Įkraunama...
Įkraunama...

Geri ginekologai Kaune

QUOTE(Linutete @ 2008 05 16, 13:20)
Lankiausi ir as pas Goberiene pirma ir paskutini karta..prirase tyrimu ( taip sakant pradejo ieskot ligu kuriu ner ir negalejo but), kuriu kainos kosmines...apziuros metu tik skubino ir ko as bandziau paklaust tai tik atmestdavo kad dabar neturi laiko sneket,kai ateiksiu su atsakymais ir bus viskas aisku..nu vnz...o dabar itariu kad galiu buti nestuke.gif ir neturiu pazinciu pas tokios srities spec...tai kuri gal dar turit kokiu geru atsiliepimu apie Dainavos pol ginekologes, ar jau ieskotis kur kitur? Girdejau Traku g. viena kazkokia labai nebloga dirba, bet nepamenu pavardes...gal kas patars..

na, iš principo tyrimai nėra blogai. Gal jų tikrai reikia... bet... mane tiesiog siutina, kai ateini į kabinetą, o čia sukurta tokia atmosfera, jog pasidaro tiesiog nepatogu prieš gydytoją, "kuriai trukdau dirbti" doh.gif
Atsakyti
as tai esu girdejus, kad dainavoj apskritai ne vieno normalaus gydytojo nera unsure.gif ne tik ginekologo bet apskritai ten visus gun_bandana.gif reik. cia tiesiog daug tokiu gandu...tai kur tada kreiptis gal kas patartumet, nes kaip ir laikas jau butu man 1ma karta pas tokius daktarus apsilankyt, bet nedrasu vis kazkaip unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sniegas4 @ 2008 05 05, 18:49)
Vat apie Birutę Čepienę tai ten baisu  doh.gif jau nekalbu apie jos kišimasi į asmeninį gyvenimą ir rimtos diagnozės nesulaukus atsakymo. siunčia echo daryt pas savo pažystamus, o jei ne ten pasidarai tai atseit blogai padarė. Prieš tris metus nustatė endometrioze, spjoviau ir nepatikėjau ne tie simptomai. Paskui vidaus nusiuntė profilaktiškai kad pasidaryčiau onkologinis tepinėlis nu nežinai kaip tiksliai vadinas. Faktas tas kad jaučiaus visai gerai, apart to kad turiu kaklelio žaizdelę kurios net nejaučiu. Čepienė jau diagnozuoja vėžį  doh.gif ko tai jau įtariu kad man bus siūloma vakcina nuo vėžio, kaip ir visokie kontraceptikai patys pigiausi po 50lt  doh.gif
Tai vat dabar ir pati ieškau kitos ginekologės nes su šita jau nervai nelaiko  ax.gif

O jau jos seselė tai neduok die.. vos ne akip pirmokei, būdamai nėščiai, aiškino, kad turiu keisti mitybos įpročius, bet nesigilindama į kitas sveikatos problemas, dėl kurių svoris galima sakyti, nebuvo standartinis.. išsišokėlė kažkokia.. grubaila.. va Čepienė tai man labai blogo įspūdžio nesudarė.. Tik irgi pamokslaut mėgėja.. 4u.gif
Atsakyti
paskambino man Kildos administratore ir paklause ar man butu patogu pakeisti laika,nes turejau eiti snd 6 val po darbo, o daktare turi tik iki petu zmoniu ir jai reikia laukti,tai susitariau 6 ni 10.30, bet dabar kai paskaiciau ka rasot tai isviso nenoriu eiti schmoll.gif tai kur tada eiti normaliai pasitikrinti verysad.gif
Atsakyti
Visgi nutariau pabandyti apsilankyti pas Goberiene , manau kiek zmoniu tiek nuomoniu, ir man ji labai patiko, gal kad buvau pirma karta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wife @ 2008 05 24, 16:45)
Visgi nutariau pabandyti apsilankyti pas Goberiene , manau kiek zmoniu tiek nuomoniu, ir man ji labai patiko, gal kad buvau pirma karta 4u.gif

man irgi ji patiko PIRMĄ kartą.
Ir garantuoju, toliau patiks, jei kaskart susimokėsi į kišenę, ir jeigu gimdyt nuspręsi pas jos vyrą MAŽYLYJE.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2008 05 24, 20:19)
man irgi ji patiko PIRMĄ kartą.
Ir garantuoju, toliau patiks, jei kaskart susimokėsi į kišenę, ir jeigu gimdyt nuspręsi pas jos vyrą MAŽYLYJE.


drinks_cheers.gif
Bet jei sugalvosi gimdyti kitur, tai Goberienei nelabai patiks schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2008 05 24, 20:19)
man irgi ji patiko PIRMĄ kartą.
Ir garantuoju, toliau patiks, jei kaskart susimokėsi į kišenę, ir jeigu gimdyt nuspręsi pas jos vyrą MAŽYLYJE.

O tai gerai ar blogai? ax.gif i kisene nieko nedaviau, o jei pastosiu tai lankysiuosi klinikose,pas ja ejau profilaktiskai pasitikrinti...
Atsakyti
manau jau geriau duoti ir buti ramiai,nei pergyventi kad gal ka netaip padare, ne viska padare ir pan,svarbu kad gydytoja butu kompetetinga.
Atsakyti
kaip man, pirma karta besilankanciai, labai patiko BMP ginekologe Zlatkienė.. turejau bėdu bet ji visas isgyde ir paguode kai reikejo... labai gera gydytoja... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vesela @ 2008 05 26, 15:08)
kaip man, pirma karta besilankanciai, labai patiko BMP ginekologe Zlatkienė.. turejau bėdu bet ji visas isgyde ir paguode kai reikejo... labai gera gydytoja... 4u.gif

o kur ji dirba?
Atsakyti
Sakykit merginos kaip cia yra su ta BMP. tarkim uzsirasius sioje klinikoje vizitas pas gydytoja ginekologa mokamas ar ne? 4u.gif
Atsakyti