Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės:Vandenis

dekui visoms uz atsakymus- padariau isvada- gristu is gimdymo namu ir droziu sekancia diena i darzeli:)
Atsakyti
QUOTE(Nuska @ 2009 09 26, 17:00)
lopšelinė grupė darželyje viena, joje sąrašinių vaikų pagal taisykles gali būti iki 15, bet paprastai būna apie 20. To paties amžiaus darželinių grupių yra 2. Taip sakant lopšelinukai kitais metais pereina į darželinę grupę ir suformuojama dar viena to paties amžiaus darželinė grupė.

Šiais metais papildomos 3-mečių grupės net neformavo, lanko visi kas perėjo iš lopšelio plius du patys laimingiausi Fabijoniškių vaikai, kurie priimti kaip naujokai. Visi kiti verysad.gif , kas tikėjosi pradėti lankyti nuo 3m, susikabinę rankutėmis eina į kitus darželius.
O auklėtojos čia wub.gif heart.gif pasaka. Ir visa darželio politika irgi thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Soul @ 2009 10 07, 07:19)
O auklėtojos čia  wub.gif  heart.gif pasaka.


drinks_cheers.gif Aukletojos tikrai labai labai saunios! wub.gif Vien del ju norisi vesti vaika i si darzeli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ausmare @ 2009 10 05, 20:02)
dekui visoms uz atsakymus- padariau isvada- gristu is gimdymo namu ir droziu sekancia diena i darzeli:)


čia tokia situacija su darželiais, kad aš turbūt tą pačią dieną jau drožčiau hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Soul @ 2009 10 07, 07:19)
Šiais metais papildomos 3-mečių grupės net neformavo, lanko visi kas perėjo iš lopšelio plius du patys laimingiausi Fabijoniškių vaikai, kurie priimti kaip naujokai. Visi kiti  verysad.gif , kas tikėjosi pradėti lankyti nuo 3m, susikabinę rankutėmis eina į kitus darželius.
O auklėtojos čia  wub.gif  heart.gif pasaka. Ir visa darželio politika irgi  thumbup.gif .

tai čia tik šįmet taip "nuskilo", nes prireikė kažkurią vyresniųjų grupę išskaidyti į dvi. Tai nuskriaudė šiųmečius trimečius. Kitais metais vėl turėtų galioti įprasta tvarka, kai lopšelinukai pereina į darželį ir suformuojama dar viena trimetinukų darželinukų grupė.


QUOTE(RESPECT... @ 2009 10 07, 17:42)
čia tokia situacija su darželiais, kad aš turbūt tą pačią dieną jau drožčiau hihihi.gif

tik nepamiršk grįždama dar ir į metrikaciją užsukti gimimo liudijimo išsiimti (o tai reiškia, kad ir vardą jau reikia būti išrinkus) bei deklaruoti vaiko gyvenamosios vietos. Ir tik su gimimo liudijimu bei deklaracijos pažyma jau gali keliauti į darželį mirksiukas.gif
Atsakyti
as nuo gimino einu i darzeli uzrasyti, taip ir nera laiko nueiti blush2.gif jau vaikui 7 men.... doh.gif doh.gif perskaiciau, ir issigandau, leksiu uzrasyti
Atsakyti
noriu paklausti ar labai daug vaikuciu maziuku grupese, turiu omeny lopselinukus nuo 2 m.? PO kiek grupese vaikuciu lanko?
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2009 10 21, 09:35)
noriu paklausti ar labai daug vaikuciu maziuku grupese, turiu omeny lopselinukus nuo 2 m.? PO kiek grupese vaikuciu lanko?


Neskaiciuoju nuejus. Sarase siaip 15 ar 17. Tiek niekad nesu macius...
Atsakyti
QUOTE(Nuska @ 2009 10 09, 17:17)
tai čia tik šįmet taip "nuskilo", nes prireikė kažkurią vyresniųjų grupę išskaidyti į dvi. Tai nuskriaudė šiųmečius trimečius. Kitais metais vėl turėtų galioti įprasta tvarka, kai lopšelinukai pereina į darželį ir suformuojama dar viena trimetinukų darželinukų grupė.
tik nepamiršk grįždama dar ir į metrikaciją užsukti gimimo liudijimo išsiimti (o tai reiškia, kad ir vardą jau reikia būti išrinkus) bei deklaruoti vaiko gyvenamosios vietos. Ir tik su gimimo liudijimu bei deklaracijos pažyma jau gali keliauti į darželį  mirksiukas.gif


sveikutes o man idomu kaip ten darzelyje su vaikiuku deklaracija?jei tevai ir vaikas deklaruoti kitam rajone,bet Vilniuje pvz. o gyvena cia salia darzelio tai ar priimtu?nes kiek esu girdejusi tai sako jog nepriima...tai man idomu ka daro tos seimos kurios nuomojasi buta ir planuoja salia namu vesti vaikiuka i darzeli bet ju deja nepriema,nes dokumentuose vaiko deklaracijos vieta kita?ka tokiu atveju daryti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(0rchideja @ 2009 10 27, 14:05)
sveikutes o man idomu kaip ten darzelyje su vaikiuku deklaracija?jei tevai ir vaikas deklaruoti kitam rajone,bet Vilniuje pvz. o gyvena cia salia darzelio tai ar priimtu?nes kiek esu girdejusi tai sako jog nepriima...tai man idomu ka daro tos seimos kurios nuomojasi buta ir planuoja salia namu vesti vaikiuka i darzeli bet ju deja nepriema,nes dokumentuose vaiko deklaracijos vieta kita?ka tokiu atveju daryti? g.gif


Siaip tai reikalauja deklaracijos... nes bet kas gali ateit ir pasakyt: mes va cia kieme visai salia nuomojames.
Atsakyti
Kiek žinau- deklaracija tikrai būtina yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(foxia @ 2009 09 22, 11:24)
Laba diena,

Mes uzsirasem i sita darzeli, lopseline grupe lankyti nuo 2011, bet eilej tik 45, kazin kokia tikimybe, kad papulsim?  g.gif


o mes- 48-i... doh.gif irgi nuo 2011m., bet kazin - bent jau sekretore, kuri registravo,sake- tikrai vilciu netureti...kaip suprantu, jei nepateksim,tai automatiskai i trimetinuku eile papulsime,ane?
Atsakyti