parduotuveje "Vaikutis"maciau, pasilaiciuose.
Sveiki,
as Akropolio Eurovaistineje nupirkau 10 m. merliaus uz gal 13 lt. Susikarpiau ivairiais gabalais ir
as Akropolio Eurovaistineje nupirkau 10 m. merliaus uz gal 13 lt. Susikarpiau ivairiais gabalais ir

jei kam kaune reiktu, tai bazeje rytu rampoje yra - tikrai nebrangiai 
ir vaistinese kai kuriose buna

ir vaistinese kai kuriose buna

QUOTE(Rasosmama @ 2008 02 01, 15:44)
Sveiki,
as Akropolio Eurovaistineje nupirkau 10 m. merliaus uz gal 13 lt. Susikarpiau ivairiais gabalais ir
as Akropolio Eurovaistineje nupirkau 10 m. merliaus uz gal 13 lt. Susikarpiau ivairiais gabalais ir

O tas marlis Eurovaistinėje toks plonas labai (skystas) ar storesnis?
Prie Kalvariju turgaus audiniu parduotuveje metrais pardavinejamo keliu rusiu merliaus yra.
As tiesiog vaistinei pirkau ir sukirpau reikiamo dydzio

Buvau šiandien prie Kalvarijų turgaus audinių pard., tai marlis buvo dviejų rūšių. Vienas 80 cm pločio po 3 Lt toks kvadratėliais, storesnis. O kitas po 1 Lt, tik pločio nepamenu, gal 1 m
, bet jis labai jau skystas...
Vat ir nepirkau nei vieno
Nes mačiau pardavinėjamus merliukus tuos su kvadračiukais, jau apsiūtus CUP'e, kažkurioje vaikiškų prekių parduotuvėje, kainavo 2.60 Lt už vnt. Tai kaip ir neapsimoka pirkti
O tas kitas tai labai jau skystas, su savo "firmine" mašina ir neapsiūčiau jo...
Tai koks tas marliukas Eurovaistinėse? Ar tas pats skystasis?

Vat ir nepirkau nei vieno


O tas kitas tai labai jau skystas, su savo "firmine" mašina ir neapsiūčiau jo...

Tai koks tas marliukas Eurovaistinėse? Ar tas pats skystasis?
o kur pirkti to "muslino" kur būna iš jo vystyklai pasiūti tose "natur" pardėse?
QUOTE(Žm♥nytė @ 2008 02 22, 22:23)
o kur pirkti to "muslino" kur būna iš jo vystyklai pasiūti tose "natur" pardėse?
Aha, aš irgi jo mielai nusipirkčiau, bet kad niekur nemačiau..
QUOTE(zmogs @ 2008 02 23, 11:19)
Aha, aš irgi jo mielai nusipirkčiau, bet kad niekur nemačiau..
Hmmm...

QUOTE(Raideles @ 2008 01 08, 23:46)
Būtent ten ir pirkau marlę. Tik reikia pirkti tą, kur tankesnė, ji brangesnė, apie 3 lt už metrą kainavo prieš metus.
prie kalvariju turgaus kaina nepasikeite. jei plonesnis merliukas(na, ir tai storesnis nei teko pirkti vaistinej) tai 1Lt uz metra, o tas tankus, kaip medziagyte tai labai super, jis 3Lt uz metra. praeita savaite uzsipirkau ir merliuku ir falneles vystyklam. oi kiek ten visko yra, sunku iseit uzsukus

Papildyta:
QUOTE(geltoniausia @ 2008 02 22, 22:47)
Buvau šiandien prie Kalvarijų turgaus audinių pard., tai marlis buvo dviejų rūšių. Vienas 80 cm pločio po 3 Lt toks kvadratėliais, storesnis. O kitas po 1 Lt, tik pločio nepamenu, gal 1 m
, bet jis labai jau skystas...
Vat ir nepirkau nei vieno
Nes mačiau pardavinėjamus merliukus tuos su kvadračiukais, jau apsiūtus CUP'e, kažkurioje vaikiškų prekių parduotuvėje, kainavo 2.60 Lt už vnt. Tai kaip ir neapsimoka pirkti
O tas kitas tai labai jau skystas, su savo "firmine" mašina ir neapsiūčiau jo...
Tai koks tas marliukas Eurovaistinėse? Ar tas pats skystasis?

Vat ir nepirkau nei vieno


O tas kitas tai labai jau skystas, su savo "firmine" mašina ir neapsiūčiau jo...

Tai koks tas marliukas Eurovaistinėse? Ar tas pats skystasis?
vat butent minetoj parduotuvej prie turgaus ta storesne marle ir yra su kvadraciukais (labai atogu vienodai susikarpyti

QUOTE(evax @ 2008 03 03, 17:08)
prie kalvariju turgaus kaina nepasikeite. jei plonesnis merliukas(na, ir tai storesnis nei teko pirkti vaistinej) tai 1Lt uz metra, o tas tankus, kaip medziagyte tai labai super, jis 3Lt uz metra. praeita savaite uzsipirkau ir merliuku ir falneles vystyklam. oi kiek ten visko yra, sunku iseit uzsukus 
Papildyta:
vat butent minetoj parduotuvej prie turgaus ta storesne marle ir yra su kvadraciukais (labai atogu vienodai susikarpyti
)

Papildyta:
vat butent minetoj parduotuvej prie turgaus ta storesne marle ir yra su kvadraciukais (labai atogu vienodai susikarpyti

Tai vat aš ir primečiau - kainuoja metras 3 Lt, dar reikia susikarpyti ir apsiūti, o jau pagaminti marliniai vystykliukai (tie kvadratėliais) kainuoja 2.60 Lt


Su flanele kitaip, gaunasi 2-3 kartus pigiau pirkti medžiagą ir siūtis pačiai, nei pirkti jau gatavus vystykliukus
