Įkraunama...
Įkraunama...

Auksaspalvis ruduo

QUOTE(elge @ 2007 11 10, 19:17)
Šiuo atveju bausti reiktų tuos, kurie knaisioja dėl azarto, vadinamo "teisybe" ir tą autorystę išduoda nepatikrinę, ar tai yra to paties autoriaus nuotrauka kitame saite, ar pasisavinta  doh.gif  Šiuo atveju tai buvo akivaizdu, net nikas autorės sutampa.


drinks_cheers.gif

QUOTE(vvvvv @ 2007 11 10, 19:36)
gerai, kad mano foto neidomi  lotuliukas.gif niekas atitikmes neiesko  lotuliukas.gif


Mes laimesim thumbup.gif lotuliukas.gif Tik kad neidetu musu foto i koki kita puslapi, o paskui parodys kaip pasisavinta karsta.gif

QUOTE(logika @ 2007 11 10, 20:25)
jaučiu daugiau nebus konkursų,kur nuotraukose ne žmonės  schmoll.gif


Tai tik savo vaikus galimes fotografuoti ir save? Dar per webkamera pries patvirtinant moderatorems reiks parodyt lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltic*girl: 10 lapkričio 2007 - 20:49
kaip man patinka "rudens melancholija"... smile.gif
Atsakyti
Moderatoriai gali išrašyt kelionę bet kuriam dalyviui, net ir nedalyvaujančiam fotokonkurse, į "Maldyvus" (kodinis pavadinimas).
Tai yra kelionė į vieną pusę: iš mūsų forumo į maldyvus, atgal niekas bilieto neduoda hihihi.gif t.y. į forumą sugrįžt jau nelabai pavyks smile.gif
Jeigu yra norinčių, prašome kreiptis į s-moderatorius arba į mane per až.

Kas dėl šio fotokonkurso. Ištikrųjų blogiausia šiuo atveju yra tai, kad viešai pareikšdami nepagrįstus įtarimus, padarote tik blogiau tai nuotraukai, nes ji jau gali prarasti kelis balsus, kurie dažnai būna lemiami.
Va kaip ir nuotrauka su kriokliais. Labai graži nuotrauka, sodrios spalvos, bet va linksniavo ją per kelis puslapius kaip kopiją ar pasisavintą foto ir ta nuotrauka (esu tuo garantuota) prarado nevieną balsą. Nors nuotrauka yra originali, pačios autorės daryta.
Atsakyti
QUOTE(Desiree @ 2007 11 10, 22:12)
kaip man patinka "rudens melancholija"...  smile.gif

o as ja issididinau tik tada, kai tai parasei. is tiesu, verta demesio - gaila tik kad maziuke nelabai ziurisi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaziulka @ 2007 11 10, 21:42)
o as ja issididinau tik tada, kai tai parasei. is tiesu, verta demesio  - gaila tik kad maziuke nelabai ziurisi unsure.gif



Man tai ji pati pati paciausia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Desiree: 10 lapkričio 2007 - 23:02
http://www.supermama...p...&phid=14060
as irgi neatsiziuriu i sita rolleyes.gif pati artimiausia dusiai turbut..

dar atidaviau balsa uz sita:

http://www.supermama...p...&phid=14087
(mielai atsidurciau tam laively wub.gif )

ir ta:
http://www.supermama...p...&phid=14077
tokia ramybe, optimizmu, sviesiu rytojum dvelkia kazkodel smile.gif Toki anksciau matydavau Vilniu (tik nzn, ar cia jis biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Masako: 10 lapkričio 2007 - 23:15
QUOTE(Lau_rike @ 2007 11 10, 19:30)
Ta foto ne as ir ikeliau taip  kad susilaikyk nuo komentaru, o as tik pasakiau kad taip yra isduotas jos nikas.

reikėjo geriau įsiskaityti į taisykles,ir nebūtum čia sukelus bangų ir briedų prirašius
Atsakyti
QUOTE(justina20 @ 2007 11 10, 17:01)

o tai sia foto tikrai inete maciau kazkur, vat nepamenu ur, labai jau mamyta ar as atviruka kai siunciau elektroniniu, na vienzo nepamenu bet matyta


Nežinau, bet man jau kantrybė baigiasi nuo justinos 20 komentarų....... kaži kur ir kaži ką mačiau, bet tikrai mačiau???????????? nepamenu..................... nu tikrai mačiau................. nepamenu, bet matyta..............
trūksta žodžių........ tai gal matei konkurse SM? Bet jau nepameni?
Užkniso juodai tas knaisiojimas. taip pritariu, tam, kur pateikiami konkretūs faktai, kad nuotrauka svetimo, bet su tais pamąstymais, šmeižimais ne į temą..... BAIKIT VIENĄ KARTĄ. Prieš rašydamos tokias nesąmones, prieš juodindami žmones KARTŲ PAGLVOKIT< O TADA KIRPKIT, arba nors mintyse suskaičiuokit iki 10 . GANA cool.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Masako @ 2007 11 10, 23:13)

dar atidaviau balsa uz sita:

http://www.supermama...p...&phid=14087
(mielai atsidurciau tam laively wub.gif )


o bigsmile.gif maniau, kad sita bus visai marginaline foto, is dalies del to uz ja ir balsavau (is didesnes dalies patinka ji man, tokia mano nuotaika), o pasirodo, yra ir daugiau uz ja balsuojanciu drinks_cheers.gif

user posted image - dar sitie vabaliukai mano balso sulauke. Pati nuotrauka gal ir neispudinga, bet jau labai mielai ri siltai jie man ten susispaude, ir pavadinimas i tema mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zaneta19 @ 2007 11 10, 17:55)

jūs geriau į savo parašą pasižiūrėkit
Atsakyti
Dar viena nuotrauka pasalino verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Zvaigzdziuke @ 2007 11 10, 19:46)
užuojauta moderatoriams ir ne tik  4u.gif  4u.gif  4u.gif  ...man jau seniai kantrybė būtų trūkus


acha, vargses, del kiekvieno itarinejimo kiek darbo turi, viska patikrinti, isanalizuoti doh.gif

QUOTE(logika @ 2007 11 10, 20:25)
jaučiu daugiau nebus konkursų,kur nuotraukose ne žmonės  schmoll.gif

drinks_cheers.gif tikrai, kai nera zmoniu labai daug diskusiju kyla, o gal pasisavinta doh.gif

QUOTE(Auges @ 2007 11 10, 22:37)
Kas dėl šio fotokonkurso. Ištikrųjų blogiausia šiuo atveju yra tai, kad viešai pareikšdami nepagrįstus įtarimus, padarote tik blogiau tai nuotraukai, nes ji jau gali prarasti kelis balsus, kurie dažnai būna lemiami.
Va kaip ir nuotrauka su kriokliais. Labai graži nuotrauka, sodrios spalvos, bet va linksniavo ją per kelis puslapius kaip kopiją ar pasisavintą foto ir ta nuotrauka (esu tuo garantuota) prarado nevieną balsą. Nors nuotrauka yra originali, pačios autorės daryta.

drinks_cheers.gif vat buten, tokie nepagristi kaltinimai atima sana dalyvauti konkurse, kaip lygiaverciam nariui... vis tik kai kurios forumietes susilaiko nuo balavimo uz tokia nuotrauka, kuri susilaukia tokiu negatyviu nuomoniu

na jau nedaug liko laukti ir suzinosim nugaletoja, baigsis agitazai, sekiai iseis atostogu biggrin.gif
Atsakyti