Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiškas virtuvės komplektas

Mano dukrytei kaip tik, nes prie musu gaminio buvo spec. laiptukai tai si problema lengvai issisprende. Bet vistiek bubu salia, kad nenukristu ar seip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gera mamytė @ 2007 11 05, 17:06)
sita pirmoji hobbyhall kainuoja 100lt,taigi pigiau,nei kad tu kazkur radai.man begalo patiko antroji,kaip gaila,kad as jau uzsisakiau verysad.gif beje,o kokiam puslapy jas radai?ar jas atsiustu i LT?

aha, jau paziurejau... siaip su siuntimu ir viskuo, kaina bus ta pati...

antroji ir man daugiau patiko bigsmile.gif

radau cia

blush2.gif i Lietuva, rodos, nesiuncia, bet as manau, kad galima ir Lietuvoj rasti (idejau, nes man labai patiko blush2.gif ), o as gal butent antroji uzsakysiu sau g.gif bigsmile.gif parasysiu, ar patiko mergaitei 4u.gif
Atsakyti
O kur galima gauti toki uz padoria kaina?
user posted image

Tikro vandens virtuveleje as nenoreciau, nors skamba viliojanciai. Maniskems 3.5 ir 2 tai ir su puodeliu vandens zinau, kas dedasi. Gal ir nieko butu vaikui kuriam kokie 6-7 metai ir daugiau atsakomybes bigsmile.gif
Atsakyti
tai jau tikrai,tokiems maziukams vandens dar tikrai nereikia schmoll.gif o manajai vanduo yra viskas,ji tiesiog dievina maudynes ir kas susije su vandeniu tongue.gif
Atsakyti
Manoji mažė turi tokią:
user posted image

Patenkinta, pirkom vasarą. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2007 11 08, 17:42)
Manoji mažė turi tokią:
user posted image

Patenkinta, pirkom vasarą. smile.gif

kur ir už kiek? galima ir į až 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2007 11 08, 17:54)
kur ir už kiek? galima ir į až 4u.gif

ir man idomu kur ir uz kiek blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2007 11 08, 17:54)
kur ir už kiek? galima ir į až 4u.gif



QUOTE(edita81 @ 2007 11 08, 17:58)
ir man idomu kur ir uz kiek  blush2.gif


Kaina buvo apie 150 Lt. ir pirkau pas vieną mamytę, prekiaujančią žaislais. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2007 11 08, 17:42)
Manoji mažė turi tokią:
user posted image

Patenkinta, pirkom vasarą. smile.gif

bigsmile.gif ir as noriu... tokios ryskios spalvos thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2007 11 08, 17:42)
Manoji mažė turi tokią:
user posted image

Patenkinta, pirkom vasarą. smile.gif

būtų gerai jei išmatavimus galėtumėt parašyt 4u.gif Koks jos aukštis labiausiai domina (su garine) g.gif Ar 5-metei panikei ne per maža ta virtuvė?
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2007 11 09, 13:42)
būtų gerai jei išmatavimus galėtumėt parašyt 4u.gif  Koks jos aukštis labiausiai domina (su garine) g.gif  Ar 5-metei panikei ne per maža ta virtuvė?


Jos išmatavimai tokie:96x45x80

Manau, kad 5-metei pats tas. Manoji yra 4 m. ir pagal amžių aukšta, tai jai ne per maža virtuvėlė. Tiesą sakant, aukštesnių ir nesu mačiusi. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2007 11 09, 16:12)
Jos išmatavimai tokie:96x45x80

Manau, kad 5-metei pats tas. Manoji yra 4 m. ir pagal amžių aukšta, tai jai ne per maža virtuvėlė. Tiesą sakant, aukštesnių ir nesu mačiusi. ax.gif

g.gif dabar galvosūkis - barbių namas ar virtuvė doh.gif nors mano mergina labiau linkusi į viską kas barbiška, rūžava ir pan. , tai dab žinok ar patiks virtuvė g.gif
Atsakyti