Įkraunama...
Įkraunama...

Suvažinėjau gyvūną...

QUOTE(Evelinute:) @ 2007 10 23, 22:41)
gal per ziauriai pasakyt, bet nemanau, kad vertetu, ypac jei esi silpnesniu nervu... 

nesu is tu kurios silpnu nervu smile.gif
Atsakyti
siaip galetu vairuotojai bent is zmogiskumo patraukti tuos suvazinetus gyvunelius...baisu ziureti kaip guli lavonelis ant kelio ir vaziuoja per ji visi kol visiskai istizta verysad.gif
Atsakyti
Neteko, aciu Dievui, gyvunelio pervaziuoti. Net nezinau kaip pasielgciau jei jis i gatve isoktu... Esu labai labai didele gyvuneliu myletoja. Bet jei taip atsitiktu, tikrai sustociau paziureti ar gyvas, o jei ne, tai bent jau patraukciau lavoneli i salikele... verysad.gif
Kazkada, vaziuodama is Palangos, pamaciau kaip priesais vaziuojanti masina partrenke usurini suni, jo akys dar sviete tamsoj, todel ir sustojau. Deja, kol islipau jis jau buvo numires, tiesiog patraukiau i salikele ir tiek. Labai gaila buvo, o vairuotojui linkejau ne pacio geriausio kelio... ax.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baisa: 24 spalio 2007 - 20:56
Pagalvokim,o kas galetu nutikti,jei ta prieky vaziavusi masina butu pasistengus isvengti susidurimo?Pries mazdaug pusantru metu Moletu plente buvo analogiska situacija,ant kelio pasipainiojo suniukas,zmogus stengesi issisukti,rezultatas-dvi visiskai sukaltos masinos i metalo lauza,zmones liko gyvi tik per stebukla.Ar to reikia?Ne visada yra galimybe saugiai sustabdyti,nors ir kaip gaila bebutu... verysad.gif
Atsakyti
Del kunelio patraukimo nuo vaziuojamosios dalies anksciau taip pat galvojau... Prisidirbai, tai buk malonus, sutvarkyk... Dabar viskas atrodo kitaip. Kartais tiesiog nesugebi to padaryti... Niekad net nesusimasciau, kad partrenkes gyvuna vairuotojas gali dar ilgai depresuoti... Dabar dar bijau vairuot, vaziuoju visa isitempus...
Nesitikejau tokio gyvenimo isbandymo, bet tikiuosi, greit atsigausiu... Nors nemalonus atsiminimas liks visam gyvenimui... verysad.gif
Visiems dekui uz palaikyma, jo tikrai labai reikia...
Atsakyti
Reik džiaugtis, kad katę, o ne pvz, briedį pervažiavai blink.gif
Atsakyti
Nu moterims gal tikrai nereiktų ten žiūrėt kas ir kaip, čia nuo žmogaus priklauso. Aš labai ramiai reaguoju į tokius dalykus, tai man gal kitaip.
Ir dar pastebėjimas. Jei jau partrenkėt ūsūrinį ar lapę - palikit. Gal ir žiauriai skamba, bet jiems padėti vargu ar pavyks, o pasiutlige užsikrėsti nesunkiai galima.
Čia jau tokie gyvūnai, kurių geriau vengti ir patartina neliesti.
O šeip - stiprybės, nes tokios situacijos ne iš maloniųjų.
Atsakyti
QUOTE(Kykas @ 2007 10 25, 09:18)
Nu moterims gal tikrai nereiktų ten žiūrėt kas ir kaip, čia nuo žmogaus priklauso. Aš labai ramiai reaguoju į tokius dalykus, tai man gal kitaip.
Ir dar pastebėjimas. Jei jau partrenkėt ūsūrinį ar lapę - palikit. Gal ir žiauriai skamba, bet jiems padėti vargu ar pavyks, o pasiutlige užsikrėsti nesunkiai galima.
Čia jau tokie gyvūnai, kurių geriau vengti ir patartina neliesti.
O šeip - stiprybės, nes tokios situacijos ne iš maloniųjų.

drinks_cheers.gif va su situo sutinku, is to gerumo paskui tik bedos prisidaryti galima doh.gif
Atsakyti

O mieste partrenkus gyvuna, gerai butu jo seimininka susirasti ir tas tegul nuostalius atlygina, nes per tokius susidurimus auto labai daznai nukencia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 28 spalio 2007 - 02:23

Kas liečia partrenktus gyvūnus, tai juos tikrai reiktų patraukt nuo kelio, nes dėl to po to pilnos pakelės tų lavonų. Bent aš tikrai patraukčiau, bet tikiuosi, kad man taip neatsitiks (tfu tfu tfu). Kad ir daug pas mus tų kačių ale vistiek gyvūniukas ir gaila unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 28 spalio 2007 - 02:26
QUOTE(Lenaa @ 2007 10 26, 19:25)
O kas liečia partrenktus gyvūnus, tai juos tikrai reiktų patraukt nuo kelio,

o nepagalvojai, kad tai nevisada imanoma.. pvz magistraleje, tenais is viso pesciuju eismas yra draudziamas
Arba pvz vidury gelezinio vilko rytais
Atsakyti
O man teko viena karta jau negyva pervaziuoti unsure.gif brrr....Tai taip negera pasidare... schmoll.gif Bet nebuvo kur detis,negi vaziuosi del to i griovi? Beje,kasdien Ateities gatve i darba vazineju,ir daznokai matau partrenktu katinu,niekas ju nepatraukia ir jie pamazu pavirsta i dulkes ir susigeria i asfalta,pastoviai minami ratais... blink.gif Vaizdeliai... blink.gif
Atsakyti