Įkraunama...
Įkraunama...

Baltasis auklių sąrašas

Na parasysiu ir as i baltaji sarasa, bet tik del to, kad musu auklei balandzio 9 d. yra paskutine, dukryte jau zygiuoja i lopseli. Gal kam tikrai pravers.
Savo aukles nesekiau ir nefilmavau, tiesiog 2 savaites buvom trise: as, dukryte ir ji - naujasis musu seimos narys. Stebejau kaip ji elgiasi su vaiku ir kaip vaikas i ja reaguoja (mazyliai turi sestaji jausma ir zmones gerai pazista). Dukters elgesys nepasikeite ir likus su aukle dviese, o po kiek laiko ja ir mociute pradejo vadinti.... taigi: atiduodu gera aukle. Amzius 61, svari, tvarkinga, daug uzsiima su vaiku, lauke ne su babcem plepa, o su vaiku vaiksto, begioja, smelio dezej zaidzia... mokejom ne uz valandas, o uz menesi 450 Lt. Dirbo visa diena nuo 7:30 iki 16:00. Tiesa, valgyti siulesi virti, bet viriau as pati, nes norejau, kad ji visa demesi skirtu dukrai, o ne puodams... tiesa, grindis pradejo plauti savo iniciatyva (gal, kad dar dirba valytoja KTU ir tai tiesiog i krauja iauge ), o kai dukra miegodavo pietu... visada isplaudavo indus, net jei budavo like nuo musu pusryciu... dukrai prisisiojus, niekada neradau nesvariu kelniu... viskas budavo sutvarkyta (nors to visai ir neprasiau, pati parode iniciatyva)... i lauka su vaiku eidavo kasdien (jei tik nelydavo)... na man atrodo patikima, bent jau as taip jauciuosi... (tiesa, po vasaros mums prinesdavo savo gamybos sulciu, uogieniu... juk tai ir apie zomgu pasako daug...)
Atsakyti
Taigi, galiu irasyti pas mus buvusia aukle i baltuosius sarasus. Ji dabar pas mus jau nebedirba ir ieskosi darbo. Taigi, jei kam reikia, skambinkit jai.
Mes ja susiradom kaip tik per si foruma. Rekomendavo, kazkuri is cia esanciu dalyviu, sorry seniai buvau cia, todel nelabai pamenu tos dalyves niko.
Aukle kurybinga, tikrai uzsiima ir zaidzia su vaiku, neziuri teliko. Musu Laimiui ji patiko. Jie prisidukdavo cia namie thumbup.gif Buvom sutare, kad ji netvarkys namu ir kad uzsiims su vaiku. Jai apie 50 m., bet is tiesu labai jaunatviska moteris. Tikrai ne kokia bobulka. Ji pati turi sunu.
Aukles vardas - JURATE, tel. 868942905

Papildyta @ [mergetime]1085565257[/mergetime]
beje, pamirsau pasakyti, kad aukle JURATE gyvena Vilniuje.
Ji, manau, gali dirbti visa darbo diena

Tai tiek:), berods nepamirsau kitu svarbiu detaliu pazymeti:))
Atsakyti
Nu va, mes penktadieni savaja aukle isleidom i uztarnauta poilsi. Pavalgem torto, atsiskaitem ir atsisveikinom. Mano Juneta, apsivijusi jos kakla, visa vakara ja mylavo, o sunus, atsisveikindama ir apsikabines raudojo ir maldavo, kad neiseitu. jei jau paauglys sitaip elgiasi, net nesigedindamas sveciuose buvusio draugo, tai apie aukle viska pasako.

Todel pasakau, ypac mamoms is Elektrenu. jei jus kada nors susidursit su Jadvyga Venclovaite, kokiu 68 metu moterimi, galit ja imt net galvos nesukdamos. vaikas bus pamaitintas, priziuretas ir, svarbiausia, mylimas. Ji mums kaip mociute buvo.
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 05 31, 08:22)
Nu va, mes penktadieni savaja aukle isleidom i uztarnauta poilsi. Pavalgem torto, atsiskaitem ir atsisveikinom. Mano Juneta, apsivijusi jos kakla, visa vakara ja mylavo, o sunus, atsisveikindama ir apsikabines raudojo ir maldavo, kad neiseitu. jei jau paauglys sitaip elgiasi, net nesigedindamas sveciuose buvusio draugo, tai apie aukle viska pasako.

Todel pasakau, ypac mamoms is Elektrenu. jei jus kada nors susidursit su Jadvyga Venclovaite, kokiu 68 metu moterimi, galit ja imt net galvos nesukdamos. vaikas bus pamaitintas, priziuretas ir, svarbiausia, mylimas. Ji mums kaip mociute buvo.

O jusu aukle jau turi kita darbeli? Man is esmes reikia aukles. Bet beskubedami buvom priversti nusisamdyti tokia siaip sau aukle. wink.gif Per 4 savaites vaikas jau priprato prie jos. Kadangi liepa ir rugpjuti as busiu kaip ir laisva, tai sumasciau kad dabar neverta keitinet ir eksperimentuot. Bet nuo rugsejo 1 d. ar rugpjucio vidurio (turbut tesiu sesija, nes mikroekonomines analizes per kelias dienas neikasiu) mums reikes geros aukles.
Butu labai malonu, jei pas ka panasiu laiku atsilaisvins aukle, kad parasytumet. Vaikiukui bus 8 - 8,5 men.
Aciu smile.gif
Atsakyti
abadaba, o kiek mokejote savo auklei? kiek val. per diena pas jus dirbo? kokiame rajone gyvena?
Atsakyti
QUOTE (Tuoj @ 2004 06 07, 11:05)
abadaba, o kiek mokejote savo auklei? kiek val. per diena pas jus dirbo? kokiame rajone gyvena?

mokejom kas savaite po 140 Lt
ji gyveno Lazdynuose berods, bet lygtais neseniai persikrauste, nezinau kur tiksliai persikrauste, bet is Vilniaus neisvyko:))
vilniete
dirbo nuo 7:30 iki 18:00 - ar 19:00 val.
Atsakyti
Man labai irgi reiketu aukles, nes kitaip teks mazaja i lopseli rudeni atiduoti sad.gif Bet mes gyvenam Klaipedoj sad.gif Gal kas zino kokia BALTA aukle musu mieste?
Atsakyti
Man irgi reikes aukles Klaipedoje, tiesa dar negreitai, bet sakau, jei kas turite gera, uzsirasysiu i eile:)
Atsakyti
Nuo rugpjucio 16 d. reikia aukles. Siulykit ivairius variantus. Gyvenam arti centro. Vaikutis geras ir ramus. Vaikuciui rugpjucio 15 d. sueis 8 menesiai. Cia Vilniuj smile.gif
Atsakyti
Mamos,gelbekit.Mums rugsejui reikia aukles(3 savaitem),gali buti ir studente,dukrelei 1.10metuku,gyvename Vilniuje,Zirmunuos e,pasiulykit ka nors!Tel.861042020
Atsakyti
labai noretusi rasti tikrai gera aukle,kuri butu su vaiku puse dienos...o kur galima rasti aukliu skelbimu? g.gif
Atsakyti
aš galiu pasiūlyti labai šaunią auklę savaitgaliais ar vakarais Šiauliuose
Atsakyti