Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvių autorių romanai

ka manot apie Edmundo Malūko knygas?
aš jas tiesiog dievinu.skaičiau "šiukšlyno žmonės"(ši knyga kalta, kad taip užsikabinau, nes ja skaučiau pirmą), "juodieji želmenys", "migla", "moters kerštas", "duženos", ir tik pradedu "karalienė Barbora"
Atsakyti
"šiukšlyno žmonės" man patiko. dar skaičiau "juodieji želmenys" ir "migla". Na, gal šiek tiek "muilooperiškos" knygos, bet Malūką laikau vienu geriausių lietuvių rašytoju smile.gif
Atsakyti
ar brbora idomi? paskutine maluko knyga skaiciau duzenos. nieko, bet man ankstesnes labiau patiko, nes lengvai skaitesi. sitoji biski filosofiskesne.
Atsakyti
QUOTE(geltona_svajonė @ 2007 08 02, 15:37)
ka manot apie Edmundo Malūko knygas?
aš jas tiesiog dievinu.skaičiau "šiukšlyno žmonės"(ši knyga kalta, kad taip užsikabinau, nes ja skaučiau pirmą), "juodieji želmenys", "migla", "moters kerštas", "duženos", ir tik pradedu "karalienė Barbora"

Aha, mane irgi užkabino "Šiukšlyno žmonės", bet, pasirodo, atsilikau ir dviejų paskutinių knygų dar neskaičiau g.gif
Kai kurias net po dukart perskaičiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristij @ 2007 08 02, 21:41)
ar brbora idomi? paskutine maluko knyga skaiciau duzenos. nieko, bet man ankstesnes labiau patiko, nes lengvai skaitesi. sitoji biski filosofiskesne.

man tai įdomi, man visos jo kygos įdomios ax.gif
o duženose tai man labiausiai ir patiko tas filosofavimas ax.gif
Atsakyti
Geras rašytojas 4u.gif Nors skaičiau tik vieną knygą blush2.gif
Atsakyti
paauglystėj skaičiau "šiukšlyno žmonės". patiko. tačiau dabar tokio rašytojo nesiimčiau vertinti kaip gero rašytojo.
Atsakyti
Ir aš bemaž visas jo knygas perskaičiau rolleyes.gif . Tuo laiku labai patiko, o dabar gal kiek kitaip jau į jas žiūrėčiau... g.gif . Nežinau... Nors šiaip knygos tikrai labai įtraukė...
Atsakyti
Kelias jo knygas skaiciau.Patiko,bet tik pramogai,ne rimtam skaitymui ax.gif
Atsakyti
Kraujo skonis paskaitykit dar, irgi neprasta biggrin.gif
Atsakyti
skaiciau siukslyno zmones thumbup.gif labai labai patiko.daviau tevui darbe paskaityti, tai ten net ir jo bendradarbiai perskaite, kurie siaip nelabai knygas skaito bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Munkute: 08 spalio 2007 - 22:57
QUOTE(Saulutuke @ 2007 08 14, 10:28)
Kraujo skonis paskaitykit dar, irgi neprasta biggrin.gif

man si knyga paliko didziausia ispudi 4u.gif

gal kas 'siukslyno zmones' knyga parduotumet?
Atsakyti