Įkraunama...
Įkraunama...

Žieminiai batai vaikams, kokius perkate?

QUOTE(Paslaptingoji @ 2010 09 06, 23:22)
o kur perkat?
tas pats klausimas biggrin.gif
beje pas jus kiek mačiau yra žieminukų su austa vilna nebrangių?bet tas pirkimas internetu mane baugina doh.gif



reik viena kart pabandyti nusipirkti internetu mirksiukas.gif ,o vieliau negalesit ir sustoti
nes labai daug mamyciu sugrista vel ir vel biggrin.gif
Papildyta:
to labiau kad prekytes vertos demesio, ipac AVALYNE thumbup.gif , kokybe nenusileidzia bartekams kaip DAWID, ANTOLOPA, D.D.Step ir kiti, o kaina prieinama visiems thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 07 rugsėjo 2010 - 11:29
Pirkau ir perku lietuviskus naturalios odos batukus su naturalia vilna viduje. Puikiai nesiojasi, patogus ir nesunkus. thumbup.gif Tik jau dideliu dydziu negamina, tai tenka vyresneliui zvalgytis ir pirkti kitu gamintoju batu, bet irgi su naturalia vilna viduje. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekantisaule @ 2010 09 08, 11:17)
Pirkau ir perku lietuviskus naturalios odos batukus su naturalia vilna viduje. Puikiai nesiojasi, patogus ir nesunkus.  thumbup.gif  Tik jau dideliu dydziu negamina, tai tenka vyresneliui zvalgytis ir pirkti kitu gamintoju batu, bet irgi su naturalia vilna viduje.  smile.gif

drinks_cheers.gif ir aš taip pat, tik su dydžiaiz bėda, tai va dičkei merginai nupirkom pernai labai gerus batus batų kalne, atsparūs drėgmei, nelimpa purvai, tik viduj ne natūrali vilna, o kažkokia sintetinė, bet aš apie ją pasiskaičiau, kad tokia būna poliarininkų batuose, ir tikrai nesušalom.
Atsakyti
QUOTE(SIVERIJA @ 2010 09 08, 13:55)
drinks_cheers.gif ir aš taip pat, tik su dydžiaiz bėda,  tai va dičkei merginai nupirkom pernai labai gerus batus batų kalne, atsparūs drėgmei, nelimpa purvai, tik viduj ne natūrali vilna, o kažkokia sintetinė, bet aš apie ją pasiskaičiau, kad tokia būna poliarininkų batuose, ir tikrai nesušalom.

poliarine medziaga irgi gerai laiko siluma drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekantisaule @ 2010 09 08, 11:17)
Pirkau ir perku lietuviskus naturalios odos batukus su naturalia vilna viduje. Puikiai nesiojasi, patogus ir nesunkus.  thumbup.gif  Tik jau dideliu dydziu negamina, tai tenka vyresneliui zvalgytis ir pirkti kitu gamintoju batu, bet irgi su naturalia vilna viduje.  smile.gif



o kur tokius batus parduoda?
kokios firmos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2010 09 05, 22:51)
Ieškokit EMUkų  mirksiukas.gif PAgavus gerą akciją, galima ir iki 100 nupirkt. Pernai už EMUkus mokėjau 70 mūsų pinigais (iš UK siunčiaus), šiemet mažiui kainuos šiek tiek daugaiu 120, bet kad neturim jokių atsarginių, tai bijau pražiopsot ir tokią nuolaidą.
GAliu palygint EMU ir Bartekus. Vizualiai ant kojos BArtekai gražiau atrodo, nei EMUkai, bet dėl šiltumo, nėr ko net lygint. Per didžiausius šalčius didysis pernai ėjo ir nieakd kojytės šaltos nebuvo, na o su mažium tai visko buvo, atrodo, akd ir neilgai lauke prabūni, o parsineši vaiką su ledinėm kojytėm.
UGGsų neįperkų, bet EMU visai gera alternatyva. Nelyginu tų ala "UGGSų" su dirbtiniu kailiuku ir popieriniu padu, tie nešildo. Bet originalai  thumbup.gif


Sveiki,
ir as noriu vaikams Emu batuku nusipirkt, idomu kaip ju dydziai, ir jei nepaslaptis aisku, is kuriuo psl.uzsakinejote? 4u.gif
Atsakyti
gal galite padet, ieskom sniego batuku, lt dydis batuku 24, apie 14 cm, gal galit patarti kuri dydi imti kamik arba columbijos sniego batuku, ar gal kas turit pasulyti. jei kas galit ir turit pamatuokit veiloko vidpaduka 8 ir 9 dydzio, aciu labai
Atsakyti
QUOTE(Sūpynės @ 2010 09 08, 16:45)
o kur tokius batus parduoda?
kokios firmos? g.gif

Ir mane domina lietuviški batukai... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jevgenija @ 2010 09 10, 08:58)
Sveiki,
ir as noriu vaikams Emu batuku nusipirkt, idomu kaip ju dydziai, ir jei nepaslaptis aisku, is kuriuo psl.uzsakinejote? 4u.gif



QUOTE(redy @ 2010 09 10, 19:06)
gal galite padet, ieskom sniego batuku, lt dydis batuku 24, apie 14 cm, gal galit patarti kuri dydi imti kamik arba columbijos sniego batuku, ar gal kas turit pasulyti. jei kas galit ir turit pamatuokit veiloko vidpaduka 8 ir 9 dydzio, aciu labai


Ryt pamatuosiu visus kokius turiu šitų firmų 4u.gif
EMUkus prieš kelais deians mažajam is 6pm.com užsakinėjau
Atsakyti
QUOTE(SIVERIJA @ 2010 09 08, 13:55)
drinks_cheers.gif ir aš taip pat, tik su dydžiaiz bėda,  tai va dičkei merginai nupirkom pernai labai gerus batus batų kalne, atsparūs drėgmei, nelimpa purvai, tik viduj ne natūrali vilna, o kažkokia sintetinė, bet aš apie ją pasiskaičiau, kad tokia būna poliarininkų batuose, ir tikrai nesušalom.

As dukrytei vienus tokius irgi nupirkau, nes kai salta ziema buvo, reikejo siltu batu po kiemo pusnis lakstyt. biggrin.gif Tai ir neprakaitavo, ir nesusale kojyciu. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Sūpynės @ 2010 09 08, 15:45)
o kur tokius batus parduoda?
kokios firmos? g.gif

Nezinau, ar kituose miestuose lietuvisku batuku buna, bet Saules mieste ju yra. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2010 09 06, 15:45)
mes jais praitais metai prekiavom, sake mamos kojos siltuteles buvo,ir neslapo jie  wub.gif



O gal galit kokius kontaktus nurodyt 4u.gif . Ir mes tokiu norim ax.gif . Bandziau skambinti imonei, kuri atstovauja Demar avalyne, bet tokio tel. nera verysad.gif
Atsakyti
mes tai ecco perkam arba naturino, nors visgi ecco labiau prie širdies smile.gif
Atsakyti