Įkraunama...
Įkraunama...

Geri ginekologai Kaune

QUOTE(salamandra1 @ 2007 12 15, 23:40)
verysad.gif labai atsiprasau, kad ne toj temoj pasireiskiu, bet man toks klausimas iskilo,
beziurint internete i  ginekologine kede ir niekaip nesuprantu  blush2.gif  doh.gif o ten kur kojoms vieta - tai cia ****** reikia det?  unsure.gif ar cia kojos pusiau kabet turi.. na paaiskinkit prasau, nes pirma karta eisiu  blush2.gif  verysad.gif


labukas,
na ten kaip ir kojytes kabeti turetu ax.gif
na poza gal ir ne is maloniausiu,bet apziurai patogiausia blush2.gif
patikek,pirmas kartas nera toks baisus kaip kad atrodo 4u.gif
sekmytes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vicule @ 2007 12 16, 13:15)

sekmytes  mirksiukas.gif


aciu smile.gif
Atsakyti
gal kas lanketes pas Didoną Vilkinienę ? ji dirba dainavos poliklinikoj ir bmp klinikoj.
Atsakyti
Gal kam teko lankytis KMUK pas ginekol. Butautienę? Kaip ji?
Atsakyti
Gal galit parekomenduoti gerą ginekologą KMUK?
Atsakyti
as pas vilkiniene pora kartu lankiausi.,.po tryju menesiu vel keliausiu..
Atsakyti
nezinau kaip kioms , bet Kilda man thumbup.gif
Atsakyti
Tik ne Kilda !!!
Sitas daktariukstis man gimdos kaklelio vezi praziopsojo !!!
Nezinau kur jis ziurejo ir ka mate, turbut tik litukus, kaip cia daugiau nulupus. Tuo metu kai mane "apziurinejo" ant kedes siule savo klinikos visas paslaugas- nuo bikinio zonos depiliacijos lazeriu iki veido valymo- o kad gresia veziukas nemate. tepinelius eme visokius, bet kad onkocitologini padaryt- nesiule, nors buvau sena jo paciente ir turejau zaizdele ir pries apziura jis mano istorija ziurejo. Jei butu pries metus aptike- gal ir nebutu man taip sh.... pasibaige
o po metu- stai jums ir prasom- 1 stadija.
Tfu- sundaktaris !
tegul dziaugias, kad i teisma jo nepadaviau


ir siaip manau, kad jis nusenes jau.
Taip kad pries eidamos pas ji- gerai pagalvokit kur einat

Atsakyti
Labai atsiprasau- matau, kad vakar labai pasikarsciauvau blush2.gif
Tiesiog negaliu susivaldyti pamacius to gydytojo pavarde, tai ir isiliejau

Nelengva pamirsti tokius dalykus. As tuos vizitus pas ji taip puikiai atsimenu, kiekviena zodi.

Tiesiog tai labai skaudus mano gyvenimo faktas

Graziu svenciu visiems
Atsakyti
Gal kas lanketes pas Baliutaviciene, Panemunes seimos centre ir 2 KKL dirba...
Atsakyti
QUOTE(l-a-v-i-n-a @ 2007 12 18, 18:19)
gal kas lanketes pas Didoną Vilkinienę ? ji dirba dainavos poliklinikoj ir bmp klinikoj.


Teko lankytis BMP pas ja - siaip maloni, dalykiska moteriske. Ejau is esmes pasitikrinti, tai negaliu daug pakomentuoti. Tik kazkaip pasigedau issamesniu paaiskinimu del rastos zaizdeles. Klausiau del apsisaugojimo priemoniu pakeitimo, tai atsakymu kaip ir nesulaukiau - istrauke kelis lankstinukus, kazka pasake bendrom frazem, ir tiek (ne daugiau negu pati galiu suzinoti pasiskaitinejusi internete). Zodziu, jeigu butu rimtesniu bedu ar ligu, i ja nebesikreipciau.
Atsakyti
QUOTE(zavinga akimirka @ 2007 12 26, 12:47)
Labai atsiprasau- matau, kad vakar labai pasikarsciauvau  blush2.gif
Tiesiog negaliu susivaldyti pamacius to gydytojo pavarde, tai ir isiliejau

Nelengva pamirsti tokius dalykus. As tuos vizitus pas ji taip puikiai atsimenu, kiekviena zodi.

Tiesiog tai labai skaudus mano gyvenimo faktas

Graziu svenciu visiems


na as pas ji einu visada , baisu kaip ji taip prazioplino doh.gif o kitu nepazystu tai ir belieka tik pas ji eiti , na prisimenu pirma karta schmoll.gif Kai nuejau pas tokia gydytoja tik konsultacijai tai ji kai pasake ko cia pergyveni anksciau ar veliau vistiek pastosi, schmoll.gif tai vat nuo tokios gydytojos ir pabegau pas KILDA
o koki gydytoja galit rekomenduoti
Atsakyti