Įkraunama...
Įkraunama...

Auskariukai 5 mėn. vaikui

vat jeigu per filma parodytu kudiki su tatiuruote tai matyt irgi darytumet lotuliukas.gif
Atsakyti
Manau neverta verti- papildomas skausmas mazylei, ji dar nesupras kam jie, be to nepatogumas- dar uzgauti galima rengiant ir pan. Vietoj to galima mazyle puosti graziomis sukuosenomis biggrin.gif aisku jei plaukuciu daugiau nei keli biggrin.gif ar pvz spalvotus segtukus segti wub.gif Grazu wub.gif
Atsakyti
as galvodavau apie auskarus,bet maniau,kad anksti,esu maciusi,grazu,bet ir pavojinga.Kai suejo metukai,labai eme savo ausytes tampyti,pagalvojau,vat ir butu po auskaru ir ausyciu buve g.gif .Dabar mastau ,kai sukaks dveji,bet kazin dar kaip cia bus,gal lauksim triju smile.gif ,manau tada bus ir grazu ir saugu smile.gif
Atsakyti
aga,taikai versit i ausytes, kartu iverkit ir i bambute ir i putyte.. Juk nores tikriausiai, kai uzaugs, ar ne? Nu ir taip grazu..
Atsakyti
jo ir labai grazu i nosi auskaras... thumbup.gif
Atsakyti
labai aciu visoms uz nuomones,ir uz tai kad mane ir mano gimine kazkas isvadino d..... doh.gif :unsure:ir uz tai kad buvau isvadinta penkiolikmete biggrin.gif unsure.gif na tikejausi kad bent viena mama atsilieps kuri yra iverus savo mazylei auskariukus unsure.gif ir beto cia kazkas minejo kad ir i putyte iverciau nes grazu ir turbut nores vaikas uzauges bus tuo patenkintas doh.gif siaubas na ir pasiulymai doh.gif
Atsakyti
Aš griežtai prieš, kai paaugs ir pati paprašys tada. Paaiškinsiu viską kas ir kaip, o dabar manau, kad pažeisčiau kūdikio kaip žmogučio teises. Skausmas bereikalingas.
Atsakyti
4u.gif Savo dukrytei ausytes praveriau 4 men smile.gif man visada buvo grazu ziureti i kudyki su auskarais 4u.gif ,jokio vargo nebuvo,patikekit smile.gif ji net nesuprato kas vyko,tik pakst ir viskas 4u.gif dabar mums 10 men ir auskarai kaip jos kuno dalis,ji ju neliecia 4u.gif nebijokit mamos kurios norit praverti savo pupoms ausytes,jos net nepuliuoja tokioms mazoms 4u.gif man ir kosmetiloge sake kad geriau mazesnems verti nei dickems,o tos kurios raso griestai NE lotuliukas.gif senamadiskos mamos lotuliukas.gif
Atsakyti
Vyresneliai verem auskariukus 3 metu del skausmo tai nepasakyciau kad lb skauda kai pamate save veidrodyje is karto nusiramino ir jaj tikrai netrukde jie.
mazajai turbut irgi taip pat versim dar apie tai negalvojau mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(lmamania @ 2008 01 09, 02:17)
4u.gif Savo dukrytei ausytes praveriau 4 men smile.gif man visada buvo grazu ziureti i kudyki su auskarais 4u.gif ,jokio vargo nebuvo,patikekit smile.gif ji net nesuprato kas vyko,tik pakst ir viskas 4u.gif dabar mums 10 men ir auskarai kaip jos kuno dalis,ji ju neliecia 4u.gif nebijokit mamos kurios norit praverti savo pupoms ausytes,jos net nepuliuoja tokioms mazoms 4u.gif man ir kosmetiloge sake kad geriau mazesnems verti nei dickems,o tos kurios raso griestai NE lotuliukas.gif senamadiskos mamos lotuliukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tikrai manau kad kiekvienas sprendzia pats ir smerkti tikrai nereikia thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kotik: 09 sausio 2008 - 10:17
jei ne tetis taii jau seniai ji butu su auskariukais.mociute padovanojo auskariukus,tai vasara jau versimes thumbup.gif
Atsakyti
nutarem ivert kai atsils orai,todel noriu kreiptis i mamytes kurios yra iverusios dukrytems auskariukus,klaipedoje,koks geriausias salonas juos verti?
Atsakyti
QUOTE(mama Laurita @ 2008 01 09, 02:17)
4u.gif Savo dukrytei ausytes praveriau 4 men smile.gif man visada buvo grazu ziureti i kudyki su auskarais 4u.gif ,jokio vargo nebuvo,patikekit smile.gif ji net nesuprato kas vyko,tik pakst ir viskas 4u.gif dabar mums 10 men ir auskarai kaip jos kuno dalis,ji ju neliecia 4u.gif nebijokit mamos kurios norit praverti savo pupoms ausytes,jos net nepuliuoja tokioms mazoms 4u.gif man ir kosmetiloge sake kad geriau mazesnems verti nei dickems,o tos kurios raso griestai NE lotuliukas.gif senamadiskos mamos lotuliukas.gif


O gal dar ir i bamba auskara iverkit, tai jau tikrai butumet siuolaikiska mamyte thumbup.gif
Atsakyti