Įkraunama...
Įkraunama...

Apgadino mano automobilį

QUOTE(Kestukaz @ 2008 02 10, 03:41)
[...] Ir taip pat kai cia kazkas minejo, kad reiktu issisaugoti aplink statanciu masinu numerius tai labai geras patarimas, nes tai padaryti visai nesunku, issitraukiai mobilu, isirasiai kaip sms ir kada nors issitrynei, zinau kam tai buvo padeje smile.gif O siaip kol zmones patys neprades mastyti tai ir policija bus bejege smile.gif

Na štai yra blaiviai mąstančių vyrų rolleyes.gif Mano tėvui buvo toks atvejis- jis aikštelėje pasistatė automobilį (nemažą tokį, autobusiuką su "būda") greta lengvosios "Audi 80". Audinės savininkas dar iš vakaro "primetė" galimybę, kad ryte bus pilna mašinų ir tas "busikas" neišvažiuos taip lengvai, užsirašė numerį. Ryte tėvas manevravo ilgai...ir vos vos užkliudė audinės bamperį, nubraukė dažus...išvažiavo, nes nepamatė, lygiai po 10min jį sustabdė kelių policija ir buvo tvarka-susimokėjo baudą už pasišalinimą iš įvykio vietos, nors nieko nepajuto ir nematė, kad užkliudė. Sumokėjo tam kaimynui užprašytą žalą biggrin.gif tiek, kad nusipirko kitą "kibirą", pats vėliau džiūgavo, sako, "ta audinė nevažiuojanti, bet kieme man pinigus uždirbinėja, ne pirmas kartas"....pasirodo, užsirašinėti kartais net pelninga, gali geresnę mašiną nusipirkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 10, 10:46)
Na štai yra blaiviai mąstančių vyrų  rolleyes.gif Mano tėvui buvo toks atvejis- jis aikštelėje pasistatė automobilį (nemažą tokį, autobusiuką su "būda") greta lengvosios "Audi 80". Audinės savininkas dar iš vakaro "primetė" galimybę, kad ryte bus pilna mašinų ir tas "busikas" neišvažiuos taip lengvai, užsirašė numerį. Ryte tėvas manevravo ilgai...ir vos vos užkliudė audinės bamperį, nubraukė dažus...išvažiavo, nes nepamatė, lygiai po 10min jį sustabdė kelių policija ir buvo tvarka-susimokėjo baudą už pasišalinimą iš įvykio vietos, nors nieko nepajuto ir nematė, kad užkliudė. Sumokėjo tam kaimynui užprašytą žalą  biggrin.gif  tiek, kad nusipirko kitą "kibirą", pats vėliau džiūgavo, sako, "ta audinė nevažiuojanti, bet kieme man pinigus uždirbinėja, ne pirmas kartas"....pasirodo, užsirašinėti kartais net pelninga, gali geresnę mašiną nusipirkti  4u.gif


Na čia tai jau negražu... Kai tokie kiemai siauri, šitaip žiauriai kabinėtis dėl "Audi 80" užkabinimo... lotuliukas.gif
Tai gal nusipirkti 2 mašinas ir pastatyti kieme taip, kad tik padedamas kito žmogaus, galėtum pro jas pravažiuoti (centimetrai tik liktų šonuose)... Ir tada tik prie lango lieka stovėti... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MacGyver @ 2008 02 11, 00:13)
Na čia tai jau negražu... Kai tokie kiemai siauri, šitaip žiauriai kabinėtis dėl "Audi 80" užkabinimo...  lotuliukas.gif
Tai gal nusipirkti 2 mašinas ir pastatyti kieme taip, kad tik padedamas kito žmogaus, galėtum pro jas pravažiuoti (centimetrai tik liktų šonuose)... Ir tada tik prie lango lieka stovėti...  biggrin.gif


O jei jau Jus uzstate ir nera galimybes pravaziuoti, kvieciate policija, zmogus blogai pastates gauna bauda ir daugiau nestatys tongue.gif tokios yra taisykles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kestukaz @ 2008 02 10, 23:16)
O jei jau Jus uzstate ir nera galimybes pravaziuoti, kvieciate policija, zmogus blogai pastates gauna bauda ir daugiau nestatys tongue.gif tokios yra taisykles smile.gif


Wo geras blink.gif

Bet ka reikia, BLOGAI PASTATE MASINA? As paskambinu i policija, o atvaziaves policininkas, nusijuokes pasakys: panele, jums reikejo tik daugiau vaira i desine puse susikti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kestukaz @ 2008 02 10, 23:16)
O jei jau Jus uzstate ir nera galimybes pravaziuoti, kvieciate policija, zmogus blogai pastates gauna bauda ir daugiau nestatys tongue.gif tokios yra taisykles smile.gif

Nesamone.Visu pirma, jie nevaziuoja is karto, o paklausia ar yra koks isvaziavimas pvz.per pieva, per miesto centra, kai jame gyvenome.Jei yra, tai jie nieko nebauduoja, o tu isvaziaves ryte i darba, per spec.atsargini isvaziavima, gali sulaukti grazios baudos.
O, kas liecia pabegimus is ivykio vietos, tai tik su kasko apdrausta masina imanoma susitarti, o priesingu atveju nieko nepesi.Centre kai gyvenome, kiemas visuomet svetimu auto prikistas dienomis, taip tris kartus teko kreiptis i draudima. doh.gif visus kartus apmokejo, bet su nusidevejimu.
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2008 02 11, 23:00)
Nesamone.Visu pirma, jie nevaziuoja is karto, o paklausia ar yra koks isvaziavimas pvz.per pieva, per miesto centra, kai jame gyvenome.Jei yra, tai jie nieko nebauduoja, o tu isvaziaves ryte i darba, per spec.atsargini isvaziavima, gali sulaukti grazios baudos.
O, kas liecia pabegimus is ivykio vietos, tai tik su kasko apdrausta masina imanoma susitarti, o priesingu atveju nieko nepesi.Centre kai gyvenome, kiemas visuomet svetimu auto prikistas dienomis, taip tris kartus teko kreiptis i draudima.  doh.gif visus kartus apmokejo, bet su nusidevejimu.


Na reiskias nemokate sneketi su policija, reik ant ju rekti tongue.gif smile.gif as jau taip 3 zmones nubaudes esu taip kad sneku is praktikos, o per bortus ir per zoles as tikrai nevazinesiu, as geriau sugaisiu laiko bet kaltus nubaust reik, kodel as kaip vaziuoju turiu pagalvoti kad visiems butu gerai pastatau taip kad visi pravaziuotu, o kazkoks asilas pastatte skersai ir jam gerai, na jau ne. Su policija tikrai galima susitarti, bet irgi ne visada
Papildyta:
QUOTE(Kestukaz @ 2008 02 12, 09:07)
Na reiskias nemokate sneketi su policija, reik ant ju rekti tongue.gif smile.gif as jau taip 3 zmones nubaudes esu taip kad sneku is praktikos, o per bortus ir per zoles as tikrai nevazinesiu, as geriau sugaisiu laiko bet kaltus nubaust reik, kodel as kaip vaziuoju turiu pagalvoti kad visiems butu gerai pastatau taip kad visi pravaziuotu, o kazkoks asilas pastatte skersai ir jam gerai, na jau ne. Su policija tikrai galima susitarti, bet irgi ne visada


Ta prasme ne as nubaudziau bet su mano pagalba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(išprotėjus @ 2008 02 11, 23:39)
As paskambinu i policija, o atvaziaves policininkas, nusijuokes pasakys: panele, jums reikejo tik daugiau vaira i desine puse susikti  lotuliukas.gif

Čia kalba ėjo gal, kai nėra galimybės išvažiuoti apskritai.

QUOTE(lovely @ 2008 02 12, 00:00)
Nesamone.Visu pirma, jie nevaziuoja is karto, o paklausia ar yra koks isvaziavimas pvz.per pieva, per miesto centra, kai jame gyvenome.Jei yra, tai jie nieko nebauduoja, o tu isvaziaves ryte i darba, per spec.atsargini isvaziavima, gali sulaukti grazios baudos.
O, kas liecia pabegimus is ivykio vietos, tai tik su kasko apdrausta masina imanoma susitarti, o priesingu atveju nieko nepesi.Centre kai gyvenome, kiemas visuomet svetimu auto prikistas dienomis, taip tris kartus teko kreiptis i draudima.  doh.gif visus kartus apmokejo, bet su nusidevejimu.

Pala. O kodėl aš turėčiau važiuoti per pievą, per bortelius blink.gif , nu nafik, o kas man apmokės, jei lipdama ant bortelio karterį skylę įsitaisysiu, pievoj vinis susirinksiu? g.gif
Dėl susitarimo- nereikia jokių kasko irnesakyk.gif , policijai tuo geriau, jei atlygina žalą ir viskas taikiai išsisprendžia, šiuo atveju jokie draudimai negalioja, susimoki žmogeliui ir delo zakryto.
Atsakyti
O aš pasipiktinusi ne policija, o žmonių vandalizmu...Vyras mašiną pastatė prie gretimo daugiabučio. Nes mūsų kieme nėra vietos...Dažnai ten stato...Ir ką - šiandien sudaužytas priekinis stiklas ir kapotas įlenktas.Matomumas dar yra šioks toks, vyras su reikalais skubėjo, tai net nekvietė policijos (aš būčiau kvietusi) ir išvarė į šrotą naujo stiklo ieškotis sad.gif.
Per langą vieną rytą matė, kaip du bachuriukai apėję mašiną burbėjo, kas čia toks stato, reik kažką padaryt, aišku su keiksmažodžiais sad.gif Va, jau nuo to laiko reikėjko nebestatyt tenai...
Yra ne vienas atvejis, kai žmonėms padangas praduria, jei 'kažkieno; vietą užima...Mūšis dėl vietos...Kuri yra apskritai visų, kurie gyvena daugiabučiuose.
Aišku, vyras to taip nepaliks, savais metodais bandys išsiaiškinti smile.gif Aš suprantu, kai netyčia nubrozdina, na, bet tyčia gadinti automobilius...jau yra nusikaltimas
Atsakyti
na,skaitau ir apmaudu darosi... verysad.gif ir paciai teko patirti kai ryte randi automobili kitoki nei kad palikai vakare...as radau savaji be ratu doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif iskvieteme policija,surase viska,nufotografavo,tipo atvaziuos kaimynu pasiklausineti gal kas ka mate...tuo viskas ir pasibaige....Bent as esu nusivylus policijos darbu,nes jei itariamuju nera tai nieko ir negali padaryti...
Atsakyti
QUOTE(fabrikiux @ 2010 02 27, 13:14)
Bent as esu nusivylus policijos darbu,nes jei itariamuju nera tai nieko ir negali padaryti...


tas tai tiesa doh.gif verysad.gif kai man buvo taip nutikę, tai aš visus įtariamuosius pati susiradau ir pateikiau policijai, tai jiems tik teko atrinkti doh.gif jei nebūčiau nieko pateikusi, jie patys net ir neieškotų doh.gif tai dar vėliau "komplimentą" man pasakė, kad galėčiau kriminalinėje policijoje dirbti laugh.gif doh.gif
Atsakyti
na saunu girdeti thumbup.gif mano masina nakti apvoge ir as tikrai negaleciau nieko itarti,juolab kad atvaziavau pas drauge pasisveciuoti,pirma karta jos kieme.jei butu viskas nutike mano kieme gal ir kitaip butu g.gif bet dziugu girdeti kad ne visos tokios istorijos baigiasi liudnai:)
Atsakyti
QUOTE((Lelija) @ 2010 02 27, 13:19)
Aš suprantu, kai netyčia nubrozdina, na, bet tyčia gadinti automobilius...

Nusikaltėliai surasti, pasirodo, jaunimėlis girtas jėgas bandė. Oi, brangiai jiems kainavo tas pasispardymas. Kitą kartą pagalvos prieš darydami panašius darbelius.
Atsakyti