Įkraunama...
Įkraunama...

Karoliniškės: Medynėlis

Sveiki! Nutariau atidaryti naują temelę,kadangi senosios nepavyksta atidaryti...
Man aktualu nuomonė apie auklėtojas Zitą (kukučių grupė) ir Daivą (drugelių grupė).Mano vaikas jau nuo rugsėjo eis į šį darželį.Užrašėm pas auklėtoją Zitą.Kiek kalbėjau su darželio administracija,tai pašnibždėjo,kad jeigu norit,kad vaikas NEbūtų "palaidoj baloj",tai veskit pas Zitą...
Lauksiu prisijungusių čia :4u:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukapuka: 08 kovo 2010 - 00:25
QUOTE(pukapuka @ 2010 03 08, 01:21)
Sveiki! Nutariau atidaryti naują temelę,kadangi senosios nepavyksta atidaryti...
Man aktualu nuomonė apie auklėtojas Zitą (kukučių grupė) ir Daivą (drugelių grupė).Mano vaikas jau nuo rugsėjo eis į šį darželį.Užrašėm pas auklėtoją Zitą.Kiek kalbėjau su darželio administracija,tai pašnibždėjo,kad jeigu norit,kad vaikas NEbūtų "palaidoj baloj",tai veskit pas Zitą...
Lauksiu prisijungusių čia  4u.gif


Laba, mano vaikas eina i drugeliu grupe, pas aukletoja Daiva.
Pakankamai daug dirba, uzsiima su jais, raso raideles.
Vaikas eina noriai.
Atsakyti
Susipainiojau, tai už tuos 2procentus surinktus iš tėvų ką darželis remontuos-tvorą?
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2010 03 09, 11:32)
Susipainiojau, tai už tuos 2procentus surinktus iš tėvų ką darželis remontuos-tvorą?


Taip, tvorą, bet ne remontuos, o keis nauja, atitinkančia visus standartus. Ji turi būti, atrodo, 1,5 m aukščio. Bet tų 2 proc. nepakaks visai tvorai. Per susirinkimą minėjo, kad dar spręs kaip darys, ar per šiuos metus dar pataupys pinigėlių ir kitais metais keis visą tvorą iš karto, ar keis dalimis: kiek užteks pinigėlių, šiais metais, kiek neužteks, kitais metais.
Iš sutaupytų pinigėlių ugdymo reikmėms, kur renka po 1 Lt., statys domofonus.
Už pinigėlius iš Europos struktūros fondų, darys remontą viduje - tvarkys tualetus.
Atsakyti
QUOTE(Valmiera @ 2010 03 10, 21:17)
Taip, tvorą, bet ne remontuos, o keis nauja, atitinkančia visus standartus. Ji turi būti, atrodo, 1,5 m aukščio. Bet tų 2 proc. nepakaks visai tvorai. Per susirinkimą minėjo, kad dar spręs kaip darys, ar per šiuos metus dar pataupys pinigėlių ir kitais metais keis visą tvorą iš karto, ar keis dalimis: kiek užteks pinigėlių, šiais metais, kiek neužteks, kitais metais.
Iš sutaupytų pinigėlių ugdymo reikmėms, kur renka po 1 Lt., statys domofonus.
Už pinigėlius iš Europos struktūros fondų, darys remontą viduje - tvarkys tualetus.

supratau smile.gif Jei kuri nors iš mūsų daržo žinos kokios mums tvoros reikia(modelio)galėčiau pasidomėti kur ją įsigyti pigiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rituxx: 15 kovo 2010 - 16:38
QUOTE(Valmiera @ 2010 03 10, 19:17)
Taip, tvorą, bet ne remontuos, o keis nauja, atitinkančia visus standartus. Ji turi būti, atrodo, 1,5 m aukščio. Bet tų 2 proc. nepakaks visai tvorai. Per susirinkimą minėjo, kad dar spręs kaip darys, ar per šiuos metus dar pataupys pinigėlių ir kitais metais keis visą tvorą iš karto, ar keis dalimis: kiek užteks pinigėlių, šiais metais, kiek neužteks, kitais metais.
Iš sutaupytų pinigėlių ugdymo reikmėms, kur renka po 1 Lt., statys domofonus.
Už pinigėlius iš Europos struktūros fondų, darys remontą viduje - tvarkys tualetus.


Man asmeniškai tai nepatinka, kad už pinigus skirtus ugdymo reikmėms pirks domofonus... aišku jie reikalingi, bet pinigai skirti ugdymo reikmėms turi būti naudojami pagal paskirtį.
Atsakyti
QUOTE(Saulės mama @ 2010 03 18, 13:57)
Man asmeniškai tai nepatinka, kad už pinigus skirtus ugdymo reikmėms pirks domofonus... aišku jie reikalingi, bet pinigai skirti ugdymo reikmėms turi būti naudojami pagal paskirtį.


O kaip jums atrodo, kam turi buti naudojami pinigai ugdymo reikmems? bigsmile.gif Jie yra netgi skirti darbuotoju atlyginimams ax.gif
Atsakyti
Sveiki,
Gal kas lanko zuikuciu grupe?,kaip ten aukletojos?kokie atsiliepimai,ar daug vaikuciu grupeje?
Atsakyti
Rituxx, parasyk emeilu direktorei apie savo galimybes "atpiginti" tvora adresu rastine@medynelis.vilnius.lm.lt , nes ji per susirinkima minejo, kad gal atsirastu teveliu, kurie butu susije su tvorom:)
Beje, darzelis turi ir kazkoki "uzslepta" inernetini puslapi:
http://medynelis.weebly.com/
Ir nepamirskit tu dvieju procentu paaukot, kad kuo greiciau pageretu tas darzelis, nes jau toks uzvarges buitine prasme..
Atsakyti
sveikos mamytes
mes uzsirasem i MEDINELI 2009.05 mums dabar 1,5men direktore tada pasake kad rinks grupe ir nuo sio rudenio turetume lankyti,bet liepe si geguze vel ateiti pas direktore,idomu ka pasakys,kad dar teks laukti eileje? verysad.gif
kaip suprantau,cia tema pasiskaiciau truputi tai kaip suprantu i darzelius patenkat kai vaikui sukanka 3metukai?tai teks dar metelius sedeti namie? doh.gif o vyras be darbo,nezinau ka reikes daryti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurga99: 13 balandžio 2010 - 16:11
QUOTE(jurga99 @ 2010 04 13, 16:11)
sveikos mamytes
mes uzsirasem i MEDINELI 2009.05 mums dabar 1,5men direktore tada pasake kad rinks grupe ir nuo sio rudenio turetume lankyti,bet liepe si geguze vel ateiti pas direktore,idomu ka pasakys,kad dar teks laukti eileje? verysad.gif
kaip suprantau,cia tema pasiskaiciau truputi tai kaip suprantu i darzelius patenkat kai vaikui sukanka 3metukai?tai teks dar metelius sedeti namie? doh.gif  o vyras be darbo,nezinau ka reikes daryti  verysad.gif

Ne, nepergyvenkit, tikrai anksciau priima, tik del eiles ir dabar manau galit uzsukti pasiklaust.....
Atsakyti
aciu labai va geguzes menesi ir begsiu pasiklausti,taip noreciau rugseji patekti rolleyes.gif
Atsakyti