Įkraunama...
Įkraunama...

Baltasis auklių sąrašas

Sveikos, mamytės 4u.gif Norėčiau Jums rekomenduoti savo auklytę, su kuria mums gaila, bet tenka atsisveikinti, nes pradėsim lankyt darželį. Auklytę susiradom taip pat per rekomendacijas, nes tik tokios ir ieškojau,nenorėjau įsileisti į namus išvis nežinomo žmogaus. Su ja puikiai draugavom 2 metus, vaikutis labai greitai susidraugavo, nes ji moka bendrauti su vaikais, yra nuoširdi bei pozityvi. Auklytė yra labai tvarkinga, turi ne vienerių metų patirtį. Palikdama ją su vaiku, visada būdavau rami, todėl ją rekomenduoju, kad ir Jūs būtumėt ramios smile.gif Auklytė gyvena Vilniuje, turi automobilį. Parašau jos tel. nr., kad galėtumėt susisiekti. Tel.nr. 865074676.
Atsakyti
QUOTE(Goldė @ 2015 08 24, 11:06)
Labai gera aukle, rekomenduojame 110%, priziurejo 2 vaikucius, mazyli pradejo ziureti nuo 7 menesio. Vaikus veda i lauka bet kokiu oru, nesedi namie. Vaikuciai priziureti ir ismokyti geru manieru.

Pradejome leisti savo mazylius i darzeli. GAlime papasakoti ir daugiau, musu tel rekomendacijai +37061552000

Aukles telefonas +37067765770 vardas Beta. Gyvena Fabijoniskese, Vilniuje


Pritariu, ši auklytė ir man labai patiko. Aš su ja susipažinau kiemuose. Ji vaikščiojo su dviem vaikučiais (čia turbūt Jūsų brangučiai:) ) ir man labai patiko, kaip ji su jais bendravo, prižiūrėjo ir pan. Deja, kai man sausį jau prireikė, ji buvo jau užimta, tačiau su jos rekomendacija radau kitą. Tikiuosi irgi gražiai susibendraus su mano aukseliais.

Taigi, jei reikia nuomonės apie Betą iš šono - rašykit pm smile.gif).
Atsakyti
Sveiki, gal galite rekomenduoti auklyte 1.3 metu berniukui, Antakalnyje. Ieskome pusei dienos, kad pabutu su mazyliu, pazaistu ir uzmigdytu pietu miegui +-.

Taiip pat yra dukryte 5 metu, kuri lanko darzeli, tai kartais ja reiketu parvesti, bet cia retai atskirai susitarus.

Reciausiai, kad kartais tevelius isleistu i koki spektakli ar pasibuti dviese, bet cia jau kartais ir susitarus vel atskirai smile.gif

Jei zinote ar Jusu auklyte ruosiasi jau iseiti is Jusu, busiu dekinga uz kontaktus.
PAtogiausia, kai netoli gyvena, nes arciau atkeliauti (prie karo akademijos), bet jei gali atvykti, tai mums tinka smile.gif aciu
Atsakyti
QUOTE(Sareme @ 2016 01 21, 16:16)
Pritariu, ši auklytė ir man labai patiko. Aš su ja susipažinau kiemuose. Ji vaikščiojo su dviem vaikučiais (čia turbūt Jūsų brangučiai:) ) ir man labai patiko, kaip ji su jais bendravo, prižiūrėjo ir pan. Deja, kai man sausį jau prireikė, ji buvo jau užimta, tačiau su jos rekomendacija radau kitą. Tikiuosi irgi gražiai susibendraus su mano aukseliais.

Taigi, jei reikia nuomonės apie Betą iš šono - rašykit pm smile.gif).


aš irgi kalbėjau su Beta, pasirodė labai maloni moterys.
Atsakyti
Sveikos. Gal yra "sviezesnis" rekomenduotinu auklyciu sarasas su kuriomis tenka atsisveikinti ju darbu patenkintoms mamytems?

Jei "isaugote" gera aukle, prasau, rekomenduokite bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MoulinRouge: 10 gegužės 2016 - 17:57
QUOTE(MoulinRouge @ 2016 05 10, 17:20)
Sveikos. Gal yra "sviezesnis" rekomenduotinu auklyciu sarasas su kuriomis tenka atsisveikinti ju darbu patenkintoms mamytems?

Jei "isaugote" gera aukle, prasau, rekomenduokite  bigsmile.gif  4u.gif


Kaune rudeniop "išaugsime" savąją wub.gif iškeliausime į darželį, tai rudenėjant jau ieškosime jai naujos šeimos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorotėjos ir Elzytės mama @ 2014 08 05, 15:15)
Sveikos mielos mamos, norėčiau ne tik pranešti, o rekomenduoti, pasiūlyti labai gera auklę. Auginu dvi dukrytes kurias musų auklė priziūrėjo, gyvename Vilniuje. Tačiau siais metais gavome ilgai laukta darželi ir auklytės turime atsisakyti.
Apie auklę: vardu Liudmila, gimusi 1958m. Lietuvė, gyvena Šiaurės miestelyje, Vilniuje. Šneka trimis kalbomis, Lietuvių, Lenkų ir Rusų kalbomis. Daug metų dirbusi vaikų darželio auklėtoja. Dabar daugiau nei 10 metų prižiūri vaikus namuose. Labai profesionali, darbšti, geras žmogus, visada geros nuotaikos, gero humoro jausmo, jokių problemų. Užsiema su vaikais, moko dainų, eilėraščių, ilgai būna su vaikučiais lauke, gali su vaikais pasilikti per nakti, jei reikia pernakvoti su vaikučiu pas save namie, tam pas ja pritaikytos visos salygos. Vairuoja pati mašiną, turi savo vaikiškas kėdutes. Gamina valgyti ne tik vaikams, bet gali ir visai šeimai, pvz. pietauti grįžusiam vyrui  mirksiukas.gif ,gali sutvarkyti namus, lyginti rūbus. Tiesiog tikra šaunuolė. Pati daug ka supranta apie vaikų ligas, nebijo slaugyti ir sergančio vaikelio.

Atsakyti
Labas vakaras,
gal galėtų kas parekomenduoti patikimą žmogų nuo rugpjūčio mėnesio.
Kaunas, Šilainiai.
Atsakyti
Gal galite rekomenduoti aukle Klaipedoje. Mergaite reikeubpriziureti ne kasdiena ir tik po keleta valandu.
Atsakyti
Pararašykite, jei kas perleidžiate savo auklytę Kaune 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ferensyte @ 2016 01 19, 21:23)
Sveikos, mamytės  4u.gif  Norėčiau Jums rekomenduoti savo auklytę, su kuria mums gaila, bet tenka atsisveikinti, nes pradėsim lankyt darželį. Auklytę susiradom taip pat per rekomendacijas, nes tik tokios ir ieškojau,nenorėjau įsileisti į namus išvis nežinomo žmogaus. Su ja puikiai draugavom 2 metus, vaikutis labai greitai susidraugavo, nes ji moka bendrauti su vaikais, yra nuoširdi bei pozityvi. Auklytė yra labai tvarkinga, turi ne vienerių metų patirtį. Palikdama ją su vaiku, visada būdavau rami, todėl ją rekomenduoju, kad ir Jūs būtumėt ramios  smile.gif  Auklytė gyvena Vilniuje, turi automobilį. Parašau jos tel. nr., kad galėtumėt susisiekti. Tel.nr. 865074676.



Atnaujinu info smile.gif
Atsakyti
Rekomenduoju nuostabią auklyte, turinčią nemažą patirti dirbant su vaikais (yra pvz. prižiūrėjusi net dvynukus ar vaikuti nuo 3 mėn. amžiaus). Ji pareiginga bei atsakinga. Niekad nevėluodavo į darbą, sutikdavo dirbti ir viršvalandžius. Auklytė gyvena Vilniuje Kalvarijų gatvėje. Auklytė ne tik prižiūri vaikus, bet taip pat, puikiai mezga. Nuoširdžiai ją rekomenduoju ir tikrai galiu drąsiai sakyti, kad galėsite ramiai išeiti iš namų ir palikti vaikutį. Auklės tel. +37060857671.
Atsakyti