Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės:Vandenis

Vandenis, berods, vadinasi. Girdejau daug gero, ir tikrai patarciau uzsirasyti is anksto. Zinau, kad ten yra baseinas, ir siaip geru zodziu esu girdejusi wink.gif
Atsakyti
Fabijoniškės didelės, taigi ir darželių daug. "Vandenis"- amžinai perpildytos grupės, netgi jei grupės vaikų skaičius pasieks maksimalų, bet ateis tėveliai, kurie "parems" darželį ar nupirks pvz. kokį naują boilerį, vadinasi tuoj pat jų vaikas bus įrašytas į grupę. Ten yra baseinas, bet jis tinka tik super užgrūdintiems vaikams, nes retas kuris neapsisnargliuoja šlapia galva lėkdamas į grupę- visų gi nesutikrinsi, kas kiek nusišluostė ir išsidžiovino. Be to- yra tarakonų, nes drėgna. Na bet darželis propaguoja sveiką gyvenseną, sportą ir pan.

Šalimais atseit prastesnis darželis- "Karuselė". Čia labai priklauso pas kokią auklėtoją papulsi- yra fainų, o yra ir ufonaučių. Yra rusų grupių. Užklasinė veikla- daivanimas, karatė, šokiai. Grupėse laikomi paukšteliai. Geras logopedas. Na paprastas darželis be navarotų. Tiesa- neseniai apsinuodijo pusė darželio mad.gif mano vaikas iki lašelinių nusivarė mad.gif gaila, kad per vėlai sužinojau, kad čia buvo masinis apsinuodijimas- būčiau sukvietus visas instancijas mad.gif Bet dabar tik per tėvų susirinkimą pacypavau ir viskas...
Atsakyti
QUOTE (Uriukas @ 2004 09 26, 18:14)
Vandenis, berods, vadinasi. Girdejau daug gero, ir tikrai patarciau uzsirasyti is anksto. Zinau, kad ten yra baseinas, ir siaip geru zodziu esu girdejusi wink.gif

Vandenyje lankeme baseiniuka thumbup.gif Teko susipazinti ir su darzelio aplinka ir su vedeja. tai tikrai puikus zmogus-pilnas ideju ir organizuotumo thumbup.gif Ir uzrase mus be jokiu ten reikia to to to... rolleyes.gif sake esat mano vaikai (na cia kadangi lankem baseina) tai kaip jusu nepriimsiu-bet grupes tai tikrai perpildytos blink.gif
Jei jis butu arciau namu tikrai vesciau ten thumbup.gif
Atsakyti
O aš nė nežinau ką sakyti maloni vedėja pasirodė ir Vandenio ,ir Gandriuko tačiau nenori niekur priimti nuo birželio mėn.Gyvenam L.Giros gatvėje. Dabar vaikui 1,7. Vandenyje pasakė ,kad patenkam tik nuo 3m, o gandriuke jeigu liks vietų. Karuselės prisibijau nes sakė kad ten auklėtojos dauguma rusės.Labai prašau patarkit ką daryti.
Atsakyti
Ir as noreciau pasiklausineti mamyciu, gal kas ka girdejo apie darzeli Vandenis? Mes savo mazyte 6 menesiu ten jau uzrasem. Prisiklausem is visur, kad sitas Fabuose geriausias, su baseinu. Na kiek vaiksciojau viduj, nieko. g.gif
Atsakyti
Mano vyresnioji lankė Vandenį. Bent mūsų grupės auklėtojos tai buvo nuostabios. Ir iš viso, apie šį darželį tik geruoju galiu kalbėti: veikia daug būrelių, yra baseinas, vaikai nuolat užsiėmę, net nespėja visur dalyvauti. Organizuojama daugybė renginių - būdavo net nepatogu kaskart iš darbo atsiprašinėti. Žodžiu, geras darželis.Kai jame pabuvom, geresnių ir neieškojom.
Atsakyti
QUOTE(mamusiuka @ 2004 09 28, 07:20)
Vandenyje lankeme baseiniuka  thumbup.gif Teko susipazinti ir su darzelio aplinka ir su vedeja. tai tikrai puikus zmogus-pilnas ideju ir organizuotumo thumbup.gif Ir uzrase mus be jokiu ten reikia to to to... rolleyes.gif sake esat mano vaikai (na cia kadangi lankem baseina) tai kaip jusu nepriimsiu-bet grupes tai tikrai perpildytos blink.gif
Jei jis butu arciau namu tikrai vesciau ten thumbup.gif


bet tai jus turbut ir gyvenat jo "aptarnaujamoj" teritorijoj? nes musu vien uz baseino lankyma nerase verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mamusiuka @ 2004 09 28, 09:20)
Vandenyje lankeme baseiniuka  thumbup.gif Teko susipazinti ir su darzelio aplinka ir su vedeja. tai tikrai puikus zmogus-pilnas ideju ir organizuotumo thumbup.gif Ir uzrase mus be jokiu ten reikia to to to... rolleyes.gif sake esat mano vaikai (na cia kadangi lankem baseina) tai kaip jusu nepriimsiu-bet grupes tai tikrai perpildytos blink.gif
Jei jis butu arciau namu tikrai vesciau ten thumbup.gif

O galima vaikuti i Vandeni siaip i baseina vedziot? Mes ten jau uzrasem mazyte, bet iki darzelio lankymo mums dar toli...
Atsakyti
Superinis darželis thumbup.gif Mano vyresnėlė jį lankė. Darželyje propaguojama sveika gyvensena. Vaikai visapusiškai lavinami. Užsiėmimų metu dirba abi auklėtojos. Rengiamos įvairios šventės. Kiekvieną mėnesį į darželį "atvažiuoja" koks spektaklis arba vaikai vežami į teatrą. Darželyje daug papildomų būrelių už simbolinę kainą. Grupių sąrašuose tikrai daug vaikų, bet iš 21 paprastai būdavo apie 10-15 vaikų. Auklėtojos labai šaunios. Stengiasi, kad vaikams būtų įdomu.
Savo mažylę irgi vesiu į šį darželį thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitak: 07 balandžio 2005 - 21:05
Mano vaikai lankė... Mums tiko ir patiko. Viena jau trečiokė, kita pirmokė, bet kartais aplankom auklėtojas. Manau, tai daug pasako... Pirmokės auklėtoja tai pati visiems savo pirmokiukams per gimtadienius išsiuntinėjo pasveikinimo sms. Man tai buvo fantastika... Bet ir visus tuos metus,kol lankėm, ji buvo fantastika... Tačiau, objektyvumo dėlei, turiu pasakyti, kad ne visos auklėtojos tokios šaunios...
Atsakyti
Na, mes i Vandeni uzsirasem nesunkiai, kai buvo Gairei vos 3 menesiai. Uzsirasem eiti nuo 2 metu, nors vedeja noretu labiau nuo 3 priimti. Bet man ji pasirode maloni ir uzsirasem lengvai, be jokiu kysiu, nors pirmas klausimas buvo - o Jus musu rajone gyvenat ?
Kadangi tokiems - pgl. Svietimo skyriaus nurodymus - pirmenybe (t.y. pagal gyvenama vieta).

Mamos, o gal galite konkreciais vardais parasyti - kurios cia tokios nuostabios aukletojos, o kurios - ne tokios jau ir nuostabios ?

Atsakyti
QUOTE(Rutata @ 2005 05 11, 08:44)
Na, mes i Vandeni uzsirasem nesunkiai, kai buvo Gairei vos 3 menesiai. Uzsirasem eiti nuo 2 metu, nors vedeja noretu labiau nuo 3 priimti. Bet man ji pasirode maloni ir uzsirasem lengvai, be jokiu kysiu, nors pirmas klausimas buvo - o Jus musu rajone gyvenat ?
Kadangi tokiems - pgl. Svietimo skyriaus nurodymus - pirmenybe (t.y. pagal gyvenama vieta).

Mamos, o gal galite konkreciais vardais parasyti - kurios cia tokios nuostabios aukletojos, o kurios - ne tokios jau ir nuostabios ?

Mes irgi mažąją užrašėm nuo 2 metukų į Vandenį, nes kaip jau rašiau anksčiau, vyresnioji šį darželį lankė. Taip pat be jokių problemų (užrašė - ta prasme).

O apie auklėtojas galima spręsti tik tada, jeigu su jomis teko susidurti. Mūsų vyresnioji lankė Žuvėdriukų grupę, tai auklėtojos buvo Laimutė ir Onutė. Tai thumbup.gif auklėtojos, turinčios daug įdėjų, labai organizuotos, kūrybingos. Žodžiu, mums pasisekė.

Tik mūsų mažąją teks leisti pas kitas auklėtojas, nes kai apskaičiavom, jos šiemet išleidžia savo vaikus į mokyklą ir ims globoti naują trimečių grupę cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti