Įkraunama...
Įkraunama...

Langai

gal galite papasakoti kokios firmos lanus dejote ir ar esate patenkinti ? niekaip nepasisprendziam, mediniu nedesime neturime tiek daug pinigu ir taip i nama jau daug sukišome doh.gif plastikinių norime, o kainos daugmaž vienodos, betkuriuos dėt g.gif
Atsakyti
na kainos tikrai nevienodos schmoll.gif
as uzsisakiau HRono 5 kameru su praplatinta varcia. o brangiausiai buvo paskaiciave TIKS langai, poto kainos ritasi zemyn hensmenn, hronas, megrame, goldesa, o kur visai pigiai langita ir panasios tai kazkaip itartinai pasirode. beto ju visu profiliai skiriasi, seip patarciau ne tik siuntineti uzklausimus i firmas internetu bet ir i labiausiai norimas firmas nueit , pasiziuret koks profilis, ka pasiulyt turi idomesnio, taip man ipirso praplatinta varcia biggrin.gif seip ji man grazesne ir dedasi 3 stiklai, jei pageidauji 2. zodziu pasivaiksciosi, pasiziuresi, daug suzinosi ir mum papasakosi mirksiukas.gif
sekmes renkantis.
Atsakyti
O ka jus darot su kampiniais langais? Kaip sprendziat tai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2007 10 23, 15:10)
O ka jus darot su kampiniais langais? Kaip sprendziat tai? blush2.gif

gal nesuprantu klausymo g.gif kaip ka darom g.gif normaliai padaro koki nori, tik mokek, bent jau pas mano mama padare be problemu (hronas)
Atsakyti
Vat butent ir norejau paklausti kas daro kampinius langus. Nenoriu, kad kampinis langas virstu dviem langais. Dejom spec. metalus, mokejom pinigus, o langininkai atvaziuoja ir siulo is vieno kampinio lango padaryti du. blink.gif Tai pamurykit, tai dar kazka. Bet juk tada kampiniai langai praranda savo grozi.
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2007 10 24, 10:28)
Vat butent ir norejau paklausti kas daro kampinius langus. Nenoriu, kad kampinis langas virstu dviem langais. Dejom spec. metalus, mokejom pinigus, o langininkai atvaziuoja ir siulo is vieno kampinio lango padaryti du. blink.gif Tai pamurykit, tai dar kazka. Bet juk tada kampiniai langai praranda savo grozi.

nu pas mane irgi problemos su kampiniais langais... nežinau ar tokie kaip pas jus- bet pas mus kampuose matalinės kolonos, kurios perstoros ir jų neapieina profilis... verysad.gif jau užsakiau tuos nelabus langus... šiltinsim kolonas iš išorės... turėsim per vidurį langų storą kuolą, ale kitaip nebeišeina...
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2007 10 24, 13:29)
nu pas mane irgi problemos su kampiniais langais... nežinau ar tokie kaip pas jus- bet pas mus kampuose matalinės kolonos, kurios perstoros ir jų neapieina profilis... verysad.gif  jau užsakiau tuos nelabus langus... šiltinsim kolonas iš išorės... turėsim per vidurį langų storą kuolą, ale kitaip nebeišeina...

mes ta metaline kolona tiesiog nupjausim, tai pasidare mano mama ir liuks, namas susistovejo o kampinis langas net nepajudejo. ir apdaila liuks gaunasi nereikia nieko mastyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimonda-Gema @ 2007 10 24, 13:02)
mes ta metaline kolona tiesiog nupjausim, tai pasidare mano mama ir liuks, namas susistovejo o kampinis langas net nepajudejo. ir apdaila liuks gaunasi nereikia nieko mastyt blush2.gif

nu niaaa... pas mus neišeina nupjauti... tos kolonos perdangas laiko...
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2007 10 24, 14:52)
nu niaaa... pas mus neišeina nupjauti... tos kolonos perdangas laiko...

vat dabar nzn schmoll.gif mama nupjove ir liuks laikosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2007 10 24, 10:28)
Vat butent ir norejau paklausti kas daro kampinius langus. Nenoriu, kad kampinis langas virstu dviem langais. Dejom spec. metalus, mokejom pinigus, o langininkai atvaziuoja ir siulo is vieno kampinio lango padaryti du. blink.gif Tai pamurykit, tai dar kazka. Bet juk tada kampiniai langai praranda savo grozi.


Kokia nesamone, mums labai grazius padare, ir dar kampas netaisyklingas, 110 laipsniu biggrin.gif , nes namo toks projektas.
Atsakyti
Na pas mus irgi metalines kolonas perdanga laiko. Nupjaut tikrai neiseis. Be to tas kolonas darem ne nuo lango, o nuo pamato i virsu. Tai taip noriu graziu langu. Kas daro graziai? Kokios firmos? verysad.gif
Atsakyti
Laba diena visiems smile.gif

Issiuntinejau po langu gamintoju firmas paklausimus del mediniu langu. Pakolkas atsake dvi firmos. Labai nustebino kainos skirtumas. Vienoj firmoj visa suma 17000 LT,kita firma pateike 42 000 Lt kaina blink.gif . Abi firmos pasiule dygiuota pushi IV68 profili, tas pats stiklo paketas, iskaiciuota darbai ir visi kiti pribambasai kuriu prasiau paskaiciuoti.
Ar gali taip skrtis kaina. Pas mus langai yra nedideli - kazkur 1 x 1.50 m, tai pas viena firma tokio lango kaina 2401,39 LT, o kitoj tokio pacio: 1162 LT.

Tai ar gali buti ta pusis kitokia?
Gal tai kvailas klausimas, bet as nieko neissimanau dar sitokiuose dalykuose ax.gif
Gal pas viena firma tas medis geriau isdirbtas ilgiau dziovintas .....

Busiu dekinga jei kas pakomentuos, man neismanelei, apie siuos reikalus blush2.gif
Atsakyti