Įkraunama...
Įkraunama...

Šviežio maisto maitintuvai

Galvojau ir as pirkt nepirkt , nenusipirkau. Gal ir patogus daikciukas jai pasiteisina o jai vaikas net ziuret nenores. Ai uzaugom ir be jo pataupiau biggrin.gif
Atsakyti
Mazdaug nuo 6men su puse naudojam si dalykeli ir labai dziaugiames, nors ir dantu turim nemazai bet vistiek ji naudojam ypac vynuogem thumbup.gif
Atsakyti
Mūsų pupa 5 mėn ir sėkmingai naudojamės juo, valgom bananą, duonytės idedu mandariną. Mums šį daikčiuką parvežė iš USA sakė ten kainavo vos (2 vnt ) 3 $
Atsakyti
SUPER dalikas maitintuvas mano mazute neturi dar dantuku bet sakniai sau valgo obuoliuka sausainukus su didziausiu uzsidegimu thumbup.gif essen.gif
Atsakyti
Aš taip pat turiu maitintuvą ir va laukiu kol mažiukas galės iš jo valgyti thumbup.gif dalykėlis.
Atsakyti
Ar kas nors matė šiuo metu pas mus parduotuvėse tokių maitintuvų?
Atsakyti
QUOTE(geltoniausia @ 2008 10 31, 01:14)
Ar kas nors matė šiuo metu pas mus parduotuvėse tokių maitintuvų?

Nuko parduotuvej maciau Antakalni 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(geltoniausia @ 2008 10 31, 01:14)
Ar kas nors matė šiuo metu pas mus parduotuvėse tokių maitintuvų?

tikrai yra jų pirkt ir LT mačiau vaikų mieste yra ir Tindi Rindi akropolio yra 4u.gif
Atsakyti
ir megoj,dominuke pirkau tongue.gif .kainuoja 32 lt.o pakeitmui 4 idekliukai 29lt
Atsakyti
O maniškei tai neprilipo jis, pakramtė ir numetė 4u.gif , kam tas maitintuvas kai burnytėje jau 7 perliukai tongue.gif , norėjau kad saugiau būtų wub.gif , bet netiko jai doh.gif
Atsakyti
nepasiteisino mums maitintuvas, tik bananą iš jo valgydavo, bet kad po to banano labai sunkiai išsiplauna sietelis doh.gif o nieko kito iš maitinuvo nevalgydavo, tai padėjau, gal kitas vaikas pamėgs rolleyes.gif

bet pati išbandžiau, tai man baisiai nepatiko tas medžiagos skonis blush2.gif nesistebėjau ir vaikas nenori
Atsakyti
aš ir galvoju apie šį daikčiuką, bet kad jau kainos parduotuvėse lotuliukas.gif
Atsakyti