, nei burbet, kas papuole.... Bent as jau taip mintiju.
Atsakyti
Sveiki,
mane irgi sio forumo tema liecia sad.gif nelengvas atvejis, susiduriant su tokiais dalykais. Cia jusu beskaitant puoliau ieskoti internete maldu ir visokiu kitokiu dalyku visa tai nuimti. Atrodo nemazai radau, gal tiks, gal netiks, nezinau.. reikes uzsiimti, bet labiausiai sudomino vieno bent save pasivadinusio kunigu vardu Jonas, siandien rastame vienam forume patarimas. Gal kas bandete, jei ne pabandykit, gal pades. Pasidalinkite!
Jis raso:
Yra vienintelis būdas kad prakeikimas dingtu, lygiai 15h nueiti į bažnyčią, atsiklaupti ir sakyt: DIEVO AVINĖLI, * kuris naikini pasaulio nuodėmes, * pasigailėk mūsų! Dievo Avinėli, * kuris naikini pasaulio nuodėmes, * pasigailėk mūsų! Dievo Avinėli, * kuris naikini pasaulio nuodėmes, * suteik mums ramybę! DIEVO AVINĖLI, nuodėmę išdildęs, * lenki tiesai mūsų širdis, * pasigailėk mūsų! Dievo Avinėli, nuodėmę išdildęs, * lenki gėriui mūsų širdis, * pasigailėk mūsų! Dievo Avinėli, nuodėmę išdildęs, * lenk malonei mūsų širdis, * suteik mums ramybę.
Po to, kad prišauktum Dievą, sukalbeti -Tėve mūsų!
Po Teve musu - paskutiniai žodžiai prasyti Dievo pvz: Prasau Dieve, padėk man nuo blogio gelbėk mane nuo pikto. Amen.

" Padės tau tikrai ir visi prakeikimai atsisuks tam kuris prakeikė.Aš žinau, kunigas jau būnu 14m. išmanau atkerėti juodaja magija. "



Atsakyti
QUOTE(rmetta @ 2014 05 01, 14:32)
Sveiki,
mane irgi sio forumo tema liecia sad.gif nelengvas atvejis, susiduriant su tokiais dalykais. Cia jusu beskaitant puoliau ieskoti internete maldu ir visokiu kitokiu dalyku visa tai nuimti. Atrodo nemazai radau, gal tiks, gal netiks, nezinau.. reikes uzsiimti, bet labiausiai sudomino vieno bent save pasivadinusio kunigu vardu Jonas, siandien rastame vienam forume patarimas. Gal kas bandete, jei ne pabandykit, gal pades. Pasidalinkite!
Jis raso:
Yra vienintelis būdas kad prakeikimas dingtu,  lygiai 15h  nueiti į bažnyčią, atsiklaupti ir sakyt: DIEVO AVINĖLI, * kuris naikini pasaulio nuodėmes, * pasigailėk mūsų! Dievo Avinėli, * kuris naikini pasaulio nuodėmes, * pasigailėk mūsų! Dievo Avinėli, * kuris naikini pasaulio nuodėmes, * suteik mums ramybę! DIEVO AVINĖLI, nuodėmę išdildęs, * lenki tiesai mūsų širdis, * pasigailėk mūsų! Dievo Avinėli, nuodėmę išdildęs, * lenki gėriui mūsų širdis, * pasigailėk mūsų! Dievo Avinėli, nuodėmę išdildęs, * lenk malonei mūsų širdis, * suteik mums ramybę.
Po to,  kad prišauktum Dievą, sukalbeti -Tėve mūsų!
Po Teve musu - paskutiniai žodžiai prasyti  Dievo pvz: Prasau Dieve, padėk man nuo blogio gelbėk mane nuo pikto.  Amen.

" Padės tau tikrai ir visi prakeikimai  atsisuks tam kuris prakeikė.Aš žinau, kunigas jau būnu 14m. išmanau atkerėti juodaja magija. "



Na, cia isivelia kiek tai nesusipratimu:
1. Jei jis kunigas, tai jis negali ismanyti kaip atkereti juodaja magija, nes jam tiesiog reikia melstis ir atlikti savo pareigas. Magija apskritai jam ne prie ko jo darbe. Tai grynai teorija. Baznycia jokiu keru netoleruoja ir neskatina. Baznycia pripazysta tik egzorcizma, taciau, kad taptum egzorcistu reikia, kad paskirtu kardinolas, ar vyskupas ir t.t.
2. Kad malda veikianti, tai gali buti, nes bet kokia malda tariama is sirdies veikia.
3. Galvoti ir linketi, kad viskas atsisuktu pries kita, taip pat labai nekatalikiska, labai keistos tokios kunigo mintys. Noreti isgelbeti, atmelsti save kaip ir norma, bet sakyt, kad atsisuks pries kita... Hmmm... Labai nekunigiska, labai jau raganiskas kunigas wink.gif sakyciau, butu katalikiska melstis uz Jums pakenkusi zmogu ir tuo budu apvalyti ir save ir ji. Vat cia tai katalikiskas poziuris butu.
4. Sis budas tikrai ne vienintelis smile.gif cia tai jau 100 proc. wink.gif wink.gif wink.gif
Atsakyti
QUOTE(rmetta @ 2014 05 01, 14:32)
" Padės tau tikrai ir visi prakeikimai  atsisuks tam kuris prakeikė.Aš žinau, kunigas jau būnu 14m. išmanau atkerėti juodaja magija. "


Jeigu esate katalike, tai zinoma pades. Tik apie kersta geriau nemastyti, negeras tai dalykas. Be to, jei eina per gimine kazkoks prakeikimas, tai tas, kas tai padare, jau seniai kitam pasauly, o ten pas mirusius lyst ner ko, nebent truksta gyvenime problemu del ivairoves.

Taro kortos, literaturinis vertimas tai gali gerokai paslinkt viska i sali, dar toliau nuo originalo, tai ritmas pakinta tada vistiek ir vibracijos nieko neduoda, arba duoda nezinia ka.
Gal jau geriau tada tiesiog savo mintis pasekti, kad maziau negatyvo ir tiek. Cia prisivelti galima dar daugiau bedu, darant tai, ko nesupranti.
Papildyta:
QUOTE(Taro_kortos @ 2014 05 01, 15:18)



Kas cia yr, antra diena duetu varom biggrin.gif
Atsakyti